Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. A ja mam pytanie- czemu osoba poniżej 16 lat nie może pojechać za zgodą rodziców? Moja mama mogłaby nawet zadzwonić i wszytko powiedzieć itp... Nam ten obóz jeszcze o tyle by się przydał, że są zajęcia wodne- Daisy sie troche boi wody, może by ktoś nam pomógl, ale co z tego, jeśli trzeba opiekuna -.- A opiekun dorosly moze jakby wziac pod opieke np. 2 osoby?
  2. Uu, miejsce zmienione.. Może namowie mame, zeby mnie tam zawiozla jak znajde tez opiekuna. Aneta- dalabys rade dojechac do mnie?
  3. Madzi sie nudzi i posty nabija ;> Ej, u Was też snieg? :( A myslalam, ze sie szybko stopi, a tak nawet nie moge z psem isc na lake cos porobic bo bloto i snieg -.-
  4. Magda, to ja chetna ;pp Półzacisk, ok. 1,5 cm, małe kółka, od ok. 20 cm, hahah! :D:D:D:D
  5. Madziu, na co czekasz?;ppp A wiecie! Magda bd robic obroze klubowe! :D Ja tez jak sie naucze
  6. Izu, no ja tez mam! xD Jej, ale mi sie chce na plac! xD
  7. Ja tam moge i po śniegu biegać! Ale ogółem już szybko topnieje, u mnie bardzo dużo jest trawy... Ja tak liczę, że Daisy będzie fajnie pracowała ;]]
  8. Ja myslalam przez chwile o swojej mamie, ale stwierdzilam, ze nie chce :) Bedzie ciagle gadac, ze to ze tamto.. Wole sama jechac. No cóż... Tak sie nastawilam na ten oboz a tu nici :(
  9. Naprawde nic sie nie da zrobic? :(((((((((((((((((((( Jeej :( A wybiera sie ktos z tego forum z doroslych?
  10. No tak, a teraz to dosyć zarośnięta :) * Infortune, pogadaj z tą osobą, co tą Avilke ma do sprzedania ile by spuściła,ok?:)*
  11. Co masz na mysli 'zmieniła'? Zarośnięty kudłacz teraz ;]]]
  12. Słoneczko świeci, ale chociaż jest 5* to jest wiatr i ziiimno :(((((
  13. O sory, zapomnialam zrobic, hahaha ;] Wybaczycie? O, moze brata poprosze zeby swojego Nikosia wziął, to sesje zrobi :)
  14. Haha, podpytam, podpytam. O, dzisiaj ma wpasc :) Ja ide z psem na spacera, to moze fotki porobie. Chce ktos?:)
  15. Hahaha, zobaczysz , że nie :) Pojawią się jak bede miala chwile czasu ;]] Poza tym te zdjecia sa tragiczne, nie ma to jak aparat w komórce -.- Polecisz jakiś niedrogi aparat, wzglednie dobry?:D
  16. RC, dziwne, prawdaż?:) Haha, nie no... Postaram sie dodać jeszcze.... kiedyś?:)
  17. I ostatnie spacerowe: [IMG]http://i45.tinypic.com/szkj6a.jpg[/IMG] Haha, macie :)
  18. [IMG]http://i45.tinypic.com/1tnebq.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/zldt91.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/fb9n2u.jpg[/IMG] To troche wczesniejsze: [IMG]http://i46.tinypic.com/1zdy79d.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/71oj7a.jpg[/IMG]
  19. Macie, wredne: [IMG]http://i45.tinypic.com/9zyuir.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2mr5tg9.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/23rttfd.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2kho3l.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2euo5g8.jpg[/IMG]
  20. Boże, jedna sie odezwała i wszystkie sie zlecialy! xD *Magda, czemu krowy sprzedajesz?*
  21. Boże, jedna sie odezwała i wszystkie sie zlecialy! xD *Magda, czemu krowy sprzedajesz?*
  22. Abiutka- jedź na OZP2 :) Ja mam nadzieje, ze trafi nam sie fajna kadra i ładna pogoda :]
  23. Aj Infortune ;ppp Hm, moze wstawie cos pod wieczór :) A faktycznie, przydałoby się odkurzyć.. ;]
  24. Jak uważacie, te plexi do różu i niebieskiego to chyba przezroczysty, nie? Ja mam zamiar wziąć 1 fiolet, 1 czerwień i 2 przezroczyste
×
×
  • Create New...