Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Zostaw obie pary bo każde szelki na swój sposób śliczne ;) Super na nim wygląda wzorek, ale odblask też ! Chociaż... moim zdaniem Bones on Red ;pp (Marta, wszystkie obroże masz L-ki?)
  2. Cholera, same duże ;ppp A jakieś mniejsze?
  3. Iza, co z tymi rybami?;>> No cisza, cisza. Przyznawać się! Kto za tydzień na placu będzie?;pp
  4. Podliczyłam i wyszło, że mam 6 obroży (3 półzaciskowe i 3 na zatrzask), 1 szelki i 4 smycze (1 automat). Potem zrobie foty nowych nabytków, naszej skromnej kolekcji ;) A w planach mam Sport Blue półzacisk i jakiś łańcuszek, ale to już na wystawie ;]
  5. Później, ok? :) Mogły być chociaż 2-3 mm szersze, ale są ok ;) I dla mnie wygodniej przelozyc obroze przez leb, a nie zapinac ;p
  6. Wydaje mi sie, ze do 25 kg będzie odpowiednia, jeśli nie ciągnie ;)
  7. Jeśli już się weźmie gumiaki dla większych psów, to można wziąć mniejsze dla małych psów ;) A CS'y normalne kosztują ok. 16 zł, małe ok. 13 (ceny z Daktari)
  8. I polecam też zbyt długo na rollerach nie siedziec, bo przez to mój pies tylko rollery łapie ;p
  9. A nam doszły obróżki od Taks :loveu:
  10. A jakie psy były w tamtym roku? No ja wlasnie tak mysle nad tym tropieniem ;) Czy u mojej to wyjdzie
  11. Wiesz co... Zależy co chcesz. Pitman jest na zwycięstwa w Romi (gdzie ten plac weterynaryjny) i w 4 Łapach na Sikorskiego. Woza jest na Zwycięstwa w Romi, tam gdzie Pitman. Tam samo jest też Rogz, wybór nawet nawet. Rogz jest również na Zwycięstwa w Dog Show w tych pawilonach i w Zoonaturze. Muscaty są na Kilińskiego. Jak coś specjalnego chcesz to powiedz, bo tak to zbyt dużo by wymieniać ;)
  12. Ja moze jeszcze namowie moja kolezanke, ona ma goldena, jest rok starsza ode mnie ;)
  13. U mnie w 3 zoologicznych są roogzy ;) I w jednym tez lupiny, ale nie ma nic sensownego.I w 2 są Pitmany i Wozy ;)
  14. Nie offtopuj -.- A ja dziś byłam u siebie w zoologicznym i tak jak powiedziała Feigned... Jest półzacisk Rogza Sport Blue i to za 27 zł -.- Łańcuszki też tam po tyle chodzą! Mam taki dylemat, czy czegoś nie wziąć...
  15. To taka jest: [url]http://p.animalia.pl/img/produkty/zoomy/auto/a58470801.jpg[/url] bordowa wiesz co, kazdy inaczej to nazywa. To niby transporter, ale klatką jest. Tyle, że można ją przenosić
  16. Plastikową ;p
  17. No ja do obozu to juz na pewno po torze bede biegac, ale jak cos to moge pomoc ^ ja jak dobrze pojdzie, to po swietach sie zapisuje
  18. No ja na 97% jade ;ppp A ile czasu biegasz?;) Bo my dopiero zaczynamy, ale sekwencje juz umiemy, wiekszosc przeszkod tez.
  19. Magda, wiesz... Moge Ci pomóc jak chcesz ;ppp A w niedziele też idziesz? Ja chce zdjęcia ;)
  20. MakeBelieve

    Chappi

    Ja polecam Brita.. Tyle, że dla wiekszego psa wersja dla dużych psów: [url]http://www.krakvet.pl/brit-adult-large-breed-15kg-gratis-p-3153.html[/url] a dla mniejszego chyba to pozostaje: [url]http://www.krakvet.pl/brit-adult-15kg-p-3137.html[/url] A ta karma, którą podałaś wyżej... Hm. Nie dość, że zboza na 1 miejscu, co oznacza, że jest ich najwięcej, to do tego mięsa ok. 10 %, bo nie podane dokładnie ile. Lepiej dopłacić te 6 zł czy ile i mieć o wiele lepszą karmę. A weźmie się takie 2 worki Brita i już przesyłka za darmo do domu
  21. Aha, super ;) Zapisałaś sie juz? Bo ja nie wiem zbytnio do kiedy mam czas... Bo u mnie jedyny problem to dojazd
  22. Frisbee takie ogółem jest super, bywają jeszcze z piszczałką, moja takie uwielbia, bo nie dość, że rollera da sie puścić, to do szarpania jest świetne! Ja aktualnie kasy nie mam, ale takie szmaciaki sa fajne ;p
  23. To z filofunów zrobione jest?
  24. Który dysk? Ja?
  25. Ale mi chodzi jakie uniwersalne. A na tym z trixie sie nadruku firmowego nie zrobi. Uważam, że ten szmaciak jest spoko ;)
×
×
  • Create New...