Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Tak paski wiszą .Ale Henio woli leżeć przy drzwiach na kanapie .Kanapa stoi w takim ganku przy mieszkaniu ,
  2. [quote name='AresekSE']ciesze sie, ze wszystko juz dograne!!! ile kosztuje ta wirurowka? rozmawialam z moim Andrzejem i wszystko postanowimy po jego przyjezdzie z Finlandii za 10 dni. szepnij Tayce, ze niedlugo ja zabieramy. renata[/QUOTE] Reniu coś koło 40 zł . Ja już od dawna wołam na nia Szwedzia:eviltong:albo Szwedka a ona taka dumna :evil_lol: Tayka jak ja się z toba rozstane ? Ta praca wykańcza mi psychikę ....Nie umiem znieśc na zimno tego oddawania .Pomimo ,ze wiem iz psiak idzie do domu marzeń .
  3. Gabrysiu wszyscy się interesują .Nie mozesz tak mysleć .Cieszę się ogromnie i tym bardziej wiem ,ze lepszego domu by nie znalazła nigdzie .[B]Ona tym ,ze do Ciebie podeszła podziękowała Ci za wszystko co dla niej zrobiłaś [/B].A zrobiłaś wielką rzecz bo ją zaakceptowałaś i dałaś szansę . PS .Jeśli bedziesz częściej tu pisać o tym jak u was leci i wstawiać foty to nam się to wyświetli w subskrypcjach i na pewno kazdy wejdzie na wątek i coś napisze .
  4. U nas dobrze .Ptaszek jest opuchniety ale podobno do trzech tyg .moze taki byc , Krwawienie minimalne .Apetyt jest .Teraz biega przed domem .Ogon mało się nie urwie ....Całusy i przytulanie to u nas standard.Argo to uwielbia .
  5. [quote name='mari23']poszedł przelew do gabinetu weterynaryjnego za leczenie Argo, kwota: [B]610,20 złotych[/B][/QUOTE] Marysiu na fakturze było 610 zł ?
  6. Oj ,tak .Dziadek nie przepusci jedzenia .Wczoraj jak było gotowane to biegł do mnie odbijał się od mojej nogi i kręcił pirueta .Wyczuł ,ze idzie dobre żarełko:eviltong:
  7. [quote name='IVV']jak zdrowko Pesteczki ?[/QUOTE] Dobrze .Oczka przysechły ,katar się zmniejszył kicha ( przynajmniej jak widzę ) mniej albo wcale . Po za tym jest zakochana w człowieku ( na razie we mnie ) i jest tak bezproblemowa ze tylko brać i kochać .W domu tak jakby jej nie było .Grzeczna i spokojna .Dogada się z kazdym psem ,suką i z kazdym człowiekiem .To pies bez wad ( tylko trzeba uważać na spacerach ,nie mam odwagi jej zaufac na tym polu i puścić bez smyczy ).Niestety jest strasznie łakoma ...Zje kazdą ilośc jedzenia ...W domu tylko czeka na jedzenie .Potrafi zjadac Tayce więc trzeba stać i pilnować .
  8. Rozmawiałam dzisiaj z Dora 1020 . Bard nie jest odpchlony ani zaszczepiony .W tym stanie nie moge go przyjąc .Nie moge pozwolic sobie aby reszta psów była narażona . Jeśli bedzie odpchlony pojadę z nim na szczepienie .Zrobi mu się kombajn wirusówki plus wścieklizna . .Koszt 60 zł plus 10 zł dojazd do lecznicy .Pózniej zrobimy odrobaczenie ( dwukrotne ) Dolpackiem gdyz jest to lek sprawdzony .Koszt 1 tabletki Dolpacu to cena około 20 zł tabletka .( zalezy od wagi ). Na kogo bedzie wystawiona umowa hotelowania ?
  9. Czuje się lepiej .Zdjete ,szwy a co za tym idzie kołnierz .Ptaszek opuchniety ale mniej .Krwawienia nie widzę ,moze minimalne ale pewnie sobie wylizuje bo ma dostep . Zaprzyjaznił się z moimi sukami i kotem .Maję omija szerokim łukiem ....Jak ją ma na drodze to z niej schodzi .
  10. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/pc154728.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3195/pc154728.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/pc154730.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6119/pc154730.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/pc154732.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/7239/pc154732.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  11. Kochana nic nie dostałam ....Moze na dnaich dojdzie ...
  12. owieczko cchętnie skorzystmy z twojej propozycji.Adres wyśle Ci na pw. PS .Dlaczego u JAdzi nie ma zadnego wpisu o szczpieniach ?
  13. Jak fajnie REniu ,ze tu jesteś:loveu: Dostałąm tel .,ze Fundacja Zea pokryje koszty szczepień i odrobaczenia suń .
  14. fotyo obrażonej Pestki wieczorm .
