-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ruchy ,ruchy bo trza do Pati C dzwonić bo stracimy okazję takiego transportu -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tzn .Owieczko podaj adres ,....popieprzyłom mi się .... -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
mam info ,ze jedna suczka moze pojechać w czwartek miedzy 18,19 godz z Pragi Północ .Pan przemek w ten czwartek weżmie jedną a za tydz.drugą .Wracają pełnym skłądem i dwa psy się nie zmieszczą . Musi być zabezpiezona bo nie wiemy czy podróżujący będą zadowoleni z tak bliskiego kontaktu i czy sunia bedzie czysta i pachnąca ....WIęc szelki ,kaganiec na wszelki wypadek i smycz to podstawa . PS Dusje napisz dokłądny adres skąd ma być zabrana pierwsza z suń . -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ja osobiscie nie wyobrażam sobie jazdy z dwoma dużymi psami bez zabezpieczenia ...... Ostatnio ze zwykłego lenistwa nie chciało mi się włlożyć kontenera do auta jak wiozłąm psa do weta ...Efekt był taki ,ze stawałąm na środku ulicy aby go łąpać po aucie bo skakał bez przerwy rozpraszając moją uwagę jako kierowcy .Dodam ,ze jest większy od ON . Krwawiąc pozostawił mi cały tył w pieczątkach .Moja i tylko moja głupota , Ale tu trasa długa i trzeba zadbać o bezpieczeństwo . Na tą chwile ja nie wiem nic .Kiedy jak i co ..... -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
wirusowki są już nie ważne .Doszczepię na dniach . -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']No właśnie, trzeba sprawdzić czy to chodzi o niechęć, czy o to że ktoś się boi kolejnego rozstania, to bardzo ważne!!![/QUOTE] dokłądnie ,tak. -
Jezu Gospodarzyk niby miał zeszczupleć .....Jest jeszcze grubszy ,.....
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Nie on nie był kapany .....Jest na naturalnym wiejskim zarciu ....W stylu Barf ....Czyli kaczka na pniak ....I wszyscy jedzą . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
To białe gówienko to szceniaczek piesek ,wzięli niby dla Henia aby miał weselej ....Dokucza mu strasznie nawet Heniutkę za cycki śsie .... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/pc094524.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5961/pc094524.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/pc094526.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3728/pc094526.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/861/pc094532.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/8441/pc094532.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dobra dwa na zachete a reszta wieczorem .Są kiepskie bo Heniek wiercił się jak oszalały .Poznał mnie i nawet pchał sie do auta .... -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dziekuje dziewczyny . Moim skromnym zdaniem Jadzia powinna pójśc do takiego domu gdzie będą ja wszyscy chcieli....Co bedzie jak tata zawsze bedzie czuł niechęć ? Pies to czuje ....a ona juz i tak przerzucana jak worek kartofli od lata .... -
Przepraszam ,ale wczoraj juz poległam ....Siostra urodziła dziecko a ja trzeci dzień do niej nie pojechałam .....wstyd...Doba za krótka i jeszcze Argusia ptaszek nam wczoraj zagrodził drogę do dzidziusia ...Ale ważne ,ze jest lepiej .Jedziemy dzisiaj zobaczyc maleństwo . Argo wczoraj dostał trzy zastrzyki .Jeden z nich działa do tygodnia .Bodajze przeciwświadowo i zapalnie . Faktycznie wczoraj tak nie wiercił się i nie tłukł kołnierzem w to miejsce .Więc chyba pomogło .Opuchlizna według weta nie jest niczym strasznym ,ale skoro podał mu leki to mysle ze dobrze ze pojechałąm . [B]Koszt furaginum bo zapomniałam to 7 zł .[/B]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Mam wieści i zdjęcia byłam .Proszę o wyrozumiałośc ,postaram się wstawic dzisiaj i opisać wszystko . -
[quote name='bianka0']To moja ulubiona.[/QUOTE] Aha ....To dobrze bo skojarzyłam to inaczej .
-
[quote name='bianka0']Funiu zrobione. :p[/QUOTE] Dziekuje .Bianko .A dlaczego taka mina ?
-
[quote name='bianka0']Funiu, na którego psa mam zagłosować. One wszystkie są takie ładne i biedne.[/QUOTE] Bianko zostawiam już Tobie wybór ....Ale mała podpowiedz ....Mycha ...Miałaś okzazję ja poznać . Ja np.zakochałam się w Kreci i w Wojtusiu są Boscy . A no i przecież Babkę poznałaś u mnie ,....WIęc jako tako obraz juz masz .
-
Beatko .....miejmy nadzieje ,ze to moje walnięcie zamieni się w rzeczywistośc ....Tego się trzymajmy ,.
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Z całowaniem nie ma problemu to u mnie ma w pakiecie .Jak wszystkie moje psiaki .