Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Plinka- no ja potrzebuje Pup 120 Soft Custom Dye, bo sprzedaje swoje CS'y, moze młodej mniejsze przypadną lepiej do gustu. A Ty gdzie zamawiasz?
  2. W każdym bądź razie połowa rzeczy z tego obozu mnie nie interesuje ;]
  3. Amber, może OZP4?xD
  4. Claudia- zalezy na co sie nastawiasz.. - podstawy szkolenia psów (wykład o podstawach szkolenia klikerem i teorii uczenia; 3 techniki - pierwsze próby ); - tropienie i zabawy węchowe; - ćwiczenia z posłuszeństwa według regulaminu obedience klasa “zero”; - nauka chodzenia na luźnej smyczy; - agility na prostym torze; - dog diving i aportowanie z wody; - sygnały uspokajające w teorii i w praktyce; - taniec z psem; - agresja u psów (wykład teoretyczny); - doskonalenie trzech technik: naprowadzania, wyłapywania i kształtowania oraz zabawy z targetowaniem :-); - stres u psów (wykład teoretyczny); - zapoznanie ze sportami myśliwskimi; - eliminacja niepożądanych zachowań - w teorii i w praktyce; - budowanie więzi z psem; - nauka technik relaksacyjnych dla psów; - pies pod kontrolą - ćwiczenia na samokontrolę psów; To bylo w tamtym roku- tropienie, myślistwo, to nie dla nas :) Wątpię zresztą, żeby agility było dużo... Ja moge obiecac, ze cos tam pomoge na wandrusowym w agi ;]
  5. No bo jest! Jesli ktos bedzie chcial znalezc informacje na temat wandrusowego obozu to bedzie musial sie przebijac przez wasze rozmowy -.-
  6. Ale Ty na 1 turnus :(
  7. A ja mam pytanie, bylby ktos chetny dolozyc sie do zamówienia na whippy.pl? xD
  8. Ja mam na sprzedaż 2 małe Cs'y, stan w sumie ok ;pp Jak coś to PW
  9. Ej, ale moze zalozcie oddzielny temat, a nie tutaj, ok? Pytam jeszcze raz- kto jedzie na jaki turnus na WADRUSA !? :)
  10. Claudia_Jazz z jakim psem jedziesz? Moze pojechalabys na OZP4, jak ja?xD
  11. Ja to w czerwcu bede pewnie wiedziec dopiero :) Rudawa, a Ty jedziesz?
  12. Być może ja pojade... Tak odpocząć ;pp Bo stwierdzam, że 2 turnusy z Fortu to chyba dla nas troszke za duzo jak na pierwszy raz :) A poza tym gadałam z mamą i wystarczy sie z dwóch przedmiotów podciągnąć i moge jechac. ;pp ale to nie zmienia faktu ze jest drogo
  13. A my posluszenstwa czy tropienia uczyc sie nie chcemy :)
  14. Wiesz, ja tam sie uczyc nic nie chce, chcialabym sie z ludzmi spotkac, ale to chyba troszke za duzo ...
  15. Ej no a jak mialam napisac? Zapomnialam jaki tu masz nick ;pp POPRAWKA! Jakaś nieznajoma mnie namawia ;]
  16. Mnie koleżanka namawia z innego forum, zebym jechala... Ale za taką cenę to lekka przesada i nie wiem co o tym myśleć. Ja- jeśli cena by opadła i zrobiliby ogrodzenie toru to bym pojechała
  17. Maagda, to czemu nie maja na p-m rogza odblaskowego rozowego s? :(((((((( Tak to byloby normalnie...
  18. bo 'oni tylko wynajmuja ten osrodek'. o, wlasnie poogladalam pare fotek z mojego turnusu.. az ryczec sie chce ;( uuu, na pewno nie pojade na wandrusowy. 1599 zl za tak naprawde sam wypoczynek? gruba przesada. ja za ok. 1500 bede miala profesionalny agi oboz :D
  19. Klaudicos- moglabys pare punktow przytoczyc? :)
  20. Myślicie, że będzie do Daisy pasowało Peace Pup? Przeraża mnie tylko wizja 1 cm, bo mi sie nie podoba taki cienki -.-
  21. pokazuj na psiakach ;pp
  22. A pytanie... Spimy gdzie? W domkach? Iluosobowych?:)
  23. a czemu nie? moj pies ma i kombinezon i dres taki cały i nie narzeka ;p
×
×
  • Create New...