Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Kajus_ka, a OZP4? Ja najprawdopodobniej w weekend rezerwuję, kolezanka juz zaklepała ;] Mam pytanie. Bo my bedziemy jechac pociagiem do Gizycka i stamtad maja nas odebrac, ale wiadomo o ktorej godzinie? Bo jak bylam w 2009 to autokary z Gizycka przyjechaly ok. 19, a my wolalybysmy wczesniej...
  2. ja z kolezanka bede w domku ;)
  3. Jesli chodzi o warunki- nie, jesli chodzi o ludzi- tak ;) Ja tez jade na OZP4 z kolezanka i jej goldkiem ;]
  4. Musisz zadzwonić do biura ;)
  5. Estowa, a nie wolisz OZP4? ;) Na OZP3 mysle, ze bedzie dosc duzo ludzi, bo Shetanka jedzie tam z ludzmi z innego forum ;)
  6. Mam takie cos, ale jezdze zatloczonymi autobusami i nie mam miejsca na to, i tak jezdze z klatka skladana i plecakiem, nie mam gdzie tej klatki rozlozyc. A ja juz zamiast bawienia sie w skracanie halterka wole go sama zrobic ;) I koszt tego wyniesie 7 zl, a nie 15 ;)
  7. Ja juz allegro całe oblukałam, tam taśma 2 cm, pani nie jest w stanie uszyć dla yorka.
  8. Tak, na allegro ;) [url]http://allegro.pl/listing/search.php?string=rogz+seria+limitowana&from_showcat=1&category=0[/url] Akurat Lki nie ma ;) Ja Mke wezme jak cos. I jak, myslicie ze by pasowala?
  9. Myslicie ze do tej smyczy Pedigree bedzie pasował żółty limit z rogza?;)
  10. Mozna pominac czosnek ;) To ma za zadanie dodać walorów smakowych, żeby psa bardziej przyciągnęło;]
  11. Wiesz, ja do ludzi nic nie mam, ze sie czepiają, bo york to też pies. Tylko w tym problem, ze objechałam całe miasto w poszukiwaniu kagańca i żaden nie był dobry. Ż A D E N. Halti 0 jest na pyszczek dobry, ale za uszami za dlugi, wiec sama bede robic. Nie ma nikt schematu?;p
  12. Z pedigree mozna odebrac smycz, sa do 20 kg i do 50 ;) No, dzewczyny przekonalyscie mnie- wezme surfa, tylko za jakis czas :}
  13. No dobra, ok ;) To nawet i lepiej, bo taniej. Tylko Madziu pomoz- Surf Tartan czy Choc Femine?;pp
  14. Jezdze z psem czesto autobusem i zdarzaja sie ludzie, ktorzy sie czepiaja, ze pies nie ma 'namordnika'. Nam zaden kaganiec nie pasuje, wiec halti bedzie jedynym rozwiazaniem. A tak btw. moglby mi ktos przeslac instruktaz krok po kroku jak zrobic halti dla psa?
  15. No właśnie tak mysle głównie, czy choc femine czy surf.. Bo potrzebuje szelki, które nie beda sie brudziły po 1 spacerze, tak jak nasze obecne rd zolte, bo moj pies ma niskie podwozie i tylko gdzies wejdzie i bruuudne Tylko teraz nie wiem czy S czy M.
  16. Jak myślicie, dla Daisy lepiej Choc Femine, Floral Tartan czy Surf Tartan? Chodzi mi o szelki. Nigdzie nie moge znaleźć bliskiego zdjęcia ostatnich dwóch.
  17. Bede zamawiac adresówki i: do rogza bones on red- czerwień pink hearts- ?? sport blue- chyba przezroczysty.. i wezme jeszcze na wszelki wypadek jeden przezroczysty... kształty: kostka, serce, koniczynka i gwiazdka ;)
  18. Hehe, spoko. A no właśnie, przecież p. Marek napisał, że będzie na OZP4 ;pp Znając mnie, to podrukuję sobie rozpiski torów na agi i bede biegać i zmieniać, bo w 2009 mój pies znał tor na pamięć... ;)
  19. No, ale jak coś to my jesteśmy wolne i szukamy chętnych do domku ^^
  20. Tzn. mi chodzi o to, że moja Daisy zaprzyjaźnia sie z psami, które na pierwszy widok nie lecą i wgl., bo wtedy próbuje ugryźć psa, tzn. tak straszy zębami. Ale nikogo nie ugryzła, ona ze strachu, tylko do psów. Z reguły z mniejszymi psami, jak nic tam złego sie nie dzieje to sie bawi :)
  21. A jak Wasze psy reagują na inne? Zywiołowo czy jak? ;pp
  22. A ktoś jeszcze ma być? W ogóle kto nie ma jeszcze osoby do domku? Ja moze namowie kolezanke z goldkiem, ale to nic pewnego.
  23. Wie ktoś jaka kadra bedzie na OZP? Chodzi mi o OZP4 głównie.... Ehh, wygląda na to, że ja też dołącze na ten turnus..
  24. A być może u mnie wyjdzie tak, że i ja sie pojawie... Bo rodzice sie boja, ze ja problemy ze zdrowiem i daleko do Poznania jechać ode mnie -.- Kto bedzie na jakim turnusie? Ja jak coś to bym jechała na OZP3 albo 4.
  25. 1. Kupię frisbee dla psa, Hero Pup 120 Custom Dye w rozsądnej cenie, kilka sztuk. 2. Może chciałby ktoś z Białegostoku zamówić frisbee na whippy.pl ? :)
×
×
  • Create New...