-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Fotostory suuuper ! -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli zostały jakies pieniądze, to ja uważam ,że nalezy pokryć koszty poniesione przez edie. -
[quote name='obraczus87'] Bela51 chyba, że Ty chcesz tam zadzwonic.. może lepiej sie porozumiesz z Nimi :)[/QUOTE] Moge zadzwonic, ale nikogo tam nie znam i chyba mamy takie same szanse przekonania kierownictwa CK. Choć szczerze mówiąc, może lepiej Ty to zrob, chocby dlatego, że wiecej mozesz powiedziec o hoteliku do ktorego chcemy zabrac Neo.
-
Miło powitać po długiej przerwie.:lol:
-
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Historia Skrzacika tak wszystkich zaabsorbowała, że wywiało wszystkie ciotki z wątku Fuksa. Nie zapominajcie, ze on byl tu pierwszy i też potrzebuje pomocy. A co u małego szczeniorka w słodkie łatki? -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A Wiewiórka już wrócła na łono rodziny? Bo to ona podobno miała ksiązeczki? -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No wlasnie, czy ex-opiekun dostarczył ksiązeczki Mani i Blacky? -
Zal mi Gucia, ale może lepiej, aby go zdiagnozowac i wyleczyc przed adopcją. Wtedy jest szansa na pomoc dogomaniaków, w stalym domku mogłoby byc różnie... Myślę, że wszystko bedzie dobrze, Saba szybko sie zaadoptuje, a choroba Gucia nie okaze sie poważna. Trzymam mocno kciuki.
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie na wątek Murzyna - teraz Neo. To jest dawny towarzysz niedoli Sary i Borysa z bytomskiej piątki. Tylko on pozostał w schronisku [url]http://www.dogomania.pl/threads/177993-NEO-kopniak-za-kopniakiem-ZBIERAMY-DEKLARACJE-NA-DT-POMA-A[/url] -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Przejrzyj wątek, Borys ma duzo ślicznych zdjęć zrobionych przez Gos. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Tak, ale na razie bezskutecznie... -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Witaj Borysku! Mam słabość do duuużych psów...[/QUOTE] Ja też. :loveu: Mozna objąć takiego wielkiego futrzaka i poczuc, ze to naprawdę PIES. :loveu: ( Moze byc sunia, tak jak moja) Kocham Cie Borysku, a Cioteczkom przypominam o deklaracjach... -
Szczeniaczki 3 aniołki JUŻ W NOWYCH DOMACH Łódź
bela51 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Podniose chociaz wątek szczeniorków. -
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziadkowie od tego są !
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Powodzenia psinko, długich lat zycia w nowym domku. Wolny Psie, bardzo, bardzo dziękujemy. -
Przerażony Murzyn już nie wychodzi zza budy!!Potrzebny DT!
bela51 replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
Jesli o mnie chodzi, to bede Ci wdzieczna za załozenie wAtku. potem go pociągne dalej. -
Przerażony Murzyn już nie wychodzi zza budy!!Potrzebny DT!
bela51 replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
[quote name='majkowiec']Neo znajduje się w Cichym Kącie, z tego co wiem ma swój wątek jako [CK] Neo i dlatego nikt "od nas" tu nie zagląda. Nie wkleję teraz linku bo ja zawsze mam jakieś problemy z dogo. Psu się krzywda nie dzieje, o czym zresztą można się przekonać. Został zaszczepiony, z kastracją narazie czekamy bo niestety pies nie jest na tyle ufny aby bezpiecznie go pielęgnować po zabiegu. Czynił postepy na tym polu ale z niewiadomych mi powodów od 2 tyg zachowuje się inaczej. Może coś go wystraszyło, alebo szczekliwa sąsiadka go denerwuje, bądź też ktoś z odwiedzających kiedy nie widzieliśmy go jakoś wystraszył (akurat mało prawdopodobe)....nie wiem i troche i się martwię. Nawet mnie ostatnio ostro obszczekał,choć wcześniej pozwalał mi się zbliżać do siebe.[/QUOTE] Azyl Cichy Kąt to miejsce godne zaufania i podanych tutaj informacji sprawdzac nie trzeba. Co do innych, po prostu trzeba sie dopytać. -
Przerażony Murzyn już nie wychodzi zza budy!!Potrzebny DT!
bela51 replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Bela, czy jeśli azdejma Ci gips, to przejmiesz wątek Neo?????[/QUOTE] Tak, załoze mu nowy watek.