-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
I jakos nie doczekalam sie odpowiedzi.:shake: Jeśli psiak bedzie w schronisku, to co mam zrobić?????????? Chyba lepiej byłoby go tam nie zostawiać???????? -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wilczek napisała do mnie dzisiaj, bo ja nie śledziłam tego wątku. Jutro rano pojade do bytomskiego schroniska. Oby tam był.:roll: I obym go poznala.:roll: Jesli będzie to moge go stamtąd zabrać, tylko co dalej???????? Z kim sie skontaktować, bo do domu go zabrac nie mogę. -
Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!
bela51 replied to AdamG.'s topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście, okropne te ostatnie dni. Na innych wątkach tez nie lepiej.:-( Pikusia na pewno za kilka dni troche dojdzie do siebie.Chociaz wiem jak mi było przykro, gdy Janka całymi godzinami wpatrywała sie w okno:-( bo jej historia jest bardzo podobna do historii Pikusi. Ale będzie dobrze, na pewno ! Isadora, wiem, że wszystko to najbardziej Ciebie dotkneło. Trzymaj się, jeśteśmy z Tobą. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny, zróbcie taką akcję jak dla Bonuska. Ja zawsze troche sie dołożę, inni pewnie też.:-( -
Bidulka.:-( Uważaj na nią, te długowłose ONki to straszne alergiczki:shake: Ale ze od klosza???????? Moze to obroża na insekty ja uczuliła?
-
Fanklub Szansy domaga sie raportu o zdrowiu.:mad:
-
Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!
bela51 replied to AdamG.'s topic in Już w nowym domu
Ciekawe, czy Pikusia juz dojechała do nowego domku? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiesz, można chyba prosić o adresy jakichś pensjonariuszy i zapytać. Ale to chyba lepsze wyjście niż niebezpieczeństwo, że Baranek zostanie zagryziony? Zobaczymy ,jaka bedzie odpowiedz z Glogowa. -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
bela51 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.allegro.pl/item662814304_bernardyn_wiktor_pomoz.html]Bernardyn WIKTOR - pomóż... (662814304) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Zostało jeszcze pare cegielek i 1 dzień do końca aukcji. Pomóżmy Wiktorowi ! -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/148/35d76720140226aamed.jpg[/IMG][/URL] To wczorajsze zdjęcie Reksia w poczekalni u weta. -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Z tego co zrozumiałam po wczorajszej wizycie u weta, to lekarz na razie nie widział potrzeby wykonywania przeswietlenia. Stwierdził, że ew. pęknięcia żeber dośc długo sie goją i dają dolegliwości bólowe co najmniej 2 miesiące. W poniedziałek jedziemy na badanie krwi, bo wczoraj nie mmieli odczynników. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Własnie weszłam na dogo i przeczytałam. To chyba idelana oferta dla Baranka? Działajmy szybko. Może jeszcze będzie miejsce? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ci z miejscem hotelowym po Szamanku? Bo juz sie zgubilam :roll: -
Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!
bela51 replied to AdamG.'s topic in Już w nowym domu
Moją Jankę, tez przywiózł do mnie jej Pan. :-( Troche potrwało zanim sunia odnalazła sie w nowym domu. Jesteśmy razem juz blisko rok i mam nadzieję ,że zapomniala o swoim poprzednim domu. Zyczę Pikusi,. aby i ona jak najszybciej przestała tęsknić. -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Dorobella, ja Cie doskonale rozumiem. Tak tylko sie rozmarzyłam...:evil_lol: Ale życie niestety potrafi korygować nasze marzenia. Sama nie mam odwagi, aby wziąc drugiego psa. I dlatego, że boje sie o uklady z Janką i dlatego, że też boje sie ,że sama sobie nie poradzę.( nie te lata i nie to zdrowie, że nie wspomne o finansach).:shake: Musimy zewrzeć szeregi i szukac intensywnie dobrego domku dla Rexa. -
To śliczny psiak ! Dobrze, że ktos to dostrzegł :loveu:
-
Bonusku, żeby i Tobie trafił się taki domek jak Szamankowi :loveu: Ale najpierw musisz uciec z tego schronu.:Dog_run:
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
No i miałam okazje poznac Reksia, jego czworołapną przyjaciółkę i przede wszystkim Dorote i jej synka. Słuchajcie, Rex to na prawde bardzo fajny psiak. Nie dośc, że ładny i zadbany, to jeszcze grzeczny, wpatrzony w swoją Panią jak w obrazek. Dał się pogłaskać i pomiziać bez żadnego warczenia.:lol: Ładnie chodzi na smyczy i grzecznie jechał w samochodzie. Dla takiego cuda trzeba poszukać nie byle jakiego domku:evil_lol:. Chyba, że dorobella... ale nie chce tutaj nic sugerować ani naciskać.:razz: Dzisiaj było super, zobaczymy jak przebiegnie wizyta u weta w poniedzialek. -
Nie było mnie 2 dni, a tutaj takie smutne wieści :-(:-( Akselku [*]
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Miałam racje, ze jestes dla Reksa Dobrą Wróżką :loveu: Oczywiście z koniczynek bardzo sie ucieszę. Wczoraj poszedł ode mnie drobny przelew, ale postaram sie jeszcze pomóc. Na razie uciekam, nie bedzie mnie 2 dni ( jak dobrze pójdzie).:lol: -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Wiesz dorobella, tak myśle, że bardzo pokochałeś Rexa.:loveu: Zuzlikowa - zgadzam sie na wszystkie Twoje propozycje.:evil_lol: -
Oby na zawsze. Może ci ludzie coś w końcu zrozumieli? Nie pozwólcie, aby znowu go skrzywdzili .