Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [quote name='IVV']jak tam Swieta u Pesteczki ;) ? [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002046F.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://content.sweetim.com/tbsig/sig.asp?img=ad1[/IMG][/URL][/QUOTE] Ok ,Pestunia zdrowa i kochana .Na widok smyczy skacze z radości .
  2. U Bartusia jest wszystko w porzadku . Jest radosny i wesoły .Zaraz po nowym roku go szczepimy .
  3. Dziewczyny wzięły się za demolowanie kojca .Niszczą też solidną i ładnie wykonana budę .Skaczą po kojcu odbijając się po wszystkich jego ścianach i w niektórych miejscach próbuja gryzc deski z których wykonany jest kojec ..... Dziwi mnie to gdyż nie siedzą długo zamkniete .Są wypuszczane na zmiane z sąsiadką obok z kojca . Oprócz tego są miłe i towarzyskie .Ale czekam na wolne miejsce w środku aby jednak je rozdzielić bo aby je czegos nauczyć musze mieć jedną pod ręką a nie dwie które skaczą jedna przez druga na zmianę wyzej człowieka .
  4. Ale on je ...Tylko nie to co powinien ....
  5. Wczoraj chciałam zrobić Melvinowi zdjęcie w czapce mikołajowej ....Niestety zjadł pomponika i tyle było z naszych ujeć a szkoda bo zobaczcie jakie ładne zdjęcie by było . Marcel [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/502/pc245068.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7085/pc245068.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. [B]Babka pozdrawia świątecznie [/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/pc245079.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9642/pc245079.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. [B]Marcel robił za MIkołaja .....[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/pc245068.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7085/pc245068.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/pc245060.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9963/pc245060.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/pc245065.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/6677/pc245065.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. mOZE ...ALE na poczatku jadł z olbrzymim smakiem...To co dostał dzisiaj rano leży nietknięte...A on jak paczek w maśle lezy w koszyku .
  9. Ale cudo !!!! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/73615535.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9800/73615535.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. Kazdy psiak u nas jak potrafi zachowac się w domu i nie demoluje.... gosci w domu hotelikowym czesto . Jadzka oprócz tego ,ze prawie wlazła na drugą półkę do lodówki była grzeczna:evil_lol: Ps .A to ucho co ma na zdjęciu zabrała sama z otwarej szafki a ja jak wróciłąm z podwórka zastałam ją szczęsliwa na kanapie .
  11. Dusje to Handzia do Ciebie pisała:cool3: Roliczenie Jadzi Jadzia przyjechała 8 grudnia .LIczymy więc od 9 grudnia do 31 grudnia .A potem za cały miesiąc . [B]Tak więc za grudzień wychodzi 184 zł do zapłaty .[/B]
  12. A ja z przyziemną kwestią ale troszkę siadłam do papierków ..... Dziewczynki przyjechały 14 grudnia .Liczę je więc od 15 grudnia .Aby więc było łatwiej wyrównamy do ostatniego dnia grudnia a potem bedziemy liczyc za pełny miesiac . [B]Tak więc za grudzień ( 17 dni po 20 zł doba za obie ) =340 zł .[/B]
  13. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/pc224913.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6775/pc224913.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/pc224916.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/7923/pc224916.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/pc224918.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/557/pc224918.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/pc224926.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8397/pc224926.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/pc224977.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/7523/pc224977.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. [quote name='DORA1020']Ale do Krakowa nikt z Zamoscia nie jezdzi,mialam problem ze szczeniakami To do Warszawy jezdzi z Zamoscia Przemek,a do Krakowa niestety...... szczeniaki pojechaly "przy okazji" zabrala je Zadra,jak wiozla psiaka,/chyba do DS/[/QUOTE] Nie koniecznie ....Toli syn jeżdzi na trasie Zamość -Kraków .Zapytaj kiedy bedzie jechał .
  15. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/571/pc235057.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/6492/pc235057.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/pc235058.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1359/pc235058.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/pc235051.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/9411/pc235051.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/pc235052.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4163/pc235052.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/pc235056.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6382/pc235056.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. u nas gra i buczy:eviltong: Tylko jest jedno ale od jakichś 4 dni Argo nie tyka swojej drogocennej karmy ...gotuje mu i mieszam z RC bo jest głodny aż się trzęśie ....Ale on ją wypluwa .Troszkę przypadkiem zje ...Zapytam weta jak to rozwiązać :roll:
  18. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/pc225020.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9461/pc225020.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/pc224997.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7081/pc224997.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/pc225023.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/8995/pc225023.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/pc225026.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8941/pc225026.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/pc225033.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/5998/pc225033.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/pc225039.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4615/pc225039.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/204/pc225042.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9213/pc225042.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. [quote name='Marinka']Rudzik nie boi się aparatu i nawet lubi pozować ,,, chętnie więc zobaczyłabym jego zimową odsłonę :)[/QUOTE] Pare fot mam .WIeczorem jak nie padnę to wstawię .
  21. Przytyła ale nieznacznie .....Zdjęcia niestety nie oddają stanu faktycznego .Jak mozna tyć jak się wiecznie biega i chapę drze .....
  22. [quote name='dusje']Nie spie ..prawie nie spie..., najwyzej kilka godzin, bo Tosienka musi wyjsc na siusiu kilka razy w nocy, wiec czuwam. Po kilku godzinach totalnego kryzysu - Tosienka nabrala sil ale nie na dlugo.Znow slabiutka.Podjadla troszke kurczaczka. Nie chce juz rozwazac- 10 stycznia powierzam ja wetowi i Bogu, z nadzieja ze wygra, ze zaprzeczy ksiazkowym teoriom,ze zwyczajnie wybudzi sie , spojrzy na mnie tym swoim bazyliszkowym i zawiadiackim wzrokiem i powie- o co chodzi? No to kiedy idziemy do lasu? A moze rzeknie - spoko i hallo Za 2 godziny szykujemy sie do pracy. Jesli jednak nie bedzie miala sily - pojdziemy na L4 . Handziu, dziekuje :lol: Jest tez u nas moni i wiecej ciotek nie wymienionych z imienia, wszystkim dziekuje.Nie smiem sie upominac, ale moze z nadejsciem Gwiazdki poprosicie ja o udana Tosienkowa operacje, tylko jedno i tak pokorne zyczenie dla bliznich[/QUOTE] Przeczytałam drugi raz i wyje jak bóbr .....Moja spadajaca gwiazdka poprosi o zdrowie twojej suni .....
  23. Dusje kochana jestem z Toba i Tosią ......Tosia urody przecudnej ,takie jak kocham .Trzymam kciuki i wierze ,ze Tosia zostanie z nami tutaj .
  24. [quote name='DORA1020']A jakim cudem on taki spokojniutki przy robieniu zdjec? Bartus chyba do niego bardziej pasuje niz Bard,usmiechniety pysio a co do apetytu,to tak jak pisalam wczesniej Bartus nie lubi suchej karmy i pewnie dlatego[/QUOTE] Taki jest po prostu .Wcale nie jest szalony .Przynajmniej na razie . Wczoraj było gotowane .A jak przyjechał dostał suchą i bardzo chętnie ja zjadł .
×
×
  • Create New...