Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Zaniedbałam troche ten watek, ale zdjęcia maluszka sa zniewalające. Sliczny jesteś skarbie.:loveu:
  2. Bardzo sie cieszę. To śliczna sunia i gorąco jej kibicowałam.:lol:
  3. Napisz cos Temido, bo wszyscy myslimy o Sabuni. Czy pójdzie do Dexiv????? Przy okazji chciałam Was prosić, zajrzyjcie na mój bazarek dla [B]zagłodzonego Fuksa[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174831-Horrory-na-jedzenie-dla-zagA-odzonego-Fuksa-do-10-12-2009-r[/url]
  4. Dziasiaj dogo znowu wystawia moje nerwy na ciężka próbe. Ale chciałam napisac, że bardzo czekam na relacje z nowego domku Fredzi. Bardzo, bardzo, bardzo !!!
  5. No to jeszcze raz zdrowia zyczymy dla Corsika i dla Ciebie. A dla Szansuni STO LAT z okazji rocznicy.
  6. [quote name='a.piurek']To ja też już zaciskam kciuki i szepczę moim kochanym psim aniołom do ucha żeby też dołączyły się[/QUOTE] A czy widzialas bazarek z psimi aniolami ? Polecam ! [url]http://www.dogomania.pl/threads/174411-Nowe-Psie-AnioA-ki-RAE-cznie-robione-ozdoby-choinkowe-od-gos-dla-Tiny-i-Rudzi-do-4-12[/url]
  7. Troche moich kłopotów z dogo zniknęlo po zainstalowaniu innej przeglądarki. Teraz mam FireFoxa.
  8. Nie martw się. Moja sunia - strachulec, w ogóle nie chciała wychodzic z domu na spacer. Był nawet u mnie psi psycholog, i pierwsze 2 miesiące, mialam z nia za swoje. Bała sie wszystkiego, ludzi, samochodów, hałasów. W kojcu jeszcze pies może sie załat wić, ale w domu? Potrafiła cały dzień trzymac swoje potrzeby a na spacer chodziłyśmy o 1 w nocy, jak wokól nikogo nie było.Z czasem to zacząlo sie zmieniać. Dalej jest strachulcem, ale ze spacerami juz nie ma problemu. Biedne te psiaki, po przejściach. :-( Fuks też z czasem sie zmieni.Na pewno:lol:
  9. Julio, zrobie bazarek, ale nie wiem, czy uda sie zebrac tyle pieniażkow z niego. Ale jutro coś pomyslę, i wystawię:lol:
  10. Tez odetchnęłam z ulgą, chociaż miałam na oku wspaniały hotel. Ale cóż, jak na razie nie ma kasy. Dobrze, że ten Pan ja wziął. A dlaczego nie chce jej zatrzymać. ?Taka jest piekna.
  11. Justyna od dawna nie zagląda na wątek Tinki, a tylko ona może to zrobić Napisałam do niej PW, ale nie wiem czy przeczyta.
  12. Julio, wiadomości są takie wspaniałe, że aż trudno uwierzyć. Bo o takim hoteliku, to naprawde nie słyszałam nigdzie:lol: Czy tam są jeszcze wolne miejsca???
  13. Czy tylko musi być w poblizu Łodzi? Czy dalej też ? Może u Megii w Serocku k.Warszawy? Mamy tam swoje psiaki. Zadzwonić?
  14. Zajrzyjcie prosze, na mój książkowy bazarek dla zagłodzonego Fuksa ,a przynajmniej prosze o podnoszenie [url]http://www.dogomania.pl/threads/174831-Horrory-na-jedzenie-dla-zagA-odzonego-Fuksa-do-10-12-2009-r?p=13620554#post13620554[/url]
  15. Wytawiłam bazarek książkowy dla Fuksa , na który Was serdecznie zapraszam. Fuks potrzebuje naszej ;pomocy, potrzebuje tez jej tayga, która sama opiekuje sie Fuksem. http://www.dogomania.pl/threads/174831-Horrory-na-jedzenie-dla-zagA-odzonego-Fuksa-do-10-12-2009-r?p=13620554#post13620554
  16. Czy pytac po hotelikach, czy czekacie na inne rozwiązanie?????
  17. Kciuki trzymane i zaklecia odprawiane.:evil_lol:
  18. Bardzo się ciesze, a najbardziej, gdy Kwiatkobiety tu napisze, że nigdy, przenigdy jej nie odda.
  19. Boże, co za bezduszni ludzie.:angryy: Po co w ogóle się zglaszali.? :mad: Ja nie wiem co poradzic.:-( Sama wiesz, że zawsze tylko oferowałam pomoc w zbieraniu pieniedzy na hotele. Ale dzisiaj na wszystko jest zbyt późno.:shake: To znaczy, na pewno znajdzie sie hotel, który przyjmie ją na kredyt, ale Ty nigdy nie chcialas takiego rozwiązania. A ja innego nie mam.
  20. No to jestem kolejna osoba, która pytała o Dżoka.:lol: Dziewczyny, myśle, że to bardzo dobra oferta. Cenowo rownież.:lol:
  21. [quote name='Glorien']. Mam nadzieję tylko że się nie rozmyślą i sunia jeszcze w tym tygodniu pojedzie do nowego domu :)[/QUOTE] Glorien, wypluj to słowo i odpukaj trzy razy w niemalowane drewno:evil_lol:
  22. Widze, że moja wypowiedz, została opacznie odebrana.:shake: Ale ja tez miałam na mysli moje otoczenie w sensie, bliscy i dalsi znajomi, rodzina, sąsiedzi itp. Ludziom umarły psy i nastepnych nie chca, bo to boli. Maja swoje i tylko o te swoje dbają, mają kasę, ale wydać 10 zł na bezdomnego psa, to juz rozrzutnośc. czasem patrzą na mnie jak na podstarzałą, zdziwaczałą babę, która zawraca im głowę bzdurami. Tylko to miałam na myśli.:-( A o dogomaniakach zdanie ludzi z zewnątrz, tez jest takie, że "sama nazwa wskazuje, kogo zrzesza dogomania". Pewnie mam pecha, że tylko wśrod takich sie obracam.:roll:
  23. Tak, własnie wpłynęło [B]100 zł od natalijo dla Boryska[/B]. Bardzo dziekujemy.
  24. [quote name='obraczus87']Szukamy całyyyyyyy czas :)[/QUOTE] Pewna dogomaniaczki przyslala mi opis i namiar na hotelik mariamc.Poniżej cytuje: [I]znam hotelik, znam mariamc. mam u niej kilka psów. cena rzeczywiście niska. hotelik jest przy schronisku-najnowocześniejszym, najlepszym w polsce-takim jak się widuje na animal planet ;) psy najedzone mięsem, grube, wyprowadzane na spacery codziennie przez całe stado wolontariuszek i zatrudnionych skazańców, mają ciepło, w schronisku panuje cisza, psy prawie nie szczekają!mają tam dobrze i ciepło. nie wiem czy są miejsca w boksach wewnętrznych, w zewnętrznych są budy, na zimę wypełnione po dach taką nienamakającą watoliną, w którą psy się zagrzebują, także nie marzną. mogę ci podać numer do danki: 519102889 lub 885574260. [/I]Czy próbowaliscie tam sie dowiadywać.?
  25. Agmarku, no jak zdrowie? Twoje i psiątka?
×
×
  • Create New...