-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wyobrażacie sobie MIstera lub MIss takiego plebiscytu ? Najbrzydszy pies dogomanii. Biedula dobrze ,ze nie bedzie wiedział /ła o co chodzi ..... -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dusje ten watek ma dwie matki:eviltong: w końcu Mycha jest moja paskudą i oona Cię natchnęłą kurde na to by ją tak nie ładnie obwołać ....[B]WIec moze być ,ze Pomysl na bazarek /wszelkie prawa zastrzezone by dusje & funia/ Wybor Miss i Mistera Paskud 2011.:razz:[/B] Co ,ty na to ? -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Im czesciej powielane tym bardziej utwierdza w okrutnej prawdzie ;):evil_lol::lol: Mycha na Miss Paskud 2011 :multi::cool3: Boze,za co ja tak pokarales :evil_lol: Pomysl na bazarek /wszelkie prawa zastrzezone by dusje/ Wybor Miss i Mistera Paskud 2011.[/QUOTE] Dusje dałaś tak po majtach ,ze zlałam się ze śmiechu:roflt::roflt::roflt: MOja MYcha paskuda ? A jeszcze na miss?:mad:O nie ......:mad: A tak na poważnie ?To super pomysł . Założę wątek Paskuda 2011 dogomania .Najbrzydszy pies wygra coś,tam ..... ALe co ? MYcha bedzie pierwszą kandydatką ......Ten pomysł to bomba:crazyeye: Szukajmy sponsorów i moze przy okzji jakąs ,,piękność ,,znajdzie dom ? -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Zaczekamy na powrot wapiszon.Trzymam nieustajace kciuki za Zojke.Tak mi przykro,ze tyle wspanialych i madrych psow traci w schronie poczucie bezpieczenstwa,ze sa tam tylko numerem,ze nikt nie przejmuje sie ich losem,ze poza buda i kratami nie maja nic.Wrazliwszym siada psychika i ciezko ja uzdrowic.Pomyslec,ze gdyby dzialal wolontariat,gdyby psiaki mialy choc 1 raz w tygodniu spacerki i mizianka to byloby o niebo wiecej adopcji i wiecej szczesliwych pycholi. Zojeczko :loveu: Staraj sie,pokaz ze potrafisz.[/QUOTE] właśnie .....Byłąm wolontariuszką ....Wyrzucili mnie.... -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
funia replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ale wiesci !!!!!!!!! -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Tak ,ale nie mozemy oddac go do pierwszego lepszego ,domu z budą. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wiem .Przecież kilka psów odemnie za zgodą spponsora znalazły taki dom .I jest ok.Henio się nadaje wszędzie i w domu i w budce siedzi .Przecież w boksie ma budę oraz plastikowe legowisko ,. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jest tak cienko,ze aż strach kilka psów ma problemy ( u mnie) z finansami a fundacja ,która opłaa kilka psów tonie w długach ....Wzoraj zobazyłąm przez przypadek wątek z prośbą o pomoc ...:roll:Co to będzie ? Bo ja sama już się boję myśleć .... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wczoraj miałam tel w spr Luny mojej hotelowiczki .I powstał pomysł aby też Henia wziąć bo LUna niestety musi mieć towarzystwo .Mają przyjechać i zobaczyć .ALe mąz chciał rasowego ......Dom na wsi ,Państwo rolnicy .... Pani wydaje mi się fajna . Niestety buda wchodzi w grę ....To chyba nie ?Co ? -
[quote name='sonia71']funiu-to jutrzejsza wizyta to dodatkowe 10zł za transport tak? Agucha już się kontaktuję -dzięki :) ps.już gadamy :)[/QUOTE] JUtro ma gratis wycieczkę.
-
[B]funiu-to jutrzejsza wizyta to dodatkowe 10zł za transport tak? [/B] Jutro ma gratis przejażdzkę .
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
dobrze zrobię to.Nic nadlal nie wiem... -
Ania a gdzie będzie jej lepiej jak nie u Ciebie ?No?TYlko transport chyba bedzie kosztował,co .?
-
Jutro pojedziemy na zdjęcie szwów.Z ubranka Patki trochę strzępów zwisa.....Tarza się i ociera gdzie się da .WIęc ta sukienczyna się zniszczcyła .ALe to standard ,rzadko kiedy ubranko było poszAnowane przez rekonwalescenta:evil_lol:
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
MIsio już na tyle zdobył pewności siebie że stawia się do kilku psów .To nawet dobrze bo nie jest już taką ofiarą losu i nie daje sobie w kaszę dmuchać. Prawie w ogóle już nie popiskuje z byle powodu .Czasem jak za mocno w zabawie złapie go jakaś koleżanka .... Apetyt na szóstkę.Posłuszeństwo na 4+.Przy nakładaniu szelek zawsze jest podejrzliwy i muszę go trochę prosić aby dał założyć .Szkoda ,ze musze je zdejmować na noc bo byłoby z górki . Ale jest duże ryzyko ,ze przegryzłby trzecią sztukę z kolei ..... -
Mam telefon do kobiety z pod Zamościa ,która chce wziąc ode mnie psa .ale adopcja ta moze nie dojsc do skutku gdyż sunia jest specjalnej troski .Obiecałąm tej Pani więcej zdjęć innych psów . [B]Doro ,który pies/sunia od Ciebie nadawałby się ?[/B]W rozmowie tel.PANi wydaje się ok.Dom na wsi ,dwoje dzieci i Państwo nie pracujący .Miejscowość Ulhówek .
-
Niby ja miałam dzwonić.....Zadzwonić ?Czy dać spokój już teraz ? Ja uważam ,ze Pani Sylwia powinna zadzwonić jako ( wtedy ) opiekun psa .Ona z nim miała kontakt i on brał za to ,,leczenie ,,pieniądze .Zadzwonię a on powie ,,a Pani niby kto ???
-
Znajoma chciałaby pieska rasy pokazałam jej zdjęcia .Obiecałam ,ze zapytam jaka jest cena i kiedy mozna by było kupic . Prosze na pw ewentualnie .
-
Pestunia znajdzie Amatora ja tam wierzę .....Jest kochana .Wszsytkie są kochane ....ehhh
-
Nikt nie pyta i nie dzwoni .....dziewczyny on naprawdę musi miec super ogłoszenia ....Bo on nigdy w życiu nie pójdzie . JEst duzy a z duzymi trudniej o domek ale wiadomo ,ze kiedys powinien .... Ps.Myslałayscie kiedys aby dać go do psich gazet np.Mój Pies czy Mój przyjaciel pies ? Trzeba się ustawić w kolejkę do tego ogłoszewnia i moze w końcu umieszczą .Albo jakieś płatne ze zdjęciem w gazecie ,sama nie wiem ....
-
Wiem ,wiem Ivv tylko tak napisałam pieszczotliwie:eviltong:
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Czyz nie są podobne ??? [B]To moja /nie moja Mycha ,,,,[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/p9203630.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7421/p9203630.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]Jadzia [/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/70330455.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4429/70330455.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Jadzka:loveu: Pokazuj sie wszem i wobec :evil_lol::cool3: Ty jak Belmondo: tak brzydka ze az piekna w tej swojej brzydocie :loveu: Prosze mnie nie bic :evil_lol: bo poskarze sie TZ :eviltong:[/QUOTE] To moje hasło ,ze tak brzydka ze aż piękna!!!!Dusje skradłaś mi je ...:mad::evil_lol: