-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Odi miała mega przykre doświadczenia z pewną fundacją, może to powód, że zrobiła sie zbyt ostrożna. Wiem o tym, i dlatego sie odezwałam .Ada chyba teraz sie domyśla o kim i o jakiej fundacji mówie.
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
A może ktoś zajrzy na bazarek dla zagłodzonego Fuksa.? Bazarek rewelacyjny [url]http://www.dogomania.pl/threads/175107-AVON-oraz-zegarek-z-krysztaA-kami-Svarowskiego-na-zagA-odzonego-Fuksa-do-13-12-09[/url] -
REKS, miał być odstrzelony przez myśliwych, ocalał i szuka domu
bela51 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Pokaż sie ciotkom, chłopaku ! -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='agat21']Dziś poszła moja wpłata na Boryska. Trzymaj się mordko i wypatruj domku :cool1:[/QUOTE] Wpłata doszła [B]30 zł od agat21 [/B] -
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No, linka to dobry pomysł, skoro Fuksa gdzieś gna w daleki swiat. A chyba jeszcze na tyle sie do Ciebie nie przywiązał ? Szkoda byłoby, aby chłopak wpadł w tarapaty, przeciez trzeba mu jakiś porządny domek znaleźć. -
[quote name='Asiaczek'] To rzeczywiście zastanawiające, dlaczego gdy nikogo nie ma, psiaki nie podchodzą do misek... .[/QUOTE] Ale chyba tak sie zdarza. Moja poprzednia sunia, czesto musiala zostawac sama w domu wiele godzin. Miłosierna pancia, zawsze zostawiała w misce kulki, ale zawsze były nietknięte. Pies głodował pod moja nieobecność, a po moim powrocie dopiero rzucał sie do miski.
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że byłam niecierpliwa. Fredzi jest pieknie we fioletowym kolorze:loveu::evil_lol: Najwyższa pora zmienic tytuł wątku.:lol: -
Zaglodzony ARES (mix goldena) JUŻ W NOWY DOMKU :)
bela51 replied to caelestis's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, za offa, ale chciałam zaprosić na bazarek dla Szarusi, suni bedącej pod opieka sosnowieckiego EMIR [url]http://www.dogomania.pl/threads/175144-Zestaw-Sylwestrowy-bazarek-na-operacje-Szarusi-do-13-12-2009-r?p=13647043#post13647043[/url] -
Chciałam zaprosić wszystkich fanów Szarusi na bazarek, z którego dochód bedzie przeznaczony w całości na operacje sunieczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/175144-Zestaw-Sylwestrowy-bazarek-na-operacje-Szarusi-do-13-12-2009-r?p=13647043#post13647043[/url]
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Chciałam zaprosić Was na bazarek dla Szarusi, suni bedacej pod opieką sosnowieckiego EMIR. Szarusie czeka operacja. [url]http://www.dogomania.pl/threads/175144-Zestaw-Sylwestrowy-bazarek-na-operacje-Szarusi-do-13-12-2009-r?p=13647043#post13647043[/url] -
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O rany, ale chyba nie ma mozliwości, aby Ci zwiał?????? -
REKS, miał być odstrzelony przez myśliwych, ocalał i szuka domu
bela51 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
To ładny pies. Udało mi sie wysłac do paru osob wiadomośc. Najgorzej, że aby przeczytac odpowiedz, musze wchodzic przez inna przeglądarke, aby wyslac, przez inną. Czy on może dlugo zostac w tym DT, w którym przebywa teraz, czy trzeba będzie szukac hoteliku? -
REKS, miał być odstrzelony przez myśliwych, ocalał i szuka domu
bela51 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Jakims cudem odczytałam PW i weszłam na wątek. Nie wiem, kto jest od ONków, jest pare osób, które kochają ONki ale nie wiem, czy uda mi sie rozesłać wątek. PW odczytuję na IE, do watkow wchodze przez FF, cud, że mnie jeszcze szlag nie trafił przez to dogo. -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mania to przesliczna sunieczka. :loveu: Naprawde nikt nie chce jej dac domku? Myśłałam, że adopcja bedzie błyskawiczna.:-( -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
No nie wiem, nawet co napisac ze wzruszenia. Bardzo, bardzo dziekuje Wam wszystkim, ktorzy pomogli temy biednemu psiątku trafic wreszcie do swoich ludzi. Kochajcie te bidę, nich już zawsze bedzie szczęsliwa.( to oczywiście do Państwa Wiórkowstwa ).:multi::multi::multi: -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka']Jak stoją finanse Boryska bo przez nową dogomanię chyba nikt nie może wejść do pierwszego postu i zrobić aktualizacji.[/QUOTE] [B]Rozliczenie za listopad jest w poscie nr 350[/B] W grudniu wplynęlo na moje konto 200 zl a u Gos jest 60 zł ( to na razie, bo mysle, ze beda dalsze wplaty). W pierwszym poście zmiany może nanieśc tylko załozyciel wątku. -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dziśka']dowieziony....szczęsliwy i baaaardzo grzeczny,przespał cała drogę[/QUOTE] Kochany Wiórosław ( chyba Groszek teraz? ). :lol:Jeszcze tylko czekamy na relacje z nowego domu i jakies zdjecia i możemy sobie poryczec dowoli ( ze szczęścia ).:evil_lol: -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Psiaczek, cudo w białych bucikach ! :loveu: No, jak ktoś smiał marudzic, ze nie haski.:mad::shake: -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Nie wyobrazacie sobie, jak bardzo sie ciesze. Oby był szczesliwy w tym nowym domku i zeby go mocno, mocno kochali.