-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zojka wykapana'' po łebkach ''bo ze strachu biedna cała sie osikała.....W wannie stała bardzo grzecznie dała ze sobą zrobić wszystko .Jak zmoczyłam jej futro to dopiero widać jaka jest chuda .Przycięłam jej również chlapacze przy nogach bedzie higieniczniej przy i po sterylce . Chodzi za mna krok w krok i nawet po plecach mnie liznęła .... Ps .W kąpieli serduszko mało jej nie wyskoczyło tak dudniło .....Biedna mała .Trzymajcie kciuki , Ps2 .Omówię z wetem sprawę moczu .Nie podoba mi sie kolor i zapach .Jest ciemny i mocno wyczuwalny . -
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']A Wy ? Jak Wy się czujecie w jej towarzystwie ?[/QUOTE] Jak mają się czuc ....Jak by byli w najlepszym towarzystwie:cool3: -
MaDi jak ustalone było z DT ,ze kiedy moze ?
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Chyba tak ,ale jakoś długo szła ...I cena bez szału .... -
Super ,ze są wieści .!!!!
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Przed sekundą przyszła obroża Saby Kiltix.Dzięki . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mam.....Są tylko tre co na wątku .A czy te są ,złe ?Myślę ,ze kilka na pewno bedzie dobrych . -
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
No nie padnę .....Czarusia nr 2 .....Miałam dzisiaj telefon w spr.Czarusi Pani byłą bardzo zawiedziona ....Chciałam znależc numer w połączeniach odebranych i za cholere nie mogę bo miałam ponad 12 telefonów rano .... -
Madzia dziekuję;)
-
Włąśnie staram się dodzwonic do Dory ,na razie nie odbiera .Będe próbować .
-
Zaraz zadzwonie do Dory .
-
Ten filmik na pościeli jest swietny a sunia przepiekna !!!koleżanka czarna również!!!!
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205734-Rozliczamy-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-do-21.04-(21.00[/url]) [B]Kudlata potwierdz na tym wątku ,ze doszła wpłata 150 zł z bazarku . A następnie zrób bilans konta Wery .Ile jest ile poszło i na co .Kto wpłacił itd.Dziękuje .[/B]
-
Kudlata juz zaraz sie tu zjawi .
-
Witaj Perełko .
-
wysąłam jej sma....ale nadal będę dzwonic .
-
Nikt nie odbiera .Próbuje zaraz znowu .... Będę próbować do skutku .Przepraszam Ingo za wszystko....
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jak te kupy ? -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Kurde nie obiecuje ,ale będę nad tym pracować ...Muszę wam nagrac odgłosy radosci jakie wydaje Tayka ....Można paśc ze śmiechu .:evil_lol: -
Marcel jest tak pewny siebie i zadowolony z zycia ,ze tylko burza i pioruny są w stanie zmienic jego stan .Cieszy sie poważaniem u kazdego psa /suki .Kazdy chce z nim sie kumplowac i nikt nie odważa się wejśc do jego boksu ( pisałam juz co robi jak któreś się zapomni i zechce tam wejsc ??)aby nie mieć zrobionego kociołka:evil_lol: Wczoraj dostojnie poszedł ( na siłę wyprowadzony z wybiegu)do sadu i zrobił tam wielka kupe na środku alejki :evil_lol:powąchał krzaczki olał drzewka i darł gębe aby go koniecznie wpuścić gdyż usłyszał znane mu odgłosy otwieranego jedzenia .....A wtedy idzie jak taran :eviltong:Masz go wpuścić i już bo on król wraca do swojego zamku .....
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nanhoo, czy jej kupy są wodniste czy po prostu rzadkie ,czy jest cuchnący zapach czy po prostu taki ''normalny ".Pytam bo Hunter u mnie gdy jeszce nie był zdiagnozowany miał lejące kupy ( nie rozwolnione ale takie włąśnie nie uformowane i).Został odrobaczony Cestalem .Jak pózniej pokazało zycie lek ten nie zabił robali ,zadziałał dopiero Dolpac.Wtedy po woli zaczął przybierać na wadze .Potem jego kupy były lepsze ,ale nadal nie był to kał uformowany tylko taki gliniasty .Po badaniu w kierunku trzustki ( badania wet wysyłał do Niemiec koszt 140 zł )okazała się ,ze są z nia włąśnie problemy .Zaczał przyjmować Lek i od tamtej pory jego wyglad stopniowo polepszał się aby w czerwcu osiągnąc wyżyny .Pies jest w doskonałej formie .Jego wyglad jest diametralnie inny niz przed leczeniem .ALe pewnie leki bedzie musiał przyjmować do końca życia . PS .Czy sierśc Jowity nie jest np.matowa i łamliwa ?Czy nie łysieje jej końcówka ogona ? Bo to mogłoby swiadczyc o trzustce.. Jeśli moge się wtrącić to polecałąbym podawać jej na razie tylko sucha karmę aby te kupy były lepsze. No i badania .To podstawa . -
[quote name='IVV']Funius ,a czy Pesteczce tez mozna piekne zdjecia porobic ? bardzo dawno juz nic nie wstawialam na jej wydarzeniu :([/QUOTE] zrobię ,oczywiście .
-
Otrzymałam dzisiaj pieniążki .Dziekuje.