Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Sorki. Ja tez znalazłam. Gdzie Ci podac tel na PW? Juz pisze
  2. Może Figu ? Wiozła naszą Tinke i chyba jeździ często z Warszawy do rodziców w Katowicach. Napisz do niej.
  3. Odi miała mega przykre doświadczenia z pewną fundacją, może to powód, że zrobiła sie zbyt ostrożna. Wiem o tym, i dlatego sie odezwałam .Ada chyba teraz sie domyśla o kim i o jakiej fundacji mówie.
  4. [quote name='Talia']Co tu tak cicho? :([/QUOTE] Też jestem ciekawa co u Sary?
  5. A może ktoś zajrzy na bazarek dla zagłodzonego Fuksa.? Bazarek rewelacyjny [url]http://www.dogomania.pl/threads/175107-AVON-oraz-zegarek-z-krysztaA-kami-Svarowskiego-na-zagA-odzonego-Fuksa-do-13-12-09[/url]
  6. Megii, oprócz kwestii finansowych jeszcze martwi nas druga sprawa. Czy Tinka miąlaby gdzie przebywac po zabiegu? Bo chyba powrot do kojca byłby w takim wypadku niemozliwy? Napisz jak to widzisz?
  7. [quote name='agat21']Dziś poszła moja wpłata na Boryska. Trzymaj się mordko i wypatruj domku :cool1:[/QUOTE] Wpłata doszła [B]30 zł od agat21 [/B]
  8. Ostatnie rozliczenie jest w [B]poście 356[/B]
  9. No, linka to dobry pomysł, skoro Fuksa gdzieś gna w daleki swiat. A chyba jeszcze na tyle sie do Ciebie nie przywiązał ? Szkoda byłoby, aby chłopak wpadł w tarapaty, przeciez trzeba mu jakiś porządny domek znaleźć.
  10. [quote name='Asiaczek'] To rzeczywiście zastanawiające, dlaczego gdy nikogo nie ma, psiaki nie podchodzą do misek... .[/QUOTE] Ale chyba tak sie zdarza. Moja poprzednia sunia, czesto musiala zostawac sama w domu wiele godzin. Miłosierna pancia, zawsze zostawiała w misce kulki, ale zawsze były nietknięte. Pies głodował pod moja nieobecność, a po moim powrocie dopiero rzucał sie do miski.
  11. Pewnie, że byłam niecierpliwa. Fredzi jest pieknie we fioletowym kolorze:loveu::evil_lol: Najwyższa pora zmienic tytuł wątku.:lol:
  12. Przepraszam, za offa, ale chciałam zaprosić na bazarek dla Szarusi, suni bedącej pod opieka sosnowieckiego EMIR [url]http://www.dogomania.pl/threads/175144-Zestaw-Sylwestrowy-bazarek-na-operacje-Szarusi-do-13-12-2009-r?p=13647043#post13647043[/url]
  13. Chciałam zaprosić wszystkich fanów Szarusi na bazarek, z którego dochód bedzie przeznaczony w całości na operacje sunieczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/175144-Zestaw-Sylwestrowy-bazarek-na-operacje-Szarusi-do-13-12-2009-r?p=13647043#post13647043[/url]
  14. Chciałam zaprosić Was na bazarek dla Szarusi, suni bedacej pod opieką sosnowieckiego EMIR. Szarusie czeka operacja. [url]http://www.dogomania.pl/threads/175144-Zestaw-Sylwestrowy-bazarek-na-operacje-Szarusi-do-13-12-2009-r?p=13647043#post13647043[/url]
  15. O rany, ale chyba nie ma mozliwości, aby Ci zwiał??????
  16. To ładny pies. Udało mi sie wysłac do paru osob wiadomośc. Najgorzej, że aby przeczytac odpowiedz, musze wchodzic przez inna przeglądarke, aby wyslac, przez inną. Czy on może dlugo zostac w tym DT, w którym przebywa teraz, czy trzeba będzie szukac hoteliku?
  17. Jakims cudem odczytałam PW i weszłam na wątek. Nie wiem, kto jest od ONków, jest pare osób, które kochają ONki ale nie wiem, czy uda mi sie rozesłać wątek. PW odczytuję na IE, do watkow wchodze przez FF, cud, że mnie jeszcze szlag nie trafił przez to dogo.
  18. Mania to przesliczna sunieczka. :loveu: Naprawde nikt nie chce jej dac domku? Myśłałam, że adopcja bedzie błyskawiczna.:-(
  19. No nie wiem, nawet co napisac ze wzruszenia. Bardzo, bardzo dziekuje Wam wszystkim, ktorzy pomogli temy biednemu psiątku trafic wreszcie do swoich ludzi. Kochajcie te bidę, nich już zawsze bedzie szczęsliwa.( to oczywiście do Państwa Wiórkowstwa ).:multi::multi::multi:
  20. [quote name='Livka']Jak stoją finanse Boryska bo przez nową dogomanię chyba nikt nie może wejść do pierwszego postu i zrobić aktualizacji.[/QUOTE] [B]Rozliczenie za listopad jest w poscie nr 350[/B] W grudniu wplynęlo na moje konto 200 zl a u Gos jest 60 zł ( to na razie, bo mysle, ze beda dalsze wplaty). W pierwszym poście zmiany może nanieśc tylko załozyciel wątku.
  21. [quote name='Dziśka']dowieziony....szczęsliwy i baaaardzo grzeczny,przespał cała drogę[/QUOTE] Kochany Wiórosław ( chyba Groszek teraz? ). :lol:Jeszcze tylko czekamy na relacje z nowego domu i jakies zdjecia i możemy sobie poryczec dowoli ( ze szczęścia ).:evil_lol:
  22. Psiaczek, cudo w białych bucikach ! :loveu: No, jak ktoś smiał marudzic, ze nie haski.:mad::shake:
  23. Nie wyobrazacie sobie, jak bardzo sie ciesze. Oby był szczesliwy w tym nowym domku i zeby go mocno, mocno kochali.
×
×
  • Create New...