-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłyśmy z wieczornego spaceru .Było dobrze .Prowadząc ją staram się aby smycz była non stop luzna bo zacisnięcie powoduje lekka panike .Jak smycz jest luzna idzie sobie spokojnie .Ja nie zwracam na nia uwagi bo wtedy staje jak patrzę na nia . Siku ani kupy na spacerze nie robi ,idzie o tak bo jej każe ... A to zdjęcie miało troszke rozsmieszyć z tymi okularami ale Zojce nie było do śmiechu . -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/p6102730.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/6100/p6102730.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/219/p6102721.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/61/p6102721.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/p6102728.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2469/p6102728.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [SIZE="5"]Chciałaś coś funiu ?[/SIZE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/90/p6102727.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5484/p6102727.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/p6102701.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7370/p6102701.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/p6102702.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1411/p6102702.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/p6102703.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6898/p6102703.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/p6102704.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/7186/p6102704.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/p6102704.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/7186/p6102704.jpg[ -
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/p6102696.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5540/p6102696.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [SIZE="4"]Dosc Funia odczep się !!!!!![/SIZE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/8/p6102695.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/8106/p6102695.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/p6102688.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1627/p6102688.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/p6102690.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5534/p6102690.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/p6102697.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/7439/p6102697.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/p6102699.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5011/p6102699.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/p6102693.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2200/p6102693.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zojka dszisiaj od 10 siedzi sobie w domu .Na początku siedziała w wejsciu w przedpokoju i przez około godzine nie ruszałą sie .Teraz po trzeciej godzinie chodzi swobodnie po kuchni .Za nią ciągnie się cały czas smycz do ,której już w duzej mierze sie przyzwyczaiła . Dostaje kawałki karkówki na zachete ...Aby wyszła z pod stołu lub z przedpokoju . Razem z nami jest Taya suczka hotelowa ,która ma niską pozycję w stadzie i dlatego właśnie chciałam aby była w domu jak Zojka bedzie . Miałąm na celu pokzanie jej ,ze nie wszytkie suki gryzą i ze można w jednym pomieszczeniu spokojnie i bez strachu sobie egzystować i jeśc . Teraz Zojka patrzy w ogromne lustro i nie wierzy oczom !!!!!Widzi drugą taka sama:evil_lo NA dzieci nie raguje zupełnie na inne psy ( z wiadomych przyczyn ) także . -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Jolu on jest podobny do Majora ....Co ? Kwarantanna zwalnia sie nie długo więc miejsce bedzie . -
skontaktuje się się z kudłata .
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
U dzięwcząt w boksie trwa remont zostały przeniesione do innego ,ale błyskawicznie zaczaiły ze tam maja być .... -
Jak stoimy z kasą .Kudłata mozesz podać stan konta Wery ?
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Sterylka umówiona na najbliższy wtorek na godz 8 .Wet ja obejrzy na pewno . U ans burza i leje więc ze spaceru nici .Psy pochowane ,grzmi .... -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem ....Moze dlatego ,ze Argo jest największy i go to wkurza ... Właściwie on nie lubi żadych pśów .Woli suczki , -
slicznosci !!!!!!1
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
obroze zamówione odbieram we wtorek ,Płaci ZEA. -
aha >Rudemu wyjmowałam, dziennie do 7 kleszczy od załozenia obrozy wyjęłam kilka martwych i teraz nie obserwuje nowych .
-
Obroża ma działać od 1 doby po założeniu do 7 miesiecy .Jest rewelacyjna .U psó ,które ją mają widzę i wyjmuję nieżywe zatrute kleszcze . Teraz tylko tym będę zabezpieczać.( bedę obserwować czy faktycznie działa do 7 miesięcy ) Obroża nazywa sie KILTIX U Patki zaobserwowałam swędzenie po założeniu ,ale to normalne bo środek działa i jest w kontakcie ze skóra .Dzisiaj już nie zauważylam aby się drapała .
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Ale królewna !!!!!!!!!!!!Dzieki . Ps.jak tam ona lepiej ? -
Kurcze ...trzeba znależc kogoś kto ma te.do Teresy ..... Zapytam znajomą .Bo jak rozumie nie mamy telefonu?
-
Zapłącę za to allegro .Proszę podać konto .
-
Nikt nawet nie podziwia Lunki ........ U Luny bez zmian .Wesołą kochana psina .Ustawia suczki na wybiegu i ma z tego ogromna radochę .Jest ważna jak szef .Ale tak naprawdę to bardzo płochliwa i wrażliwa sunia . Miałam dwa fajne telefony i wysyłąłam foty ale nie ma odzewu do dzisiaj ... Luna potrzebuje bardzo wyrozumiałego domu i cierpliwego ....Aby nie powtórzyło się to co było w zimie . Ona uwielbia jak sie ją głaska i mówi czule wtedy podaje sama łapkę raz jedna raz druga i woczy patrzy ......