-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Ja bede miec za 1500... Dla mnie warunki nie przeszkadzaja, poziom za niski fakt, ale tak samo cos tam ciagnie... Guptasek- jak sie zdecydujesz to moze OZP4?xD
-
Wiesz, ja wole jezdzic na wiecej roznych rzeczy, niz byc tylko w jednym ;]]
-
Na obóz z Wandrusa. Ale ja jade na inny zlot, z innego forum.... No ja 200 zl zlot (mam nadzieje, bo wyzywienie trzeba samemu, ale pewnie bedzie ponad 200), 1500 zl wandrus, to juz 1700.... No i tak do max.. 1100 zl ten oboz. To wtedy pojade ;]
-
No wiesz, tyle, ze ja jade jeszcze na jeden oboz i zlot ;pp Wiec moge sobie pozwolic na wakacje do max. 3000 zl ;]
-
No racja, mi w sumie moze tez bedzie lepszy dojazd, szkoda ze moze byc drozszy :(( Jesli bedzie do max. 1000 zl to pojade, tak to nie
-
A ja mam pytanko- czemu obóz tegoroczny nie bedize tam gdzie ostatnio?;] I od ilu lat mozna na oboz w ogole przyjechac?
-
Osobiscie dla mnie cena z tamtego roku by odpowiadala... Niecałe 700 zl byloby ok... Tak to nie wiem czy pojade
-
O matko, świetny jest! Unbelievable- tak właśnie myślałam nad tym ;]]
-
napisalam na pw
-
A ja mam pytanie- bo zamierzamy wybrać się na obóz, w którym będzie obowiązkowa klatka. My mamy plastikową... Czy nie bedzie ona sie zbyt mocno nagrzewac? bo jesli tak, to bede musiala ja sprzedac i materialowa kupic...
-
Wiadomo kiedy bedzie wiecej info?xD Mam pytanie- ile w tamtym roku to kosztowalo? Byc moze nie zalapie sie na obóz Fortowy, to jak tu nie bedzie drogo to moze...
-
No to? Jedne jest juz jakby sprzedane.
-
My narazie przerwe mamy ;pp Za jakiś czas wstawię :)
-
PW doszło, ale Fun masz zapchaną skrzynkę. Frost Bite już nieaktualny, pozostały 2 CS'y Pup. Real fotki: http://i46.tinypic.com/binjeq.jpg http://i47.tinypic.com/30krbwj.jpg http://i47.tinypic.com/2uh2rur.jpg te takie małe zadziorki zlikwiduje, przetre papierem ściernym i będzie ok :)
-
a to Ty sama bd placic czy jak?;pp ja 1 kg biore. nie no, osobiscie ;] nie smiałabym inaczej! :)
-
Iza, ja 0,5 kg biore ;]
-
Ja pier..... Świetna jest! Boże, kocham ją! ;ppp Kupie mojemu psu kiedys ;] tą jaśniejszą jej wezme, kieedys kupie ;]
-
E, nie podoba mi sie ;ppp Ze z cyrkoniami to brzydka ;] ale moze zalicytuje jakąś ;]
-
to tak jak daisy. Iza, ale to ta czarna z ktorą ja byłam ;pp a do jakiej różowej obroży?;>
-
Tez tak mysle, ze just ducky :) A tak nawiasem to mam do sprzedania smycz czarną regulowaną 16 mm i obrożę tą samą szerkość niebieską. Jak coś to pw :) Ej no Iizuś, kupuj! :p To ile on ma w szyi, że zacisk za duży?
-
Iza, słuchaj, zamawiasz z nami? :D Jak coś to za pare dni, ok? Bo ja aktualnie kaski nie mam :( Ja to narazie z dziewczynami kupuje odblask różowy i limit żółty, a tak w okolicach maja peace pup i zapewne jeszcze albo just ducky albo sea ponies- co polecacie?:D
-
Husky4ever- szkoda no. Tyle, że wiesz... Tutaj jest nie tylko posłuszeństwo :) Ja za ten obóz też sama płace.
-
ja moze na 0,5 kg sie skusze, zobaczy sie ;]
-
nam 0,5 kg to za duzo ;p a jak te smaki wygladaja?