-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Dzisiaj wpłynely pieniązki[B] 40 zł[/B] z mojego bazarku dla Szarusi. Zakupy zrobiły a.piurek i shirrapeira.:loveu: Zaraz robie przelew na konto sunieczki. Mizianko Szaruniu od ciotki.:lol:
-
ANDRZEJ piękny,łagodny olbrzym typu kaukaz szuka domku!!!
bela51 replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
Na pewno bede w schronie po niedzieli. Fotki zrobię, jeśli pracownicy mnie nie pogonią.:lol: -
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedacwto, jak on chodził na takich szponach. To jest, i na pewno bedzie wspaniały, kochany piesek. Trzeba mu znaleźc najlepszy dom pod słoncem. -
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mysle, że pora zacząc szukać domku dla Fuksia. Widać on sie coraz bardziej do Ciebie przywiązuje, a Tobie tez musi być już trudno, a bedzie coraz gorzej. Ja tesknie nawet za swoimi wirtualnymi podopiecznymi, a nie wyobrazam sobie rozstania z "tymczasem". Ale wiem przeciez jak bardzo DT są potrzebne i wszystkich, którzy ofiarują chwilowe schronienia dla bezdomnych psiaków bardzo podziwiam. -
Cudne zdjęcia naszej kochanej przytulanki.:loveu: Ale i tak jest nie najgorzej, bo moja sunia w pierwszy dzien tylko lezala. CzyTinka bedzie jeszcze brala jakis antybiotyk i trzeba bedzie z nia jechac na kontrolę? Megii, bardzo dziekujemy i Tobie i Twojemu mężowi, że opiekujecie się malą. NIe wyobrażam sobie , aby mogla zostac w taka pogode w kojcu. Myślę, że za kilka dni juz dojdzie do siebie. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI.:buzi:
-
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co dzisiaj słychac u naszego chlopaka? Tayga, na razie jedna osoba wpłaciła za hoorory. Moge Ci przelac? Pozostałe na razie sie nie odzywaja, a kasa może sie chlopakowi przyda? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odkad dogo zmieniło swoje oblicze, to strasznie trudno znaleźć cokolwiek. Szukałam ostatnio bezskutecznie strony hoteliku u Jamora. Tam byla kiedys galeria psow i może sa jakies informacje. Czy ktos z Was ma link do tej strony? -
Jestem tez. Na razie nie podejme się stalej deklaracji, ale jednorazowo cos wpłace. Taki biedny jest ten piesio:-(
-
ANDRZEJ piękny,łagodny olbrzym typu kaukaz szuka domku!!!
bela51 replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
Ale ładny piesio.Wyglada na zadbanego, może sie komus zgubił? -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajkaB']Łaciate cudo,to sunia moich rodziców Bella..Oczywiście wyadoptowana przeze mnie..I kolory tez ma pasujace do Nemusiowego futerka.Zreszta Bella jest absolutnie zakochana w maluszku A co do koloru to powiem,ze przez ten dobór kolorów mam juz 5 ogonów :evil_lol:[/QUOTE] Zdecydowanie nie do pary:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Kiedy naprawde pasuje kolorystycznie. :evil_lol: Tylko jakies łaciate cudo zaburzyło harmonie kolorów.:roll: -
Psinka już w schronisku w Tczewie. Szukamy nowego, ciepłego domu.
bela51 replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
Biedny staruszek.:-( Roześlę link. -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
bela51 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Owszem. Ale Boro wydał się im chyba za duży, za silny i za mało rodzinny. Fajnie, że Kibic wpadł im w oko, bo z niego super przytulak :-)[/QUOTE] Borys jest sliczny. :loveu:I na niego przyjdzie pora.:lol: Choc trzeba przyznac, że duże psy trudniej znajdują domki. -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
bela51 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Cieszę się, że Borys nagonił Kibicowi domek :-) Wszystkiego najlepszego w nowym domu, Kibic![/QUOTE] Czy to Boryska przyjechali obejrzeć ci Państwo? -
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
bela51 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
Dostałam Wasze PW. Przykro mi, że finansowo nie pomoge, przynajmniej na razie.:-( Biedna sunieczka, będę zaglądąc, może cos drgnie w moich finansach, wtedy chetnie sie dorzucę. -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Historia Wiorka i ta smutna i ta ze szczęsliwym finałem, zawsze wyciska mi łzy z oczu. :-( Sliczny, kochany psiaczek.:loveu: Czekamy na zdjęcia pod choinką.:lol: -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='majku33krakow']ja wiem ze napewno odpowie przed sadem najwyzszym czyli przed Panem Bogiem[/QUOTE] Dla mnie to niewielka pociecha. Wolałabym, aby na ziemi spotkala ja kara. -
Obejrzałam filmik. Szansa jest coraz piekniejsza. :loveu: No i ciesze się, że Corsik tez wrócił do formy. Mizianko i drapanko dla obydwóch stworow.:lol: