Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Frotka, pucek też jedzie właśnie z Wawy ;)) Ja właśnie stwierdziłam, że na obóz dla siebie mam praawie wszystko. Muszę tylko skombinować latarkę, żarcie kupić.. Coś jeszcze?:P Więcej dla psa. Oj, to pewne. Wybaczcie, nudzi mi się ^
  2. Różnią ;) Biorę odblask. Słuchajcie, ktoś jakiś czas temu wstawił foto tej obroży: [url]http://zoo-sklep.pl/index.php?p15168,trixie-pop-art-splash-blue-obroza-xs-s-22-35cm-15mm-tx-15666[/url] na psie . Mogłabym prosić o ponowne pokazanie tego zdjęcia?
  3. I tak na OZP1 będzie najlepiej, co niee?;P
  4. Pomóżcie, którą smycz dla Daisy (yoreczka z avka) wziąć: [url]http://zoo-sklep.pl/index.php?p5028,rogz-smycz-regulowana-alpinist-matterhorn-multi-lead-16mm-100-160cm-rozmiar-m-hlm23[/url] [url]http://zoo-sklep.pl/index.php?p5005,rogz-smycz-nitelife-11mm-160cm-rozmiar-s-hl14[/url] [url]http://zoo-sklep.pl/index.php?p5002,rogz-smycz-kilimanjaro-collar-11mm-160cm-rozmiar-s-hl21[/url] ?? Każda czarna.
  5. P. Gosiu, a... czy będe mogła być w domku razem z Rysiem (:D)? Boo jej bokserka jest spokojna do małych psów, a moja by chyba umarła ze strachu, gdybyśmy trafiły do koogoś, kto ma takiego 'szalonego' psa. O i jeszcze jedno. O której najwcześniej można przyjechać?:D
  6. Marysiu- najszczersze gratulacje! Pucek- nie przejmuj się, że masz małego psa ;) Ile obecnie waży? Ja mam dorosłą yoreczkę, 2 lata i waży 2,5 kg ;) Zazwyczaj wszędzie jest najmniejszym psem ;pp Rudawa- może dla Ciebie to i dobrze nad wodę, moja Daisy tak wody nie uwielbia ;pp
  7. hahahahahahahahahah! Niezła jesteś ;pp Te kible są... Straszne?;] Ale ogółem chce mi się obozu! Dzisiaj nawet kupiłam ręcnziki dla psa ;p
  8. Na co Ci marker? ;p Ja i tak biore, bo chce, żeby każdy mi sie na koszulce podpisał ;) A dyski jednak z Whippy wezme, bo tańsza przesyłka ^ Zresztą jeśli dyski będą dobre, to nawet dla ludzi się nauczyć, zawsze to się przyda :P
  9. ale flyball... nie ma piłek na mojego psa ;) tzn. sąą, ja takie mam. Ale wiesz, aport lepiej pracować, flajbal to lekko ciężko ^ Serio na karusku są? Ostro. Zaraz poszukam. Dzięki ;p
  10. ja jak cos będę zamawiać hero 120- chce ktoś się dołączyć? (zamówienie na whippy.pl)
  11. ostro, frisbee będzie. My właśnie będziemy nowe zamawiać. Ja jak coś będę mogła pomoc a w agility z rysiem haha tez jak coś bo my biegamy. A wiadomo pani gosiu jakie to dyski?
  12. Ostro, ostro! Łaał, obóz jednak będzie fajniejszy niż mi się wydawało;pp Naprawdę ZERO malowania itp.!? Jeej ;]] A dog dancing jest świetny, ja z Daisy zamierzam ciągle próbować. Jak coś to ja biorę na obóz '101 psich sztuczek', tam duużo jest do tańca ;) A tak, Marysia będzie na OZP1 ;]] Co do doomków.. Klaudia- jeśli już, to zabawy nie będzie, bo moja psów się boi.. Więc albo zrobiłybyśmy tak, że ja z Marysią byłybyśmy w tym dużym pokoju (wiesz o co chodzi, Guuptasku?:P) i ew. byś pilnowała swojego/swojej? Albo ja nie wiem ;]
  13. Co 3 to nie 2 ;] Zawsze weselej ;]] Klaudia a ile masz lat?:P
  14. w sumie mogłybyśmy być we trzy jak dla mnie. Nie wiem jak guptasek :)
  15. swietny jest! moje ulubione umaszczenie u sznupków. sama miałam przez chwilę fazę na sznupa małego pieprz i sól (dobrze mówię?)
  16. A no nie ma ^^ Ej, to weź jak coś miej na kompie dużo filmów ;p Kurde, ale jeśli net jest dla kadry.. To moze bd dało sie uprosić?;]
  17. Haha, Guptaskowa za bardzo naoglądała sie filmów, tam zawsze laski lecą na szczeniaka^ Kurde, serio nie ma wifi dla obozowiczów?? Jak ja przeżyje 2 tygodnie bez neta.. A mam wifi w komie.
  18. alez ja sie nie rozpedzam ;) tak tak, na obozie sie okaze czy Ty taki nietowarzyski ;] Za jakis tydzien bd dzwonić do wandrusa to sie spytam, ale jak chcesz to mozesz zadzwonic, spytac sie czy jest narazie zapisany jakis chlopak i jakie psy będą :P
  19. 14 na obozie skoncze ;]] Ok, to dopiszcie Pucka i Obelixa na OZP1 ;]] Zoobaczysz, będzie fajnie :P
  20. Puuuceek... W fajnym wieku jesteś ^ Ok, młody ma czas, żeby sie nauczyć. Tylko mówię od razu. Bierz OD CHOLERY smakołyków, ile wlezie! On jest na takim etapie, że za małe gówno trzeba go nagradzać jakby Oskara dostał ;pp Wiem co mówie, ja też szczeniaka miałam ;) I spokojnie, miekka i wygodna obróżka, smycz dobra i sie nauczy ;]
  21. O i u nas prosze wykreślić jednak znowu szukanie, bo będziemy z Guptaskową ;**
  22. Mógłby mi ktoś podrzucić wątek z obrożami taks?;p
  23. A w sumie co miałoby sie stac? Przy okazji wezmiesz swiadectwo zdrowia ;] Obelix, fajne iimie ;pp A jak on reaguje na większą ilosc psów? I wgl.. ile masz Ty lat?;]
  24. Pucek, jedź na OZP1 ;) Może Guptasek tez pojedzie, a my chyba jednak troszke pojecia mamy o szkoleniu i wgl.. nie?;) Tzn... wiemy jakie są ogółem metody na obozie i byśmy jak coś pomogły ;]]] A na moim turnusie też był jeden chłopak i jakoś nie narzekał ^
  25. Klaudia, jedź na 1 ;) Proooszę! :P Na piątym lipa będzie ;pp Ja to wiem! xD Hehe, zartuje.
×
×
  • Create New...