Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Piękna !!!!!!!!!!!!!!!
  2. [quote name='IVV']gdzie podeslac ?[/QUOTE] Do handzi ,Ona poda konto na pw .
  3. niestety musi bezapelacyjnie ,,,,,Rozlizywalby ranę i nie goiłoby się jak nalezy . Chyba go tam swędzi bo robi tam takie gwłątowne ruchy i przykuca ...Ależ on się biedak ma .
  4. Jadzka ok .Biega jak petarda .Wszedzie jej pełno .Jest pomocnicą bo wszędzie za mną chodzi i wszystkie katy zwiedza .Widac ,ze dobrze się czuje w nowym miejscu ,
  5. jest lepiej .Pomimo ,ze nadal krwawi .Martwię się tym jedzeniem bo jest głodny ...Widzę to i męczę się z nim ....Wet kzałą podawa według tabeli ....Ale dla niego to za mało...Pozera te dawki aż się trzęsie ...Dzisiaj podałąm więcej niż powinnam bo nie mogłąm patrzec jak chciał . Mieszka jak Hrabia z nami .Kot chodzi koło niego bez problemu i nic się nie dzieje . Kołnierz drugi rozwalony i niestety niue mam pomysłu co zrobić bo został mi już tylko jeden .W tym kołnierzu on się cofnął w zachowaniu ,kuli sięi ucieka. Dzisiaj Maja podała mu przy stole kawałek kotleta:crazyeye:Przy ogólnym zadowoleniu obydwu stron
  6. [quote name='IVV']i co z tym bazarkiem ;) ?[/QUOTE] Ubranko juz jest .Trzeba tylko zapłacić u Handzi za ten kubrak .35 zł .
  7. Niestety zdjęcia z wczoraj .Postaram się jutro o nowe .Padam na pysk ....Zasypiam .Wypiżdziło mnie tak na dworze ,ze nie wiem jak mi matka na chrzcie dała..... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/pc084488.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3131/pc084488.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/710/pc084492.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1783/pc084492.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. [quote name='ala123']czy wpłata dotarła na konto?[/QUOTE] Tak ,dziękuje .
  9. [quote name='Marta&Chili']Ha Ha dobre to "gotowe ubranko" :) szyłam z mojej starej kurtki :) szkoda, że nie pasuje, na mojego labradora jak robiłam przymiarki pasowało a wydaje mi się, że jest tylko trochę większy od Kseni, ciężko tak bez przymiarek dopasować idealnie, jak sprawdzałam po uszyciu to podane wymiary zgadzały się. Wyślę w sobotę jeszcze jedno ubranko ciut większe i dłuższe, które szyłam na mojego psa. Mam nadzieję, że to będzie pasować bo jest trochę szersze i dłuższe od tego co wysłałam, a jak nie to może przyda się na inne pieski.[/QUOTE] Jestem w szoku !!!!to ubranko wyglada jak z wyższej półki sklepowej :crazyeye::crazyeye:No to masz Martuniu talent ,no ,no ! Gdybym chiała odkupić to co jest na Ksenie ile kosztowałoby ? Moim zdaniem miedzy przednimi łąpami jest deczko za wąsko i ona jak biegnie łąpy pracuja i siągają z pleców rozlużniając zamek . Dziękuje bardzo za ponowną chęć pomocy ;)
  10. Jesteśmy po nocce.Było ok . Rano zapoznanie z terenem hoteliku i tu obserwując Jadzkę mozna dojść do wniosku ,ze czuje się jak u siebie . Bieganinie nie ma końca ,skokom i zabawom .Jest pozytywnie nakręcona na wszysstko co ją otacza .Widzę w niej jednak zmianę .Jest spokojniejsza .Owszem ruchliwa ale nie tak jak w lecie jakby zwolniła troszkę. Po za tym kochana ,kochana ,kochana . MA spore płątki łupieżu i drapiue się.Pchełek nie widziałąm . Apetyt średni ma ,ale to pewnie wrazenia . Przybiega na zawołąnie lotem błyskawicy .Przyjaccielsko nastawiona do moich zwierzat i całej reszty . Pomyślałam o zminie tytułu wątku i ogłoszęń .Trzeba ja ogłąszać jako kaleką JAdzie bo moze to przyiagnie dobrego człowieka .Wydaje mi się,ze JAdzia zatacza się troszkę na jedną strone jakby miała problem z utrzymaniem równowagi....Moze wynika to z tej nogi ?Nie wiem .W kazdym razie Jadzka fruwa jak stara .Na razie ,
  11. Pan chce je chętnie przewieżc tak jak JAdzie !!!!!!!Świetny młody facet .Za tydzień ,
  12. Jadzia już od 15 minut u mnie .Cudności !!!!Jak wysubtelniała:crazyeye:Myslałam ,ze podmieniona...Jadzia jest laska jak nie wiem co . Biedula zagladała za panem ,który ją wiózł :roll:Poznałą ,ze dobry człowiek . Zjadła kolacje ,napiłą się i lata po chałupie . Pan wiozący powiedział ,ze przewiezie Fante i Figę .Za tydzień jedzie .......
  13. To dobrze ,Wojtus przewidywalnie zostanie Misterem więc jakąś nagrode dostanie !!!Jest moim faworytem .Kocham go .Smutno mi tylko ,ze mieszka w schgronie ale skoro jest kochany i nie zamykany to chyba nie ma co się martwić ,prawda ? A dałoby się taką świezutka fotkę Wojcia załatwić ?:modla:
  14. [quote name='ranias']To teraz powinno iść ku lepszemu...sprzątania pewnie dużo po psiaku.....trzymajcie się dzielnie :lol:[/QUOTE] daję radę .To nie ważne ;).Wazne zeby wyzdrowiał i nic go juz nie bolało . Nie pamietam kosztów leku z apteki .Podam jutro bo gdzieś go wsadziłam . Transport do weta gratis ,
  15. Dzwoniłam niedawno .Mieli wyjeżdzac koło 18,30 .Pan przesympatyczny !! Jadzka pierwsza do nawiewania .Ruchliwa i szybka .W domu ok . Jadzka czekam na Ciebie !!
