Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Właśnie wróciłyśmy z wieczornego spaceru .Było dobrze .Prowadząc ją staram się aby smycz była non stop luzna bo zacisnięcie powoduje lekka panike .Jak smycz jest luzna idzie sobie spokojnie .Ja nie zwracam na nia uwagi bo wtedy staje jak patrzę na nia . Siku ani kupy na spacerze nie robi ,idzie o tak bo jej każe ... A to zdjęcie miało troszke rozsmieszyć z tymi okularami ale Zojce nie było do śmiechu .
  2. no ,właśnie ..... Argo pomimo podłej pogody jest bardzo wesoły i zadowolony . Moze wraz z wakacjami i do niego uśmiechnie sie szczęście ?
  3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/p6102730.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/6100/p6102730.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/219/p6102721.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/61/p6102721.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/p6102728.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2469/p6102728.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [SIZE="5"]Chciałaś coś funiu ?[/SIZE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/90/p6102727.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5484/p6102727.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/p6102701.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7370/p6102701.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/p6102702.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1411/p6102702.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/p6102703.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6898/p6102703.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/p6102704.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/7186/p6102704.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/p6102704.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/7186/p6102704.jpg[
  6. No i jak ?:razz:Przeciez talie widać ,nie ? Boczki zapadniete lekko i wcięcie jest .....Czyli wszystko gra i buczy ....:eviltong:
  7. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/p6102696.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5540/p6102696.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [SIZE="4"]Dosc Funia odczep się !!!!!![/SIZE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/8/p6102695.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/8106/p6102695.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/p6102688.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1627/p6102688.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/p6102690.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5534/p6102690.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/p6102697.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/7439/p6102697.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/p6102699.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5011/p6102699.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/p6102693.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2200/p6102693.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  9. Zojka dszisiaj od 10 siedzi sobie w domu .Na początku siedziała w wejsciu w przedpokoju i przez około godzine nie ruszałą sie .Teraz po trzeciej godzinie chodzi swobodnie po kuchni .Za nią ciągnie się cały czas smycz do ,której już w duzej mierze sie przyzwyczaiła . Dostaje kawałki karkówki na zachete ...Aby wyszła z pod stołu lub z przedpokoju . Razem z nami jest Taya suczka hotelowa ,która ma niską pozycję w stadzie i dlatego właśnie chciałam aby była w domu jak Zojka bedzie . Miałąm na celu pokzanie jej ,ze nie wszytkie suki gryzą i ze można w jednym pomieszczeniu spokojnie i bez strachu sobie egzystować i jeśc . Teraz Zojka patrzy w ogromne lustro i nie wierzy oczom !!!!!Widzi drugą taka sama:evil_lo NA dzieci nie raguje zupełnie na inne psy ( z wiadomych przyczyn ) także .
  10. Jolu on jest podobny do Majora ....Co ? Kwarantanna zwalnia sie nie długo więc miejsce bedzie .
  11. skontaktuje się się z kudłata .
  12. U dzięwcząt w boksie trwa remont zostały przeniesione do innego ,ale błyskawicznie zaczaiły ze tam maja być ....
  13. Jak stoimy z kasą .Kudłata mozesz podać stan konta Wery ?
  14. Sterylka umówiona na najbliższy wtorek na godz 8 .Wet ja obejrzy na pewno . U ans burza i leje więc ze spaceru nici .Psy pochowane ,grzmi ....
  15. Nie wiem ....Moze dlatego ,ze Argo jest największy i go to wkurza ... Właściwie on nie lubi żadych pśów .Woli suczki ,
  16. Zrobię ,ale u nas leje i grzmi Marcel w taką aure jest nie do życia ,,,,, Moze jutro wybaczcie,\...
  17. slicznosci !!!!!!1
  18. obroze zamówione odbieram we wtorek ,Płaci ZEA.
  19. aha >Rudemu wyjmowałam, dziennie do 7 kleszczy od załozenia obrozy wyjęłam kilka martwych i teraz nie obserwuje nowych .
  20. Obroża ma działać od 1 doby po założeniu do 7 miesiecy .Jest rewelacyjna .U psó ,które ją mają widzę i wyjmuję nieżywe zatrute kleszcze . Teraz tylko tym będę zabezpieczać.( bedę obserwować czy faktycznie działa do 7 miesięcy ) Obroża nazywa sie KILTIX U Patki zaobserwowałam swędzenie po założeniu ,ale to normalne bo środek działa i jest w kontakcie ze skóra .Dzisiaj już nie zauważylam aby się drapała .
  21. Ale królewna !!!!!!!!!!!!Dzieki . Ps.jak tam ona lepiej ?
  22. Kurcze ...trzeba znależc kogoś kto ma te.do Teresy ..... Zapytam znajomą .Bo jak rozumie nie mamy telefonu?
  23. Zapłącę za to allegro .Proszę podać konto .
  24. Niedługo stracą ważnośc jej szczepienia .Sprawdzę i napisze .
  25. Nikt nawet nie podziwia Lunki ........ U Luny bez zmian .Wesołą kochana psina .Ustawia suczki na wybiegu i ma z tego ogromna radochę .Jest ważna jak szef .Ale tak naprawdę to bardzo płochliwa i wrażliwa sunia . Miałam dwa fajne telefony i wysyłąłam foty ale nie ma odzewu do dzisiaj ... Luna potrzebuje bardzo wyrozumiałego domu i cierpliwego ....Aby nie powtórzyło się to co było w zimie . Ona uwielbia jak sie ją głaska i mówi czule wtedy podaje sama łapkę raz jedna raz druga i woczy patrzy ......
×
×
  • Create New...