-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
[quote name='Becia Lublin']Kasiu zdradź nam tajemnicę !!!![/QUOTE] kurcze chciałabym .....napisałam to wybiegając w przyszłośc z nadzieją .A wyszło jakbym cos wiedziała .....
-
Bianko czy mogłabyś zagłosować w naszym bazarku na Paskudę ? Link w moim podpisie .Bardzo prosze choć o jeden głos .:oops:
-
Bo ten dom moze juz czai się za rogiem .....
-
Jest piekny i dostojny .
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Chce dodać ,ze ten kto adoptuje Jadzię otrzyma tak wspaniałego przyjaciela do końca zycia .ze aż słów brakuje .Jadzia to wspaniała i mądra psina . Ps .Jak ona się pieknie bawi !!!! nie wie bidula co ma łapać ...Czy piłkę czy szarpak ...Jutro dokupię coś piszczącego bo wszystko poniszczyli ostatnio . -
Tak .A chodzi tu o jabłko ,które lezy koło Melvina .....Zabrał Jadzce i nie chciał oddac ...Warczał na kazdego kto podchodził do jabłka zbyt blisko .:evil_lol:
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/pc114587.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/817/pc114587.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/pc114667.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4428/pc114667.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/pc114587.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/817/pc114587.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/pc114592.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6906/pc114592.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/pc114660.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/2209/pc114660.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/pc114587.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/817/pc114587.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/pc114647.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9425/pc114647.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/pc114592.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6906/pc114592.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]Jadzka torpeda[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/pc114579.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/3758/pc114579.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]Rozpustna i bezwstydna [/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/861/pc114619.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/3172/pc114619.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/pc114600.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9283/pc114600.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/pc114545.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7950/pc114545.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/pc114548.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7992/pc114548.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/pc114607.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8238/pc114607.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/pc114611.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8933/pc114611.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/pc114641.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/784/pc114641.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/pc114676.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9786/pc114676.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/36/pc114541.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/456/pc114541.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/pc114657.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3049/pc114657.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/pc114572.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3595/pc114572.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/pc114541.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/456/pc114541.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
A Zosia jest po za tym .... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/pc114660.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2209/pc114660.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
funia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Moge dać kilka fantów na bazarek dla niego .Poszukam co mogłabym dac . -
[quote name='Iljova']Jestem ciekawa co z tym wszystkim zrobi góra bo działanie ministra to ewidentne łamanie przepisów o chronie zwierząt. Wg mnie on sobie zinterpretował to po swojemu i tak działa, dlatego wychodzi na to że w tych przepisach powinno być też jasno i stanowczo określone, że psy pracujące w policji służbach celnych, ratownictwie itp nie mogą być zabijane, a że tego nie ma to p. minister się zabawił :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: kosztem tych wspaniałych psów:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-([/QUOTE] Kompromitacja na całej linii .Koniecznie trzeba nagłosnic !!!!!
-
Z wiejskiej dziewczyny zrobiła nam się dama !!!!Metrem jeżdzi ,no ,no:crazyeye: Werciu ucałuj swoją paniusię kochaną :loveu:
-
[B]Koniecznie wejdzicie zobaczcie co minister nakazał robic z psami tropiącymi i jaką decyzję podjął !!!!!!!!!Potrzeba ludzi by do tego nie doszło .[/B] [SIZE="6"]Lektura obowiązkowa[/SIZE]
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Taycia ma się bardzo dobrze .Jest pierwsza do wchodzenia do domu i lezenia na kanapie więc bedzie pewno psem typowo kanapowym chociaż nie stroni od wędrówek i gonitw po całej działce .Ma coś z psa tropiącego bo węszy jak gończy polski :evil_lol: -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='AresekSE']co tam u naszej dzidzi? Kasiu, niebawem podam ci moje dane do paszportu i oczywiscie pokryje koszta z tym zwiazane. zobacz tylko jak Taya stoi z innymi szczepionkami (jest taka ogolna, ktora robi sie co roku). fajnie by bylo gdyby mala miala ksiazeczke zdrowia, ale jesli takiej nie ma to nie jest to tez katastrofa. pozdrawiam renata[/QUOTE] Renatko paszport juz jest na twoje nazwisko .Ogólna raz w roku to ta na choroby wirusowe ,wieczorem sprawdzę do kiedy ważna .Ma równiez ksiązeczke zdrowia .Wszystko jest .Całuski Renatko .Jakby co pisz pw .