-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
[quote name='IVV']hmmm...moze podziebiona malenka ? zmartwila mnie ta wiadomosc ... a o zdjecia w nowym kubraczku mozna poprosic ;)?[/QUOTE] oczywiście .Ivonko jak najszybciej się postaram tylko mam pooperacyjnego psa i jakoś się syrobić nie mogę. Nie martw się o Pesteczkę .Czuwam nad tym katarem i jak się coś rozwinie będę działąć . Jest w domu z nami a na dworze jej ogranicczam pobyt .Ale wysięk z nosa jest jakby mniejszy .
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
funia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
komu przesłąć zdjecia fantów? tylko dopiero za kilka dni -
[quote name='IVV']a Zosi nie jest zimno czasem ? moze ciotki by sie zrzucily na prezent gwiazdkowy w formie kubraczka ;) ?[/QUOTE] JAkby co to u Handzi na bazarku moze coś jszcze jest ... Zośka nie ma czasu ona bez przerwy biega .JAk ona się pięknie bawi ,....Mozna patrzeć i patrzeć ....
-
Dobrze ,nosi ale jest obrażona . Ma od kilku dni katar .Bierze leki i kropelki do oczu . Ogólnie jest dobrze ,ale kichała i dlatego pojechałąm z nią do weta .Nie wiem czy to nie alergia ...
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki już w drodze . Będą u mnie około 16,30 . -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']A co z tym żarłem co jeździ u mnie w bagażniku ??[/QUOTE] Owieczko daj to Izie .Pati C niedługo tam bedzie . Jakby co mój numer 601 071 963 ,Znikam i zajrze pózniej . -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A ksiązeczkę Jadzi kto ma ? -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki opuszczą Izę koło 11 . -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Idę się myć ....zajrze potem . -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Pati moze jechac jutro ..... -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam 370 zł od Izy do mnie pod dom .Paliwo poszło w góre od lata i stąd deko więcej .Decydujcie bo moze potem znowu nie wyjsc bo Pati C moze miec inny transport / -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
funia replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
zobaczcie co dostałam na pw Już nie mam spokoju .... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/36895515095717351163517.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9819/36895515095717351163517.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Załamałam się .......... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/36895515095717351163517.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9819/36895515095717351163517.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Co mam robic bo Patic musi wiedziec .Decydujcie bo ja nie chce wyjśc na niesłowną i krzyzować komuś planów . Uważam ,ze dzisiaj trzeba ustalić wszystko bo czwartek już zaraz . -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/36895515095717351163517.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9819/36895515095717351163517.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] ZObaczcie .....Załamałam się i wyc juz nawet nie mam sił ...... -
Zobaczcie jakie dostałam pw ....Jestem wstrząśnięta ...Myśląłam ,ze dzisiaj będę spokojnie spać ........... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/36895515095717351163517.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9819/36895515095717351163517.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Muszą być decyzje szybkie bo Patic ma plany bo wozi psy w rózne miejsca i nie możemy jej blokowac terminu .Jeśli nie musze odwołac . -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nawet boję się powiedzieć Przemkowi ,ze sunia moze być brudna albo ,,pachąca ,, On by moze przeżył ,ale nie wszyscy są wyrozumiali .... Nie wiem zrobiłam co mogłam ....Takie są możliwosci .I trzeba uszanować to ,ze chce wziąc psa za darmo i zrobić wszystko aby nie mieli gehenny podczas 5 godzinnej jazdy .Czy sunie jechały bez żadnych obrozy ,szelek no nie wiem ,smyczy ? Nie mają nic ? Ps .Czy są zaszczepione na wirusówki ?? -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nie ma mowy o kontenerku bo tak jak pisałam jedzie pełny skład i cały bagażnik jest zajety bagażami osób jadących . Koszt przewiezienia suni od Izy do Punktu gdzie odbierze je pan Przemek kosztuje 160 zł .PatiC ma w jedną stronę 130 km . Nie wiem moze lepiej wziąć taksówkę i wyjdzie taniej .....Tak głosno myślę .... -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ale pati C wiezie tylko od Izy do wawy .Praga Północ .Dalej jadą z Przemkiem w 5 osobowym skłądzie i jedna sunia wciśnięta z nimi .....