-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wspaniałości !!!!!!!! -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam pieniadze na hotelowanie Tayuski .Dziekuję Reniu .;) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ja też juz nie mam tego pw .Ale nie ma sprawy jak tak powiedziałam to tak bedzie .Kseńka ma u mnie hotel za 440 zł czy to 31 dni czy 30 .Tylko jak policzymy dniówke w razie jej adopcji to policze dobę za 15 zł .;) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
wysłałam prosbe do Pani Beatki o wymiary Henia i czekam na zawrotnego smsa jak przyjdzie to porównam wymiary i jeśli bedą pasowały kupie u nas w Zoologiku .Koszt z rabatem ma wyjsc koło 77 zł .Pierwotna cena to 84 zł . -
Zosia została zaszczepiona na wirusówki .Ma więc komplet .Była bardzo grzeczna i w nagrodę kupiłam jej smakołyka u weta którego z ochotą zjadła na miejscu. Wesoły ,szczęsliwy psiak z naszej Zosi
-
[quote name='ranias']I weterynarz też dostrzegł piękną muskulaturę Marcysia- no no :lol: Marcelek jest bardzo skromnym pieskiem i pewnie dlatego nie chciał się fotografować w negliżu- u pana doktora ;)[/QUOTE] trafiłaś w sedno ,moja droga .:evil_lol: życzę mu aby do końca był w takiej formie jak teraz .:loveu:
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Jolu moze znajdz to pw .....moze to ja faktycznie przeoczyłam ....Masz to pw ?Ja jutro dopiero mogę poszukac .Idę juz spać .... -
Bylismy u weta .Marcel dostał szczepionke na wirusy + wścieklizna . Jako ,ze wscieklizna kończy mu się w styczniu więc nie było sensu wozic go znowu za miesiac [B].Razem 60 zł .[/B]Czyli bedzie [B]dopłata 20 zł [/B]na następny miesiac . Został pochwalony przez weta ,ze ma piekną sierść i muskularną figurę:oops: Żadne z 20 zdjęc z gabinetu nie nadaje sie do wstawienia bo chował się pod krzesło i biurko . Za to przed lecznicą są . Jutro je wstawię bo coś zle się czuje idę spać .:oops:
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Nadal nie rozumie .POwiedziałąm ,ze będę liczyć za miesiąc 31 -dniowy jak za 30 dni .....Czyli tak jak policzyłam za listopad 30 dni razy 15 zł doba =450 zł. Za grudzień bedzie 450 zł a powinno być 465 zł ....Zgadza się ? -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia'][URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=1718652569"][B][COLOR=#3b5998]Paulina Lang Michałkiewicz[/COLOR][/B][/URL] mama już uległa, ale został ojciec "skała". Ale już jest o krok do przodu :) :) :) Pani Paulina nie zapomniała o Jadzi i nadal chce Ją adoptować, jeszcze Tata musi sie przekonać[/QUOTE] A kiedy bedzie wiadomo bo ona musi klinikę opuścić we wtorek bodajrze ..... -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Aha .Czyli ona stamtąd ma być zabrana ,tak ?Napisz w razie co Owieczko jaka to klinika ,Pytam po znajomych . -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='AresekSE']Kasiu kochana! nie martw sie! jeszcze zaden zadbany piesek nie zamarzl na smierc w Szwecji:) damy rade!!! i ona tez!!! nawet moj Stefan (fretka) chodzi na zimowe spacery i jakos zyje:) a wymogi zmieniaja sie od 1 stycznia i tylko dlatego nie wysylamy krwi do badan. certyfikat nie bedzie juz potrzebny, i to nam zaoszczedzi czasu i pieniedzy, zreszta w styczniu odbieramy tez innego pieska na adopcje dla moich przyjaciol na tych samych warunkach. nie bojcie sie dziewczyny, wszystko musi byc o.k renata[/QUOTE] Reniu kochana ja wiem ....Miałąm na myśli to ,ze ona zestresowana będzie zmianą i podróżą .Twoja rodzina i Ty to najlepsze co mogło jej się trafić ! PZdr,.serdecznie , -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Podajcie mi dokładny adres skąd ma być zabrana Jadzia . -
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/pc014377.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8878/pc014377.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]Są coraz bliżej [/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/pc014382.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2576/pc014382.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]POkaż ,sprwdzę bo nie wierzę [/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/pc014384.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8325/pc014384.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]Zaraz ją złapie....Juz prawie ja mam [/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/pc014386.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9087/pc014386.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]Kop ,kop ja Ci zaraz pomoge [/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/pc014388.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/9638/pc014388.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]MAm ,Tayciu mam ...[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/pc014393.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2044/pc014393.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]cholera ,uciekła mi ....[/B][B]Funiu wypłoszyłaś ja [/B]....[B]a tak sie napracowałam[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/pc014394.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/2258/pc014394.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/pc014407.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1918/pc014407.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/pc014408.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3620/pc014408.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/pc014409.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4735/pc014409.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/pc014410.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3274/pc014410.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/pc014413.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/5623/pc014413.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/pc014347.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/852/pc014347.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/pc014349.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/9996/pc014349.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/pc014357.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2483/pc014357.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/pc014350.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3842/pc014350.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/pc014339.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/5282/pc014339.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/pc014343.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3803/pc014343.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/pc014344vi.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3789/pc014344vi.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/pc014345.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5843/pc014345.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/pc014323.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/756/pc014323.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/pc014324.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4072/pc014324.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/pc014329.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3221/pc014329.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/pc014309.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5039/pc014309.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/pc014315.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5860/pc014315.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/pc014316.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/7112/pc014316.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/pc014322.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/9503/pc014322.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/pc014317.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7220/pc014317.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
funia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Całą przyjemność po mojej stronie . -
[quote name='bianka0']Jeszcze w trakcie, ale może będziecie coś chciały, to już można sobie zerknąć małe co nieco;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218694-Robi-si%C4%99-i-jeszcze-troch%C4%99-b%C4%99dzie-sie-robi%C4%87[/url].[/QUOTE] proszę zaznaczyć przy [B]pozycji powidła sliwkowe, z[/B]ze z mojego sadu w innym razie nie zgadzam się na sprzdaż tych specjałów .Jakby nie było nasze psiaki nie raz zadbały o ich nawożenie:diabloti::evil_lol:
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
funia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam swoje 30 zł .Za listopad .