Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ja bede miec za 1500... Dla mnie warunki nie przeszkadzaja, poziom za niski fakt, ale tak samo cos tam ciagnie... Guptasek- jak sie zdecydujesz to moze OZP4?xD
  2. Wiesz, ja wole jezdzic na wiecej roznych rzeczy, niz byc tylko w jednym ;]]
  3. Na obóz z Wandrusa. Ale ja jade na inny zlot, z innego forum.... No ja 200 zl zlot (mam nadzieje, bo wyzywienie trzeba samemu, ale pewnie bedzie ponad 200), 1500 zl wandrus, to juz 1700.... No i tak do max.. 1100 zl ten oboz. To wtedy pojade ;]
  4. No wiesz, tyle, ze ja jade jeszcze na jeden oboz i zlot ;pp Wiec moge sobie pozwolic na wakacje do max. 3000 zl ;]
  5. No racja, mi w sumie moze tez bedzie lepszy dojazd, szkoda ze moze byc drozszy :(( Jesli bedzie do max. 1000 zl to pojade, tak to nie
  6. A ja mam pytanko- czemu obóz tegoroczny nie bedize tam gdzie ostatnio?;] I od ilu lat mozna na oboz w ogole przyjechac?
  7. Osobiscie dla mnie cena z tamtego roku by odpowiadala... Niecałe 700 zl byloby ok... Tak to nie wiem czy pojade
  8. O matko, świetny jest! Unbelievable- tak właśnie myślałam nad tym ;]]
  9. napisalam na pw
  10. A ja mam pytanie- bo zamierzamy wybrać się na obóz, w którym będzie obowiązkowa klatka. My mamy plastikową... Czy nie bedzie ona sie zbyt mocno nagrzewac? bo jesli tak, to bede musiala ja sprzedac i materialowa kupic...
  11. Ale Fretce chodzi o inny obóz- Wandrusowy ;] Kurcze, szkoda, ze formularz pojawi sie w dniu szkolnym... Znajac moje szczescie juz nie bedzie miejsc ;]] My najprawdopodobniej jedziemy na 2 turnus, chociaż może na 1 sie uda...
  12. Wiadomo kiedy bedzie wiecej info?xD Mam pytanie- ile w tamtym roku to kosztowalo? Byc moze nie zalapie sie na obóz Fortowy, to jak tu nie bedzie drogo to moze...
  13. No to? Jedne jest juz jakby sprzedane.
  14. My narazie przerwe mamy ;pp Za jakiś czas wstawię :)
  15. PW doszło, ale Fun masz zapchaną skrzynkę. Frost Bite już nieaktualny, pozostały 2 CS'y Pup. Real fotki: http://i46.tinypic.com/binjeq.jpg http://i47.tinypic.com/30krbwj.jpg http://i47.tinypic.com/2uh2rur.jpg te takie małe zadziorki zlikwiduje, przetre papierem ściernym i będzie ok :)
  16. a to Ty sama bd placic czy jak?;pp ja 1 kg biore. nie no, osobiscie ;] nie smiałabym inaczej! :)
  17. Iza, ja 0,5 kg biore ;]
  18. Ja pier..... Świetna jest! Boże, kocham ją! ;ppp Kupie mojemu psu kiedys ;] tą jaśniejszą jej wezme, kieedys kupie ;]
  19. E, nie podoba mi sie ;ppp Ze z cyrkoniami to brzydka ;] ale moze zalicytuje jakąś ;]
  20. to tak jak daisy. Iza, ale to ta czarna z ktorą ja byłam ;pp a do jakiej różowej obroży?;>
  21. Tez tak mysle, ze just ducky :) A tak nawiasem to mam do sprzedania smycz czarną regulowaną 16 mm i obrożę tą samą szerkość niebieską. Jak coś to pw :) Ej no Iizuś, kupuj! :p To ile on ma w szyi, że zacisk za duży?
  22. Iza, słuchaj, zamawiasz z nami? :D Jak coś to za pare dni, ok? Bo ja aktualnie kaski nie mam :( Ja to narazie z dziewczynami kupuje odblask różowy i limit żółty, a tak w okolicach maja peace pup i zapewne jeszcze albo just ducky albo sea ponies- co polecacie?:D
  23. Husky4ever- szkoda no. Tyle, że wiesz... Tutaj jest nie tylko posłuszeństwo :) Ja za ten obóz też sama płace.
  24. ja moze na 0,5 kg sie skusze, zobaczy sie ;]
  25. nam 0,5 kg to za duzo ;p a jak te smaki wygladaja?
×
×
  • Create New...