-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniek spałby w domu z nimi ( jak zechce to moze z nimi w łózku bo ich Heniek spi:multi:)Mieszkanie na dworze wykluczone :cool3: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Pani jest z Legnicy .Wiedziała Henia w necie i jest zakochana , Przeprowadza się z chłopakeim do mowego domu .Warunkiem jest tylkoo zgoda właściciela domu na dwa psy ....Jest zgoda na jednego na temat drugiego bedą uzgodnienia na dniach bo moze sie nie zgodzić ....Pan Feliks jest bardzo ostroznym w wielu kwestiach . Dziewczyny obiecĄŁM FOTY DZISIAJ,ze jej wyśle . ale nie dam rady mam jeszce tyle pracy .[B]Komu moge podac maila tej pani ? Prosze ,prosze .!!!![/B] Zgadza sie na wizyte i umowe .Rozumie wszystkie aspekty aopcji .Jest w pełni obeznana z tematem .Rozmowa z nią to przyjemnosc ,!!!!!! -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy jesteś z Zamoscia ? -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Soniu to samo myślę cały czas .....Biedak został ....bo szukaliśmy innego .Wrócił znowu i ogarnęła go beznadzieja ..... -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaplanowane jest zabranie psa ma piątek godz 12 .Tak mogą osoby ,które się tego podjęły . Ale tu apel do Zamoscia ,moze ktoś zrobiłby to wcześniej ? -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
u mnie dziadunio dostanie kojec ,który nigdy był nie uzywany sklecony na prędce dla jakiejś bidy z ulicy .Bida poszła kojec został .Nie jest szczytem marzeń ale w jego sytuacji chyba bedzie ok.Jestem w trakcie odświeżania budy i wyrywania chwastu bo jest równy z ogrodzeniem . Z karmą sama nie wiem.Zobaczę w jakim on jest stanie i jakie ma zęby .Po obejrzeniu przez weta on zaleci moze coś konkretnego . JA mogę podawac mu to co moje psy jedzą ,ale myśle ze sucha karma w jego przypadku moze nie byc odpowiednia ... Ps .Marta sorki ,ale kurcze jakby to powiedzieć to imie ....No takie nie bardzawe ...:oops::oops: Mnie sie pcha na usta biedny Józio .....:oops:Ale to tylko moja delikatna sugestia . Staruńki Józio ...... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Mam takie info ,ze padniecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Heniek ma szansę na dom marzeń !!!!!!!!!!!!!!!! Miałam telefon ( rozmawiałam z Panią 40 minut !!!!!!!!!)i po tym telefonie wiem ,ze to moze być to na co wszystkie czekamy:multi::multi: Szczególy napiszę potem bo nie mam czasu teraz , PS .Pani ma już psa o imieniu ......Henio :evil_lol:.uratowała go był bezdomny . -
Feliks ma uszy jak Gremlin:evil_lol:
-
TEż bym chciałA.....sA piekne te ich mordeczki ...
-
Trzymam kciuki !!!
-
Boje sie .ze to tylko krótkotrwała poprawa .Ale oczywiscie cieszę się ze poczuła sie lepiej .
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']moze jeszcze ktos sie znajdzie by pomoc w hotelikowniu malenstwa ?[/QUOTE] Trzeba by miałą oddzielny wątek i wtedy mozna prosić i się dogadywać . -
Perła ty to jeszcze nie błyszczysz ,ale niedługo ......Kochana maleńka
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']cud miód i orzeszki :) super film, a sad jeszcze piękniejszy :) fajny teren - zazdroszczę... zawsze marzyłam o takim sadzie, choć pewnie moje marzenie nigdy się nie spełni... Ale przynajmniej Heniek ma do dyspozycji piękny teren :)[/QUOTE] Dziekuje .To fakt w sadzie jest fajnie ,jedna jego częśc jest dzika bo nie wykarczowana i wykoszona ,tam własnie wszystkie psy uwielbiaja biegać . -
[quote name='bianka0']Odsypiałam noce. Nie poprawia się Fryteczce, duszność nasila się.Sprawiam jej już ból. Muszę podjąć dzisiaj decyzję i skrócić jej cierpienie.[/QUOTE] To trudne wiem....Ale nie bedzie ja juz bolało....
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania012']Funiu psiara ze mnie to z krwi i kości, tylko z pisaniem cienko :cool3:[/QUOTE] Wiem ,wiem .....A z moim wzrokiem już gorzej ,,,,,, -
Dzwoniłąm do schroniska rozmawiałam z asytentem ,Ta starowina to piesek ,Jest bardzo słaby .Skończyłą się kwarantanna i można go zabierać ,... Ten pies nie ma szans w schronisku .Asytetnt mówi ,ze pies jest wzmacniany. JAk mu pomożemy ?
-
[quote name='Tola']Dziewczyny - moze założyc wątek tym w najwiekszej potrzebie... Kto mi pomoze?[/QUOTE] Pomożecie ? Pomożemy !!!! .:evil_lol:
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']dziewczyny przesliczne i zaokraglone boczki maja ;) ja caly czas mysle Funiu o tej malenkiej suni ze schronu ...masz moze jakis pomysl ? we dwie chyba nie damy rady ...co myslisz ???[/QUOTE] Ivonko określ na jakich zasadach małą miała by byc zabrana i wtedy można ewentualnie myśleć o jej zabraniu .. -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wyrzucić trzeba z pierwszej strony z kosztów 150 zł sterylke bo u nas przeciez nie bedzie sterylizowana .... -
[quote name='Tola']Czy to ta słynna kamerka robi takie filmiki? Super[/QUOTE] Tak ,ale coś za bardzo mnie to wciąga .Ten film ładował się na You tubie 90 minut ,,,.,,Gary sie pietrzą w zlewie ,obiadu nie ma a szmaty po cłąym domu leżą ..... Dzięki temu ,ze Jarek ja pożyczył ja zobaczyłam ze to fajna zabawka .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Tak Ingrid masz racje Pesta musi byc na dozorze .....Niestety nie jestem jej pewna .....A sad ma nie szczelne ogrodzenie ponad 1 hektar .Tylko wybiegi psów są dobrze zabezpieczone .Heniek jest przekochany i grzeczny ..... -
[url]http://www.youtube.com/watch?v=f2LZMjV8XfM[/url]
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.youtube.com/watch?v=f2LZMjV8XfM[/url]