-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Kajus_ka, a OZP4? Ja najprawdopodobniej w weekend rezerwuję, kolezanka juz zaklepała ;] Mam pytanie. Bo my bedziemy jechac pociagiem do Gizycka i stamtad maja nas odebrac, ale wiadomo o ktorej godzinie? Bo jak bylam w 2009 to autokary z Gizycka przyjechaly ok. 19, a my wolalybysmy wczesniej...
-
ja z kolezanka bede w domku ;)
-
Jesli chodzi o warunki- nie, jesli chodzi o ludzi- tak ;) Ja tez jade na OZP4 z kolezanka i jej goldkiem ;]
-
Musisz zadzwonić do biura ;)
-
Estowa, a nie wolisz OZP4? ;) Na OZP3 mysle, ze bedzie dosc duzo ludzi, bo Shetanka jedzie tam z ludzmi z innego forum ;)
-
Mam takie cos, ale jezdze zatloczonymi autobusami i nie mam miejsca na to, i tak jezdze z klatka skladana i plecakiem, nie mam gdzie tej klatki rozlozyc. A ja juz zamiast bawienia sie w skracanie halterka wole go sama zrobic ;) I koszt tego wyniesie 7 zl, a nie 15 ;)
-
Ja juz allegro całe oblukałam, tam taśma 2 cm, pani nie jest w stanie uszyć dla yorka.
-
Tak, na allegro ;) [url]http://allegro.pl/listing/search.php?string=rogz+seria+limitowana&from_showcat=1&category=0[/url] Akurat Lki nie ma ;) Ja Mke wezme jak cos. I jak, myslicie ze by pasowala?
-
Myslicie ze do tej smyczy Pedigree bedzie pasował żółty limit z rogza?;)
-
Mozna pominac czosnek ;) To ma za zadanie dodać walorów smakowych, żeby psa bardziej przyciągnęło;]
-
Wiesz, ja do ludzi nic nie mam, ze sie czepiają, bo york to też pies. Tylko w tym problem, ze objechałam całe miasto w poszukiwaniu kagańca i żaden nie był dobry. Ż A D E N. Halti 0 jest na pyszczek dobry, ale za uszami za dlugi, wiec sama bede robic. Nie ma nikt schematu?;p
-
Z pedigree mozna odebrac smycz, sa do 20 kg i do 50 ;) No, dzewczyny przekonalyscie mnie- wezme surfa, tylko za jakis czas :}
-
No dobra, ok ;) To nawet i lepiej, bo taniej. Tylko Madziu pomoz- Surf Tartan czy Choc Femine?;pp
-
Jezdze z psem czesto autobusem i zdarzaja sie ludzie, ktorzy sie czepiaja, ze pies nie ma 'namordnika'. Nam zaden kaganiec nie pasuje, wiec halti bedzie jedynym rozwiazaniem. A tak btw. moglby mi ktos przeslac instruktaz krok po kroku jak zrobic halti dla psa?
-
No właśnie tak mysle głównie, czy choc femine czy surf.. Bo potrzebuje szelki, które nie beda sie brudziły po 1 spacerze, tak jak nasze obecne rd zolte, bo moj pies ma niskie podwozie i tylko gdzies wejdzie i bruuudne Tylko teraz nie wiem czy S czy M.
-
Jak myślicie, dla Daisy lepiej Choc Femine, Floral Tartan czy Surf Tartan? Chodzi mi o szelki. Nigdzie nie moge znaleźć bliskiego zdjęcia ostatnich dwóch.
-
Bede zamawiac adresówki i: do rogza bones on red- czerwień pink hearts- ?? sport blue- chyba przezroczysty.. i wezme jeszcze na wszelki wypadek jeden przezroczysty... kształty: kostka, serce, koniczynka i gwiazdka ;)
-
Hehe, spoko. A no właśnie, przecież p. Marek napisał, że będzie na OZP4 ;pp Znając mnie, to podrukuję sobie rozpiski torów na agi i bede biegać i zmieniać, bo w 2009 mój pies znał tor na pamięć... ;)
-
No, ale jak coś to my jesteśmy wolne i szukamy chętnych do domku ^^
-
Tzn. mi chodzi o to, że moja Daisy zaprzyjaźnia sie z psami, które na pierwszy widok nie lecą i wgl., bo wtedy próbuje ugryźć psa, tzn. tak straszy zębami. Ale nikogo nie ugryzła, ona ze strachu, tylko do psów. Z reguły z mniejszymi psami, jak nic tam złego sie nie dzieje to sie bawi :)
-
A jak Wasze psy reagują na inne? Zywiołowo czy jak? ;pp
-
A ktoś jeszcze ma być? W ogóle kto nie ma jeszcze osoby do domku? Ja moze namowie kolezanke z goldkiem, ale to nic pewnego.
-
Wie ktoś jaka kadra bedzie na OZP? Chodzi mi o OZP4 głównie.... Ehh, wygląda na to, że ja też dołącze na ten turnus..
-
A być może u mnie wyjdzie tak, że i ja sie pojawie... Bo rodzice sie boja, ze ja problemy ze zdrowiem i daleko do Poznania jechać ode mnie -.- Kto bedzie na jakim turnusie? Ja jak coś to bym jechała na OZP3 albo 4.
-
1. Kupię frisbee dla psa, Hero Pup 120 Custom Dye w rozsądnej cenie, kilka sztuk. 2. Może chciałby ktoś z Białegostoku zamówić frisbee na whippy.pl ? :)