Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Glorien, napisz jak wyglądaje fundusze Fredki. Czy wszyscy. którzy prosili o nr konta wpłacili? Czy to wystarczy? Czy trzeba "kwestowac" dalej. Chętniej jeszcze wyslę parę zaproszeń na wątek, ale chciałabym znac aktualna sytuację, ile brakuje kasy.
  2. To znaczy, że decyzja w sprawie domku Goldiego została juz podjęta? Czy tylko jedzie na weekend " na próbę" ?
  3. Co nowego u ślicznej Dianki?
  4. Czy hotelik nie byłby lepszy niż schronisko ? Może spóbujemy zbierać deklaracje??? Szkoda tej ślicznej ONki.:-( A może ta Pani zechciałaby byc płatnym DT?
  5. Śliczne maluszki, hopajcie na góre po domki. Allegro cegiełkowe, niestety leży:-(:-(:-( Kochani, kupcie, chociaż po jednej cegiełce. Ja to zrobie w tym tygodniu.
  6. Cieszę się, że wszyscy tak myślicie. Goldi powinien mieć swojego Pana i swoją kanapę.:lol:
  7. Hopaj Fredziu na góre, niech Cie ktoś wypatrzy:loveu:
  8. Cudna Fredzia przypomina się swoim cioteczkom.:loveu:
  9. Czy udało się Wam pojechac do schroniska w poszukiwaniu Tiny?
  10. [quote name='Lidan']Przykre jest to, że na tylu użytkowników nie znajdzie się jedna osoba, która mogłaby zapewnić jednej łagodnej suczce schronienie. Ciekwawostką jest, że gdy utworzono wątek o pseudohodowli i poszukiwano dt dla piesków w typie york i innych "rasowych" zaraz były oferty pomocy a przy zwykłych kundelkach jest cisza.[/quote] Niestety, ciągle u nas jest więcej snobów niz prawdziwych miłośników zwierząt. Mam potencjalny dobry dom dla psiaka( w mojej rodzinie) ale na razie moje namowy na adopcje jakiejś sieroty sa zbywane. Za to coś przebąkują o zakupie beagla...:-(
  11. Musimy pomóc Bounty ! Pozsyłajcie chociaż link z jej bazarkiem z AVONU, przecież wiele dziwwczyn kupuje te kosmetyki.
  12. I co słychać u naszej podopiecznej? Czy konto trochę rosnie? Prosze Was, nie zpominajcie o suni, niedługo naprawde przyjdzie zima.:-(
  13. Te kaszaki, czy też czyraki, to pewnie pozostałośc ciężkiego życia, jakie miała kiedyś sunia. Na szczęście to nie są zmiany złosliwe, więc nie musisz się bardzo martwić. Dziewczyny, może zajrzycie na bazarek Avonu, na owczarka Marsa, ktory wrócił z adopcji, a jego DT jest w dramatycznej sytuacji. Proszę:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wielka-wypsz-nowe-zestawy-bizuteri-kosmetyki-na-mars-do-25-10-a-149291/#post13189806[/URL]
  14. Nie wiem jak wyglada życie psiaka w hodowli. NIe powinnam zabierać głosu. Zastanawiam się, czy Goldi w hodowli miałby swojego pana ? Czy to to jednak taka luksusowa "fabryka" psow? Może ktoś z Was wie więcej?
  15. A co z tą propozycja domku we Wrocławiu? Nadal aktualna?
  16. Zajrzałam tu dopiero dzisiaj. Jakiej pomocy oczekujecie. Jeśli tylko DS, to niestety, jeśli zbiórki na jakiś hotelik, to przyłącze sie do nagłosnienia wątku i dorzuce grosik.
  17. Goldi to naprawde psi ideał. Marsii , jestes kochana, że tak wspaniale o niego dbasz. To chucherko jeszcze niedawno wazyło 13 kg!! Wspaniałe wiesci, oby jeszcze ten prawdziwy domek był wspaniały.:loveu:
  18. Nie wiem jak mocny jest ten lek,który Ty masz. Zomiren jest mocnym lekiem.I dla mnie skutecznym. No i nie wiem jak dawkować ten Twój. Pisze na forum, bo nie ma mnie w domu. Bede wieczorem., wtedy moge odezwać sie na GG.
  19. Bounty, ja używam czasami Alprazolamum 0.5 mg ( handlowa nazwa Zomiren).W zeszłym roku przed Sylwestrem, ponieważ moja Janka szalała ze strachu jak strzelali, zapytałam weta, czy moge jej podać. Powiedział, ze tak, podac pół tabletki. Janka to mniej więcej gabaryty Marsa. Nie uważam, aby pomogło, przynajmmniej niewiele. Pies troche przysypiał, ale z domu nie mogłam jej wyciągnąc przez póltorej doby, czyli strach nie ustąpił. Nie wiem, możesz spróbować, może na Marsa podziała.
  20. Podnosimy Fredzie z rana i pytamy jaka u Was pogoda ( tzn, u Fredki).;)
  21. Marsikowi jest bardzo dobrze u Bounty.To ona jest biedna.:evil_lol:
  22. [quote name='hop!']Trzeba uporządkować wszystkie informacje i umieścić je w pierwszym poście. Chodzi mi o tekst do ogłoszeń + kontakt, linki do ogłoszeń, zestaw deklaracji i wpłat.[/quote] Myślę, że Glorien zajmie sie tym w poniedzialek. W weekend miala być niedostępna na necie.
  23. [quote name='malibo57']Bykami się nie interesuję. Czy to jakaś tajemnica z tą Fredką, czy co? Przecież na zdjęciach (tych ostatnich) wyraźnie widać, że jest gdzie indziej, niż wcześniej. A zopisu wynika, że ma opiekę. Stoi , jak byk, post wyżej:razz:[/quote] Malibu, przejrzyj dokładnie wątek. Sunia przebywa poza terenem posesji, ma prowizoryczną budę. Ktoś do niej zagląda i ją karmi. Trudno to nazwać nawet domem tymczasowym. To prowizorka i to na krótka metę.:-( Jest napisane, że nie wiadomo, jak długo będzie mogla tam pozostać. Uważam, że ten psiak rozpaczliwie potrzebuje jakiegoś domu, lub na razie hoteliku.
  24. Ślicznie wygląda i tak dostojnie. Prawdziwy Lord.:loveu:
  25. Ihabe, nie potrafie wystawić bazarku, ale gdyby ktos sie podjął, to moge ofiarować album ze zdjęciami naszego papieza pt. Gazda świata.
×
×
  • Create New...