-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Dziękuje bardzo za zwrot 120 zł ,
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Funiu, przepraszam, ale przypomnę post 674: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/141170-Ksenia-rozpaczliwie-potrzebuje-domu-prosimy-o-pomoc-%21%21%21%21%21%21?p=17976785&viewfull=1#post17976785"]http://www.dogomania.pl/threads/141170-Ksenia-rozpaczliwie-potrzebuje-domu-prosimy-o-pomoc-!!!!!!?p=17976785&viewfull=1#post17976785[/URL][/QUOTE] Chodzi o hydroksyzynę ? 9 zł -Tak ? Odeśle je na konto stowarzyszenia .przepraszam , Marysiu podaj mi konto na pw. -
Oby ten gamoń nie podarł bo jak mu załozyłąm to szarpał gdzie złapał ,,,,Jak podrze to się załamie .....
-
Handziu jesteś niezawodna .Bardzo Ci dziekuje:loveu:
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Doszłą wpłata za listopad .Dziekuje ., -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Doszła wpłata za listopad .Dziękuje ! -
[quote name='bianka0']Kasiu oczywiście że chcę, on musi mieć ubranko na zimę. Gdzie mam zrobić przelew za ubranko ? Zdjęcia tez bardzo chcę.[/QUOTE] mówisz i masz!Jutro zdjecia w zbrojnej szacie ! Handzia podeśle Ci swoje konto ona jest księgowa .
-
Melwin dzisiaj miał przymiarkę ubranka .Pasuje na niego .Kupione u Taks .Cena 50 zł .Czy chcesz Bianko mu kupić takie ? Kupione na innego psa okzało się za małe i Handzia miałą bazarek zrobić ,ale skoro jest dobre to pomyślałam ,ze moze bedziesZ reflektowac ? Jutro mogę mu zrobić w nim zdjecia abyś zobaczyłą jak ten zbój się w nim prezentuje .Wyglada jak rumak Sobieskiego:evil_lol:
-
[quote name='rasowa2410']U mojej rodziny, na wsi (gdzie często jadę z Kapslem, żeby się wybiegał na świeżym powietrzu) jest sąsiad, który (uwaga uwaga - szczyt ludzkiej głupoty!) TRZYMA PSA ZAMIAST W BUDZIE - W BLASZANIEJ BECZCE!!!!!!!!!!!!!!!! Ja się dziwie, że ten pies w zimowe noce jeszcze nie zamarzł! Aż nie chce się wierzyć, że żyje! Wydaje mi się, że obok beczki ma wykopaną jamę i to w niej spędza zimne noce. Najgorsze jest to, że po nim pewnie jeszcze będą kolejne i kolejne biedne psiaki... bo tacy "ludzie" się już nie zmieniają :([/QUOTE] nie mozesz zainterweniowac w tej sprawie? Zadzwonic na Policję i dopilnować do końca ?Chryste o nie moze tak zostać na zime .....
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Poprosze o to . -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='AresekSE']co malutka? nikt do ciebie nie zaglada...:( niedlugo bedziesz u nas w domku:) renata[/QUOTE] Renatko fajnie .A z drugiej strony martwię się o nią ona taka delikatna . Jak z badaniami czy już Szwecja odpuściła swoje wymogi ? -
....Mnie wyrzucono z wolontariatu zamojskiego .....ALe zanim to zrobiono udało się uratować wiele psów na które nikt nie zwróciłby nawet uwagi ....stare ,chore i brzydkie ..Tylko to worek bez dna ...Zaraz przychodzą kolejne i kolejne .... Tak, to bardzo dobrze jak w schronie są wolontariusze.Im jest ich więcej tym lepiej .Serce się kraje ....ale i raduje jak się uda znalezc im dom .
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
W skrócie napiszę bo muszę zaraz uciekac . Zrobiłąm podsumowanie MIsia. MIsio w domu już duzo lepiej .Nie kuli się i nie jest przerażony .Obserwuje sobie na spokojnie . Szelki nakłądamy bez problemu aczkolwiek nie jest to dla niego super przyjemne ,Kłądzie się grzecznie i pozwala mi zapiąc .Ale musze byc deliktana i nagadać się duzo jaki jest wspaniały i grzeczny:evil_lol:.Gdyby były pancerne szelki to problemu nie ma wcale .Misio zjadł juz trzy pary:mad: Na smyczy nie ma zadnego problemu ,ale smycz musi byc luzna .Jak jest napieta nie czuje się komfortowo . Jest grzeczny .Przybiega na zawołanie i wraca do boksu . Niestety podejrzewam ,ze pozostanie nietykalski już do końca .Wczoraj spadła na niego strużka z dachu ....Pisku było :shake: -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']Całe DOGO ...Funia się namęczyła poswieciła czas na pisanie a tu co ... ? pusto :-( Funiu bardzo prosimy napisz jeszcze raz tylko nim wyslesz posta to skopiuj do edytora tekstów np notatnik tak na wszelki wypadek :)[/QUOTE] A co to jest edytor tekstów:crazyeye::oops: Ciemniak ze mnie straszny .... -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Napiszesz raz jeszcze?...bom ciekawa straszliwie :)[/QUOTE] jasne .Napiszę . -
Ciekawi mnie jak ta sunia ON...Czy zauważyłyscie jak się zachowuje w boksie ?
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Cudnie !!!! -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
A gdzie mój wpis o rtudziku ???tyle się opisałam a tu posta nie ma .... -
[quote name='bianka0']Funiu 20.11. zmarł nagle. Holly została sama z malutkim dzieciątkiem :-([/QUOTE] Jezu ....
-
[quote name='IVV']a co z tym kubraczkiem dla niej ?[/QUOTE] Patrzyłąm w sklepie są w cenach około 50 -70 zł .
-
Bianko a o się stało z Maksymilianem ?