  16. Dzwoniłam niedawno .Mieli wyjeżdzac koło 18,30 .Pan przesympatyczny !! Jadzka pierwsza do nawiewania .Ruchliwa i szybka .W domu ok . Jadzka czekam na Ciebie !!
  17. Niby dobrze wet powiedział .Pomacał ,pomacał i stwierdził ,ze tak ma być .Dostał antybiotyk ,od bólu . Argo ogromnie stresuje się w tym kołnierzu ....Ogromnie.Roztrzaskał dzisiaj drugi . Wykupiłam mu furagin na zapalenie pęcherza i mam podawac 2 razy na dzień . Ma rozwolnienie ...Pewnie po zmianie karmy albo po lekach ...Zobaczymy . POdam koszty dzisiejsze wieczorem /.
  18. Wojtuniu ty moja kochana psino .....Nie ma dnia zebym o tobie nie myslała ......Jak naprawdę wyglada sytuacja naszego Mistera ? Juz ja się postaram aby wygrał !!!! A tak na serio czy ktoś wię jak on się ma tak na bieżaco ? Czy moze potrzebuje czegoś tak na cito ?(oprócz domu ) .........On jest wyjatkowy .....Boze gdyby nie ta cała moja sfora .....Wojtus byłby mój ....
  19. Przyszło ubranko dla Kseni .Ale to chyba nie jest szyte tak jak miało byc tylko gotowe ,prawda ? .Jest śliczne ,ale niestety po kilku krokach Kseni rozpina się na plecach zamek i spada jej .....Wydaje mi się ,ze miedzy przednimi łapkami jest deczko przywąskie i ona ruchem łap sciaga zamek na plecach i on się dlatego otwiera ....Niestety nie zda to egzaminu u Kseni .Lepszy byłby regulowany kubrakI dłuższy bo całe plecy w zasazdzie pozostaja gołe ma tylko troszkę przykryte .Najlepsze jaja sa z załozeniem bo Ksenia chce go drzeć i sciagać ....
  20. Dziekuje Marysiu ! Martwi mnie to ,.ze osikuje wszystko ....Rano zastałam cały pokój w sikach z krwią i całe posłanie osikane .....Właśnie będe to prała,zeby na jutro było co podścielic w razie potrzeby .No i ten zapach ....dla mnie jest dziwny bo czuje takiego kota niekastrowanego .Mam nadzieję ,ze to tylko przejsciowy problem bo to duzy psiak i jak siknie to jednak sporo tego jest . Na dworze jakoś nie wiedzę ,zeby się załatwiał .Chodzi za moimi plecami i się kuli ....Kołnierz go dobija psychicznie . Karmę wcina i chce więcej ....Patrzy na mnie zeby dac mu więcej . Koło 11 jedziemy na wizytę do weta .
  21. Ja dzwoniłam do Pani i z nia rozmawiłąm .Prosiła o smycz i obroze bo czasem musi ich przypiąc bo ganiaja rowery i auta i są z tego ogromne nieprzyjemnosci ..... Musi mieć też coś do przypięcia bo przegryzaja sznurki i smycze .Pomyslałam więc o cienkim łańcuszku razy 2 . Musi byc takie zabezpieczenie bo psy biegną za nia do sklepu i tak jak pisałam zaczepiają rowerzystów .Pani chodzi o kuli nie ma więc możliwosci radzenia sobie z tym . Pytała też o pomoc w zwrocie ostatniego rachunku za weterynarza kiedy bardzo chorował jeden z psów wezwała go i zapłaciła z ostatnich pieniedzy .... Do tej pory bierze na kreske w sklepie bo dług się za nią ciagnie . Nie wiem co wy na to ?Ja nie decyduje . Trzeba również zabezpieczyć reszte pieniedzy w razie potrzeby na weta . Kwota o którą prosi Pani to coś koło 80 zł .
  22. [quote name='azalia']Przepraszam,że się wtrącę,ale skoro pieski mają pieniądze to może warto było kupić ciut lepszą karmę niż z Kauflandu,tym bardziej że zima idzie i potrzebują więcej kalorii i białka.[/QUOTE] Takie było zyczenie Pani ,która się opiekuje pieskami i naprawdę nie mamy na to wpływu .Zawiozłysmy Ariona wcześniej i pozostał nietkniety ....Tak jak Ty uważamy .ze jest to,, karma ,,pozostawiająca wiele do zyczenia ...... Najgorsze jest to .ze Pani ledwo chodzi i ryzyko szpitala dla niej to widmo schronu dla psów ....I tu musimy coś wymyśleć ....Moze najpierw załozyc wątek jednemu psu ?
  23. Jadzka czekam na Ciebie Ty pieronie:eviltong:
  24. [quote name='ranias']no faktycznie Arguś chyba udaje......a co za kurdupel tam zagląda z boku?[/QUOTE] to KOko moja suczka ,ktorą uratowałam zabierajac z interwencji od Pseudochodowcy ze Zdzsisławic pod Janowem Lubelskim dwa lata temu . Zagłodził kilka psów na śmierć a reszta była w stanie zagłodzenia .....Koko sie udało bo jest mała i nie wiazał jej .Więc cos tam sobie znalazła do jedzenia .Suczka tak kochana ,ze słów brakuje !
×
×
  • Create New...