  15. dziewczynki sa wspaniełe i łagodne .To olbrzymi plus przy ich gabarytach ;) Niestety mają ogromne braki w socjalizacji .Nie reagują wogóle na swoje imiona .:roll:Jedzą w tempie odkurzacza Reinbow ...Trwa to sekunde .Kupy brzydkie i cuchnące . Są chude i tylko długa szata maskuje jak to wyglada na prawdę .Nie potrafią chodzić na smyczy .Skaczą ( jedna na razie ) przez prawie 2 metrową siatkę :crazyeye:jednym susem ...Nie wiem jak to bedzie .Mam nadzieję ,ze nie zwieją do lasu ....Bo las pod nosem... Kontrolujemy ten wybieg ,ale nie mozemy stać tylko nad nimi bo mamy z nimi 13 psów pod opieka i dnia nie raz brakuje . Wymagąją lepszej karmy niz ta która została podana .Bez obrazy ,ale to niskiej jakosci karma .Nie wiem czy mam ją podawać ? Na razie jedzą moją Arion .Wiem ,ze kiepsko z finansami i nieśmiało pytam ....Ale niedługo przyjdą mrozy więc karma powinna być lepsza. Odrobaczenie na gwałt i wirusówki na dniach .Koniecznie .
  16. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/pc154744.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4494/pc154744.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/pc154745.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2125/pc154745.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/pc154746.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8195/pc154746.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/pc154748.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/336/pc154748.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/pc154752.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6906/pc154752.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/pc154758.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/689/pc154758.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/pc154759.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4808/pc154759.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. Handzia z bodajże ....Fantą ? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/pc154698.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4980/pc154698.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/pc154708.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/3195/pc154708.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/pc154719.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6038/pc154719.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/pc154712.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5642/pc154712.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/pc154740.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6984/pc154740.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. Ona ogólnie to nie wyglada wogóle na chorą .....JEst dobrze ,ale gniewa się jak ją ubieram w ubranko ....:evil_lol:
  19. Witam . Warunkiem przyjecia psa do hoteliku jest podpisanie umowy hotelowania .(moze być wysłąna listem pod wskazany adres po umieszczeniu psa .) Dobrze by było aby pies był raz odrobaczony .Drugie odrobaczenie mozemy zrobić u siebie . W tej chwili mamy zajeta kwarantannę a on na pewno nie ma wirusówek ....Przydałoby się je zrobić po drodze u weta .Wściekliznę mozna mu zrobić za jakiś czas.Bez tego niestety nie będe mogła go przyjąc . W tej chwili możemy ulokowac go w boksie wewnętrznym nie ogrzewanym .W boksie jest solidna ocieplona buda . Karmię psy suchą karmą a dwa razy w tyg jedzą gotowane ,w mrozy co drugi dzień gotujemy .Goscimy u siebie osoby z dogo .WIęc bez obaw .Zapraszamy . WIęcej info a wątku .Tam też są podane ceny w zalezności od psa . [url]http://www.dogomania.pl/threads/173830-Hotelik-w-Zamosciu[/url].
  20. [quote name='IVV']jakie leki bidulka dostala ?[/QUOTE] Homeopatyczne i wiatminę C oraz gentamycyna do oczek .
  21. Jakiś niemrawy taki jest .....Boze ile ten pies jeszcze się musi nacierpieć .... karmiłam go z ręki bo nie bardzo chciał ...
  22. Sunie są olbrzymie tylko nie wiele mniejsze od suki owczarka niemieckiego .....ALe urody są cudnej .Troszkę ogłady i domki na wyciągniecie ręki .
  23. Jutro więcej info i zdjęcia .Handzie porywam na cały dzień do mnie .:diabloti:
  24. Dziewczyny napiszę krótko bo obowiązki domowe leżą i kwiczą a ja dopiero wlazłam do chałupy ..... Laski sa fajne ,zywiołowe .Ale co dawały w kojcu to boże broń ...Skaczą od podłogi po sufit i szamoczą się jak zwariowane .Teraz troszkę się uspokoiły . Ich futra pachną jak ......perfumy francuskie gorszej kategori.....Choć ja nie jestem niewiasta której to przeszkadza . Sierść w średnim stanie i według mnie są szczupłe . Jutro porobię zdjęcia . Brak szczepień ,brak obrozy ,szelek czy czegoś co mozna założyć psu .... Odrobaczenie na cito za tydzień wirusówki . Bardzo chętnie żeby nie rzec łapczywie zjadły kolację i popiły . Wymagaja natychmiastowego rozdzielenia gdyż jedna nakręca drugą i małpuje po niej wszystko .,... Jutro poczynimy ku temu kroki .Chociaż do czasu szczcepień chciałabym aby były na kwarantannie z osobnym wybiegiem . Praca od podstaw .
  25. ok .Zobaczę co tam jeszcze jest .
×
×
  • Create New...