-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__']Wczoraj rozmawiałam z tą Panią. Nie ma szans,żeby przetrzymała Ją dłużej... Wczoraj dała mi dwa dni... [cała masa czasu...] 'bo już wszyscy krzywo na Nią patrzą... Bo pies szczeka... Ale Ona taka wspaniała - będzie mi bardzo przykro jak będę musiała Ją oddać... Ale daję czas do czwartku...' Mam kilka pw,ale dalej mi się nie otwierają, wogóle ten wątek dopiero teraz mi się otwarł... Wcześniej nie chciał... Tą zbiórkę czarno widzę... :([/QUOTE] Rozwiązanie proponowane przeze mnie nie jest złe.Jeśli megii mialaby miejsce, to sunia moglaby jechac. W ciagu miesiaca kase zbierzemy, choć by nie wiem CO!!! Ale niech ktos je zaakceptuje. Sama nie moge decydowac. -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Prosze niech ktos zadzwoni do Megii, w niedziele jedzie do megii nasza Tina, może zabrałyby sie razem. Megii nie bierze z góry oplat. Ja dam na razie 20 zł. Zbierzemy ta kasę!!! -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wplynęło [B]30 zł od agat21.[/B] Bardzo dziękujemy. -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']To co robimy? :roll: Próbujemy zbierać kasę? Ja stałych zobowiązań już się nie podejmuje :-( ale coś awaryjnie jeszcze tak...[/QUOTE] Mam tak samo jak Bjuta, ale spróbujmy zbierać. Taka jest śliczna. -
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
bela51 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że nie moge przytulic slicznej mordeczki:loveu: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Mizianko dla Fredziulki:loveu: -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']ale Jasza pisała o tych Państwo z Oświęcimia, prawda?[/QUOTE] No chyba tak, niestety. Nie mam pomysłu gdzie ją natychmiast mozna zabrać. Może do schronu do Jastrzębia na jakis czas? Tam teraz Wilczek pracuje? Co myslisz? -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Laima']Przepraszam - nie czytałam całego wątku: Czy tej suczki nie można umieścić w schronisku?[/QUOTE] Wyglada na to, że w Pszczynie nie ma schroniska tylko zakład utylizacji:-(:-(:-(:-( -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, u Megii sie placi z dołu, może ma miejsca, a za miesiąc jakos nazbieramy kasę???:-( -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To " miłosierna" opiekunka suni sie trafiła. :mad:Piszcie do Jaszy, może już coś wie. -
Czy odezwał sie przeziębiony Pan od Berty?
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A są jakieś nowe wiesci o Mani? -
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
bela51 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Miała szczęście, że zabraliście ją w porę. Biedna sunieczka.:-( -
Ruda ma dom :)... Krejzi nadal szuka i zbiera na diagnostyke łapki :(
bela51 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Czy Ruda jeszcze karmi? Bo 3-tygodniowe osierocone spanielki szukaja matki zastępczej:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/3-tygodniowe-spanielki-nie-przezyja-matke-zabil-pociag-173840/#post13522414[/URL] -
Figu obiecała ja zabrac w niedziele tj.22-go. Ale szkoda, że z Toba nie może sie zabrać. Poza tym jest problem w Warszawie, na razie nie ma kto ja od Ciebie przejąc. A do Serocka to podobno ok. 40 km.:-( Zresztą , Ty sama z 2 psami tez nie możesz jechać, a chętnych brak.:-( Chyba, że do wieczora jeszcze sie coś zmieni.
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Och, zeby sie udało ! Mocno trzymam kciuki. -
Moja córka Monika da tez złotóweczkę/m-c. Podam jej konto, bo wplacałam.;)
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciekawe, jak zdrówko sunieczki, czy już wszystko w porządku.