Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [quote name='Aimez_moi']Funiu.....:) a jak tam Marcelek Precelek z jedzeniem? Nadal wszystko wciaga czy troszke sie uspokoil?[/QUOTE] Jak gotowane to idzie błyskawicznie:eviltong:Jak sucha karma to potrafi zostawiać .Ale on w ogóle smiesznie je .Najpierw łapą uderza w miskę aż się wszystko wywali i zakopuje to w słomę w rogu boksu ( bo słomą sobie wyścielił również cały boks :evil_lol:z budy wyrzuca i scieli gdzie uważa )i wyjada sobie kiedy czuje potrzebe :evil_lol:
  2. U nas wieje aż strach ..... Argo juz mniej wariuje bo Ksenia kończy cieczkę ,Uff....
  3. Marcel dzisiaj biegał ze mną i wariował po całym wybiegu ,zabawowy był:evil_lol: Na dniach jak wpłyną pieniązki jedziemy do weta zrobić wirusówki ;)
  4. Rachunek już wysłałam powinien być na środę .W kopercie są moje dane oraz rachunek od weta . [B]To jest za sterylizację Zosi od IVV.[/B]
  5. Napiszcie do Teresa Borcz ona ma swoje wspaniałę sposoby na leczenie takich stanów .Efekty są zadziwiające .
  6. mam 20 tabletek scanomune .Chętnie dam je tej biduli .Jeśli są potrzebne piszcie na pw .Wyślę.
  7. Bardzo mi miło:loveu:Dziękuje !
  8. Ja powiem na podst .swoich psów .U nas wiszą i zdaja egzamin na piatke .Psy leząc w budzie widzą wszystko a wiatr nie szarpie tych pasków bo są dosyć masywne . Chociaż jak były duże mrozy ja zakładałam jeszce na te paski wykładzinę ....
  9. [quote name='barb']A paski do budy Henia zostały juz zakupione?[/QUOTE] Tak .Juz dawno .
  10. nie znamy kosztów operacji .....Ciężko powiedzieć .....Jadzienka radzi sobie z tą nogą ...Moze zostawić w spokoju tą nóżkę?
  11. [quote name='Akrum']psiak, któremu psychopata włożył petardę do pyska, zakleił taśmą klejącą by pies nie mógł wypuścić... oderwało mu cały pysk, oczy... masakra... pies został poddany eutanazji... nawet nie chce sobie wyobrażać, jak ogromny ból, jak cierpiał ten biedny piesio...[/QUOTE] Jezu Chryste.... To u nas w Polsce ?
  12. Teresko niedlugo jej kudełki będą się po podłodze ciągnąc ....:eviltong:
  13. Ja jeszcze raz .Czy sunia zgłaszana wcześniej przez IVV o imieniu Zosia .ma szansę na zwrot ? Nie wiem jak to zrobić w razie gdyby się udało .Czy zwracacie tylko lecznicy ?Czy na podstawie rachunku osobie która załozyła te pieniadze ? KOszt sterylki Zosi to 150 zł ,ale my ubiegamy sie tylko o 120 zł . Dziękuję za informacje . [url]http://www.dogomania.pl/threads/209958-Male%C5%84ka-wystraszona-Zosia-[/url]!!!!!
  14. [quote name='wapiszon']Wszystkiego najlepszego Kasiu :)[/QUOTE] Dziekuje serdecznie:loveu:
  15. Jak nie..... to wezmę ją na świeta do naszego:eviltong:
  16. dzieki dziewczyny:loveu:
  17. Tak ,Juz dzwonię .Wyłaczyłąm telefon bo mam imieniny i ciągle ktoś dzwoni .Zaraz go uruchomie ....
  18. Bardzo fajne !!!Tylko ja dodałabym ,ze Misiek zawsze pozostanie psem bardzo wrażlliwym a to powinno się znalezc w info o nim .
  19. Mam troche problemów Bianko ......
  20. [quote name='Akrum']masakra - jak to zobaczyłam, zachciało mi się wymiotować :placz::placz::placz:[/QUOTE] Co tam jest ????Boję się oglądać ......
  21. Nie tylko Anita .....
  22. W niedzielę bedą wymiary .,i zdjęcie .
  23. Ania czytam twoje wpisy z wielką przyjemnoscią !!!Cieszę się że Nuka tak dobrze się czuje.
×
×
  • Create New...