Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. [quote name='Dorota']Posłuchajcie dajmy im godnie dożyć swoich dni i z usmiechem psim przejścia za TM . Co tu tak cicho , zbierzmy się razem , pokażmy ze jesteśmy ludźmi.[/QUOTE] Dorota, wierz mi ,ze peka mi serce, bo kocham ONki, ale rozejrzyj sie po Dogo. Ja juz sama nie wiem gdzie ulokowac swoje skromne deklaracje. Mam ich kilka i zastanawiam sie, czy stać mnie na następną. Na razie wpłacimy z Talia po 5 zł, bo to opłata za nasze bazarki. Postaram sie tez wystawić bazarek dla nich. Nie zawsze chęć pomocy idzie w parze z możliwościami. Czy to znaczy, że nie jesteśmy ludźmi?:-( Musze tez dodac, że wybraliscie jeden z droższych hotelików.
  2. [quote name='Laima']Najgorzej będzie, jak wszyscy będą wiedzieć, wszyscy będą gadać, a pani jak była tak będzie nauczycielką. Jestem bardzo sceptyczna co do rychliwości jakichkolwiek władz (w tym dyrektorów szkół, kuratoriów), zwłaszcza jeśli chodzi o psa. Ale może taka moja natura; oby było inaczej.[/QUOTE] O ile sie nie myle, to nauczycielem nie może byc osoba skazana za przestępstwo popełnione umyślnie.No chyba, że sprawa zostanie umorzona, bo po naszym wymiarze sprawiedliwości wszystkiego można się spodziewać.
  3. Tinke naprawde można pokochac od pierwszej chwili. Jest przemiłym psiakiem. I na pewno zyskuje bardziej w kontakcie bezpośrednim.Zdjęcia nie oddają jej uroku.
  4. Kibic, czy panna przyjechala ???
  5. Zaglądajcie kochani. Cudna psia rodzinka czeka:-(
  6. [quote name='leni356']Widocznie musi poczekać na swój domek.. Nie mogę się ogarnąć po 'remoncie' dogo :( ale na szczęście ten wątek znalazłam. Pamiętacie kto zgłaszał Bonusika do zagranicznej adopcji? można by Baranka też zgłosić, może to byłaby szansa na fajny dom dla niego Coś mi sie wydaje ,że ewatonieja. Jeśli sie myle, to sorki .
  7. Czytałam gdzies, że niełatwo poznac wczesną ciaże u suki. Mam nadzieję, że wet bedzie kompetentny. Szkoda byłaby z marszu fundowac suni sterylke, gdyby nie była w ciązy. Tyle zmian, a to jednak dodatkowy stres. Trzymam kciuki za cudna Gabi.
  8. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Cudnie:-) Przy Kacprze wygląda jak smok z Niekończącej się opowieści :-)[/QUOTE] To prawda. Cudny psiak, kochany olbrzym.:loveu:
  9. [quote name='Piromanka']Czekamy na, mam nadzieję, dobre wieści od Pani. Zajrzyjcie ciotki tutaj, proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174265-Trzy-w-jednym-Horror-koszmar-tragednia-POMOCY-Sunia-umiera[/URL][/QUOTE] Już zajrzałam i wylałam morze łez:placz:
  10. Czy nasza podopieczna dotarła już do Megii?
  11. Minęło kilka godzin i wszyscy zamilkli? Czekamy na jakies wiadomości. Czy zdecydowano o wyborze hoteliku, jaki bedzie jego koszt? Co z ONkami?
  12. Cieszę się, że Muki najgorsze ma za sobą. Bardzo sie balam i tak na prawde, nie wierzyłam, że Muki przeżyje. Wielkie ukłony dla p. Janusza, jego wypowiedz uświadomila mi to, o czym zapomnialam, że nikt z nas nie jest wolny od błędów.
  13. [quote name='BajkaB']Nikt nie zamierza biegać z kijem bejsbolowym ani kamienowac.Chodzi o ukaranie kobiety w ramach środków prawnych. A to,ze ludzie reagują emocjonalnie świadczy tylko o tym,ze sa przejęci sprawa i losem psów.Ikonki wyrażaja tylko emocje,które kazdy z nas ma w sobie,Ty na pewno takze. Sprawa jest bulwersujaca,choćby i z tego powodu,ze kobieta w zasadzie niczemu nie zaprzecza,jest świadoma tego co zrobiła i według jej słów,,wie,ze źłe zrobiła i żałuje,,Troche to mało[/QUOTE] Bajko, ja nie wierzę, że ona żałuje swojego czynu. Załuje tylko tego, że sprawa sie wydała, ze poniesie odpowiedzialnośc. Z premedytacją mówi o swoim żalu, bo liczy na mniejszą karę. Czy ktoś , kto zostawia na tydzień bez opieki, bez jedzenia swoje zwierzeta ma ludzkie uczucia? A to tylko jej wersja. Nie wiadomo jak "opiekowała" sie do tej pory nimi. Sądząc po ich stanie, to bardzo źle. Dlatego, nie wierze w jej słowa o żalu. To było dzialanie celowe, traktowała te zwierzeta jak rzeczy.
  14. Ja wstydze sie wyjśc z domu, taka jestem uryczana. :placz: Ale za nic tej babie tego nie możemy odpuścic. :mad:Jesli ktos może pomóc to nagłosnic, to bardzo proszę. Ja biore na siebie Kuratorium i UM, jak tylko bede miala wiecej danych.
  15. Jestem załamana. :placz: Na jakim świecie my żyjemy:placz::placz::placz: Tego nie można tak zastawić. Niech do końca zycia zamiata ulice:angryy:
  16. W góre rodzinko, może ktoś zobaczy:-(
  17. Ja myślę, ze to teraz dzielnica Dąbrowy G. Ale trzeba to sprawdzic.
  18. Niecierpliwie czekamy na wiadomości od Talii.
  19. Trzymajcie się biedaki.:-( Dobrze, ze na razie pogoda łaskawa.:-(
  20. Dowiedziałam sie późnym wieczorem i nie mogłam zmrużyć oka.:placz: Boje się, że nie bedzie szczęśliwego zakończenia.:placz: Ale tej babie nie daruję.:angryy: Osobiście napisze do Kuratorium , tylko sprawdze, pod które podlegają Strzemieszyce.
  21. To rzeczywiście wstrząsające:placz: A tej nauczycielce nie darowałabym. Powinna stracic prawo wykonywania zawodu.:angryy: Roześle wątek i postaram sie coś wpłacic.:-(
  22. [quote name='ATLANTYDA']Kurde już trochę późno, a masz może do niej tel albo gg ?[/QUOTE] Chciałam Ci wysłac PW, ale sie nie da.Mam tel do Figu ale nie chce podawac na forum, bo może sobie nie życzy. Moje gg 3081904. Odezwij sie to Ci podam.
  23. To naprawde najlepsze wiadomości tego dnia.:loveu: Pora chyba zmienić tytuł wątku?
  24. Musialabys skontaktować sie z Figu. Ona jutro rano jedzie z Katowic do hoteliku Megii z Tinką.
  25. Mizianko dla Szarusi. :lol: Przeszłam dzisiaj szkolenie i wystawie dla niej bazarek w najbliższych dniach.:lol:
×
×
  • Create New...