Ja polecam Brita.. Tyle, że dla wiekszego psa wersja dla dużych psów:
[url]http://www.krakvet.pl/brit-adult-large-breed-15kg-gratis-p-3153.html[/url]
a dla mniejszego chyba to pozostaje:
[url]http://www.krakvet.pl/brit-adult-15kg-p-3137.html[/url]
A ta karma, którą podałaś wyżej... Hm. Nie dość, że zboza na 1 miejscu, co oznacza, że jest ich najwięcej, to do tego mięsa ok. 10 %, bo nie podane dokładnie ile. Lepiej dopłacić te 6 zł czy ile i mieć o wiele lepszą karmę. A weźmie się takie 2 worki Brita i już przesyłka za darmo do domu