A ja mam pytanie- czemu osoba poniżej 16 lat nie może pojechać za zgodą rodziców? Moja mama mogłaby nawet zadzwonić i wszytko powiedzieć itp... Nam ten obóz jeszcze o tyle by się przydał, że są zajęcia wodne- Daisy sie troche boi wody, może by ktoś nam pomógl, ale co z tego, jeśli trzeba opiekuna -.- A opiekun dorosly moze jakby wziac pod opieke np. 2 osoby?