Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Napisz do Feigned ;dd
  2. To tutaj rozmawiamy tylko o tym :) A jesteś pełnoletnia/i czy opiekuna masz?:)
  3. Ja nie jade, bo nie mam opiekuna -.-
  4. Moge spytac za ile? U mnie pewnie nie maja -.-
  5. Magda, po co Ci?xD A jakieś konkretne wymagania?
  6. Boziu, jego wzrok jest świetny! xD Bzikowa- gdzie kupiłaś ferplastową?
  7. Jeśli chodzi o klatke to spoko! Daisy też wrzeszczy jak jest zamknięta ;]] Martyna, przychodzisz na plac w sobotę czy niedziele?;>
  8. Serio? Ja chyba 2 czy 3 razy użyłam na placu czyjejś materiałówki takiej i wytrzymała, nie zniszczyla sie... Bzikowa, ta z ferplasta ile kosztowala?? No a takie coś: [url]http://www.krakvet.pl/trixie-transporter-nylonu-48x32x31cm-39701-p-3777.html[/url] Bo nie moge zbyt duzo wydac, do ok. 95 zl z przesylka to max..
  9. Martyna- na animalii patrzę: [url]http://animalia.pl/produkt,12052,155,Trixie_Torba_Tcamp_Twister_rozmiar_S.html[/url] A do tego jeszcze zabawki, smaki itp.. ;dd
  10. hahahaah! xD Wiesz, ze mam zamiar wziac gitare? Jesli do czasu wakacji uda mi sie rozwalić zamek od pokrowca gitary, bo zardzewiał oO
  11. hahahahahahha. Wariaty z nich, nie?;>> Zapowiadają się hm... ciekawe wakacje?:))
  12. Boże, świetny on! Hehe, te lapy najfajniejsze ;]] Wiesz co, patrzyłam te klatki, poniżej 100 zł raczej nie ma. Poza tym trudno, może moja mama przeboleje zakupy na 200 zł- klatka 80 zł, reszta to moje zakupy dla psa ;)
  13. No pokaz, pokaz ;dd Ja Cie, ale zazdroszcze ;(( Taniocha. Na Animalii najmniejszy rozmiar 50 na cos tam kosztuje 83 zl bodajze, no i ja bd kupować tam, nic innego mi nie zostało ;d
  14. No wlasnie o to chodzi. Ale trudno, najwyzej bedziemy same organizowac sobie czas ;dd Ja wole chociażby w tym czasie, zamiast lepienia plasteliny posiedzieć i popatrzeć na trening drugiej grupy, czy cos ;]] A kadra będzie znana za ok. miesiąc
  15. No wlasnie o to chodzi. Ale trudno, najwyzej bedziemy same organizowac sobie czas ;dd
  16. O, gdzie i za ile kupilas?;>> To widzimy sie w takim razie w kwietniu? :))
  17. My tak samo ;]]] Salecki jak to powiedzial- potem rodzice mlodszych uczestnikow sie czepiaja ze jest swawolka itp. Shetanka moze przyznac, ze mi sie w agi jedna rzecz nie spodobala, nie robilam (pamietasz? z P. Karoliną ;dd) Ja kupuje klatke materialową i bede sobie siedziec z psem pod domkiem w cieniu i bedzie ok. Bo w tych domkach jest naprawde duszno.
  18. ile? bo ja nie wiem ile ja mam
  19. Ej Iza, to ty na ryby jeszcze nie wplacilas?;> To wez oblicz ile razem naszej przesylki bd- ja 0,5 kg ryby biore.
  20. Funky Retro Paint Paw Hibiskusy Icecream Bone jakie 2 z tych dla Daisy byscie wzieli?;>
  21. Ja jade najprawdopodobniej na OZP4 i 5 :)
  22. Hahahah xD Ej Iza ile ja mam za ryby wpłacić? Chodzi mi o przesylke :)) A tak wgl.. spotkamy sie w kwietniu?;> Na placu?
  23. ?xD No bo... jakos tak ;ppp
  24. Aż sama sie dziwie, ze wczesniej mnie tu nie bylo :) Witamy sie w galerii, proszę o buziaka dla Grama ode mnie xD I dołączam się do prośby Izy- fotki! P.S. Ile Gram ma w szyi?;]
  25. Aha.. To wystarczy znalezc kogos chetnego do opieki ;>>
×
×
  • Create New...