Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Juz nie moge się doczekac, decyzji CK. O ktorej mozna tam dzwonic? Pewnie nie wczesniej niz o 10.00?
  2. Cioteczki, zaglądajcie cześciej do naszej przytulanki. Tineczko , co u Ciebie?
  3. [quote name='zerduszko']Chyba umrę :( Ciężko mi się deklarować na długo... Taki piekny :placz:[/QUOTE] Serduszko, co Ty z tym umieraniem? To mnie reka odpada w nadgarstku.
  4. Jeśli zostały jakies pieniądze, to ja uważam ,że nalezy pokryć koszty poniesione przez edie.
  5. Mnie nie musisz przekonywac.:lol: Mam nadzieje , że przekonasz CK.:lol:
  6. [quote name='obraczus87'] Bela51 chyba, że Ty chcesz tam zadzwonic.. może lepiej sie porozumiesz z Nimi :)[/QUOTE] Moge zadzwonic, ale nikogo tam nie znam i chyba mamy takie same szanse przekonania kierownictwa CK. Choć szczerze mówiąc, może lepiej Ty to zrob, chocby dlatego, że wiecej mozesz powiedziec o hoteliku do ktorego chcemy zabrac Neo.
  7. Miło powitać po długiej przerwie.:lol:
  8. Obraczus jestem pełna podziwu dla Twojej blyskawicznej akcji dla Neo. Ale koniecznie trzeba skontaktowac się z Cichym Kątem , tak jak sugerował Majkowiec. Bo ja zrozumiałam, ze istnieje ryzyko, ze nie wydadza nam psa. Nie dzwoniłaś tam, prawda?
  9. Historia Skrzacika tak wszystkich zaabsorbowała, że wywiało wszystkie ciotki z wątku Fuksa. Nie zapominajcie, ze on byl tu pierwszy i też potrzebuje pomocy. A co u małego szczeniorka w słodkie łatki?
  10. A Wiewiórka już wrócła na łono rodziny? Bo to ona podobno miała ksiązeczki?
  11. No wlasnie, czy ex-opiekun dostarczył ksiązeczki Mani i Blacky?
  12. Zal mi Gucia, ale może lepiej, aby go zdiagnozowac i wyleczyc przed adopcją. Wtedy jest szansa na pomoc dogomaniaków, w stalym domku mogłoby byc różnie... Myślę, że wszystko bedzie dobrze, Saba szybko sie zaadoptuje, a choroba Gucia nie okaze sie poważna. Trzymam mocno kciuki.
  13. Zajrzyjcie na wątek Murzyna - teraz Neo. To jest dawny towarzysz niedoli Sary i Borysa z bytomskiej piątki. Tylko on pozostał w schronisku [url]http://www.dogomania.pl/threads/177993-NEO-kopniak-za-kopniakiem-ZBIERAMY-DEKLARACJE-NA-DT-POMA-A[/url]
  14. Przejrzyj wątek, Borys ma duzo ślicznych zdjęć zrobionych przez Gos.
  15. Tak, ale na razie bezskutecznie...
  16. [quote name='Piromanka']Witaj Borysku! Mam słabość do duuużych psów...[/QUOTE] Ja też. :loveu: Mozna objąć takiego wielkiego futrzaka i poczuc, ze to naprawdę PIES. :loveu: ( Moze byc sunia, tak jak moja) Kocham Cie Borysku, a Cioteczkom przypominam o deklaracjach...
  17. Podniose chociaz wątek szczeniorków.
  18. Kochany ten Skrzacik, tak sie ciesze ze juz jest bezpieczny, w cieplym hoteliku. A to wszystko dzieki Tobie taygo.
  19. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziadkowie od tego są !
  20. Powodzenia psinko, długich lat zycia w nowym domku. Wolny Psie, bardzo, bardzo dziękujemy.
  21. Jesli o mnie chodzi, to bede Ci wdzieczna za załozenie wAtku. potem go pociągne dalej.
  22. [quote name='majkowiec']Neo znajduje się w Cichym Kącie, z tego co wiem ma swój wątek jako [CK] Neo i dlatego nikt "od nas" tu nie zagląda. Nie wkleję teraz linku bo ja zawsze mam jakieś problemy z dogo. Psu się krzywda nie dzieje, o czym zresztą można się przekonać. Został zaszczepiony, z kastracją narazie czekamy bo niestety pies nie jest na tyle ufny aby bezpiecznie go pielęgnować po zabiegu. Czynił postepy na tym polu ale z niewiadomych mi powodów od 2 tyg zachowuje się inaczej. Może coś go wystraszyło, alebo szczekliwa sąsiadka go denerwuje, bądź też ktoś z odwiedzających kiedy nie widzieliśmy go jakoś wystraszył (akurat mało prawdopodobe)....nie wiem i troche i się martwię. Nawet mnie ostatnio ostro obszczekał,choć wcześniej pozwalał mi się zbliżać do siebe.[/QUOTE] Azyl Cichy Kąt to miejsce godne zaufania i podanych tutaj informacji sprawdzac nie trzeba. Co do innych, po prostu trzeba sie dopytać.
  23. [quote name='obraczus87']Bela, czy jeśli azdejma Ci gips, to przejmiesz wątek Neo?????[/QUOTE] Tak, załoze mu nowy watek.
×
×
  • Create New...