-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Wiesz, takie uniwersalne frisbee to np. Competition Standard, ale koszt ok. 18 zł, a podejrzewam, że ma być tańsze. Te frisbee pokazane w Twoim poście jest ok, zawsze to jakiś szarpak czy cos ;)
-
Boże, co z Aresem zrobilas !? Ale nie do poznania pies ;pp Super mu w obu rzeczach! A ja być może jutro do W-wy jade, jak zajade z bratem do jakiejś galerii (bo jedziemy po ojca na Okęcie) i będą rogzy to kupie, jak nie to trudno. I wtedy biore 2 półzaciski od taks i mama funduje muscata różowego ;))) I ew. za jaakiś czas rogza sport blue półzacisk. Bo i tak dojdą nowe rogzy czy coś na warszawskiej i białostockiej warszawie
-
York ;pp Pytam, bo moja lekko psów się boi i tak własnie mysle ;pp A ogółem ile psów bylo mniej wiecej w domku?
-
wiem wlasnie, ze sa. narazie tylko problem z dojazdem xDD A jakiego masz psa?xD
-
Super, ja tez mam 14, nieskonczone jeszcze, no ale ;pp NA obozie 14 bedzie. No ja raczej sie wybieram, tylko sie boje, zeby nie zdecydowac sie za pozno, kiedy miejsc nie bedzie. A jak Ty bylas to byly jakies osoby w naszym wieku?;>
-
Masz jakieś może zdjęcia tych domków? Bo nie moge nigdzie znalezc zdjec. Kurcze, ale jesli przezylam obóz wandrusowy, to tu tez przezyje ;pp I mama jest jak najbardziej na tak, ja tez, zwlaszcza ze jest kliker. A jesli moge spytac, ile masz lat? Ogółem jaki był przedział wiekowy?
-
Superaszczo! Moglabys mi powiedziec w jakim osrodku byliscie? Jak warunki itp.? W tym roku tez jedziesz?;p
-
Czyli głównie posłuszeństwo, tak? Chodziliście nad wodę czy coś? Super, że jest klikerowo, bo my klikerowa para. No i cena naprawdę przystępna. Szkoda, że przeszkód mało, ale my ew. rekreacyjnie coś sobie porobimy. A był ktoś kto sie na frisbee znal?;>
-
Fajnie się zapowiada, ale mogłabyś coś napisać o metodach szkolenia itp.? Jaka jest kadra? Coś z agility jest czy nie? I jest jakiś minimalny wiek uczestnika?
-
A ja już Magiego poznałam (*.*) Magda, wytrwaliście u veta?;> Magnus po wyjściu z autobusu bał się iść, ale jak się skapnął że przed nim idzie taka laska jak Daisy to już szedł za nią ;p
-
Ja jeśli pojade, co sie okaze w terminie okołowakacyjnym to jade na OZP4.
-
moim zdaniem nie. jest troszkę sztywniejsza, ale nie mocno.
-
Marta, masz jakąś zieloną taśmę 16 mm na półzacisk?;)
-
Ok, spoko rozumiem ;) Będziesz brała na obóz swojego psa któregoś? ;) Ja być może na obóz się zdecyduje, mam nadzieję, że uda mi się namówić rodziców na ten dojazd.
-
Nie ucz psa w tym wieku skakać po dysk! Narazie nakręć go porządnie, ew. rollery, ale nie polecałabym często bo się tylko do tego przyzwyczai. Poczekaj jeszcze parę miesięcy, wtedy dopiero.
-
Hm, to moze sie zdecyduje, bo napisałam e-mail na stronie obozu, to dostałam odpowiedź, że tylko poznawanie przeszkód. A w ogóle jaka kadra? Kto w czym się specjalizuje? Sory, że tak wypytuję, ale chcę poznać jak najwięcej szczegółów czy warto jechać. Ja ew. mogłabym pomóc w agility troche, bede mogła wziąć rozrysunki torów.
-
Boże, dlaczego w Polsce są tylko 2 obozy z psami od 12 lat?;>> Ja jak pojade na OZP, to na pewno wezme dużo torów agility, to bede wstawac o 6 rano i zmieniać tor ;pp
-
Guptasek- co racja to racja. Troche za dużo pieniędzy 'na odpoczynek'. Ja, jeśli nie wypali obóz z Joytura, wtedy pojade na Wandrusa, OZP4 raczej.
-
Ok, a mam jeszcze pytanie. Co z posłuszeństwem? Faktycznie tylko te podstawowe komendy czy cos wiecej?
-
Boziu, ale słodziak! Magda, kiedy masz czas?;>>>
-
O, super, że jesteś z kadry ;) Bo właśnie tak sie zastanawiam, bo na stronie napisane, że poznawanie przeszkód, a my wolałybyśmy bardziej bieganie po torze, doskonalenie stref itp. ;) A pytanie mam jeszcze. W pobliżu jest jakiś zbiornik wodny czy nie bardzo? I w ogóle zapisał się już ktoś? Oferta kusząca, szkoda tylko, że na drugim końcu Polski
-
Impresja- wybierasz się? Ja sie spytałam, na jakim poziomie bedzie agility, bo my będziemy do tego czasu już dosyć zaawansowane. Ale być może pojadę
-
A mi sie baardzo podoba... Szkoda tylko, że przez całą Polskę jechać trzeba -.-
-
Moniasek- jedzie, no ale nie mam kontaktu do nich i nie mam jak w ogóle poprosić czy coś :(( Ile miejsc zostało?
-
Nie jedzie nikt dorosły? Kurcze :(