-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Ej, jest mi przykro :(( Będę jednak z Kamciakiem w domku!
-
No właśnie Rysiuś ;PP JA to podejrzewam, że nawet jak 1 raz sie zobaczymy to zaczniemy gnić z siebie i wgl. ;) Kobieto, nie z nami skrępowanie :P
-
Skarbie, jesteś pewna że będzie zmuła? Zobaczymy czy nadal tak będziesz sądzić jak przyjedziesz na obóz i nie bedziesz miała gdzie sie podziać, hahaha :evil_lol::diabloti:
-
A ja jade za... 3 dni! Za 3 dni już bede spakowana i bede latać po domu czego jeszcze zapomniałam ;) Pójdę wcześnie spać, aby szybciej ;PPP Rysiek, będzie fajnie, nie!? Pani Gosiu, Pani Karolino nie ma co sie martwić xdddd
-
tą, bestia ;p mi tez się podoba i w tym i w tym :dd
-
Ty myślisz, że u mnie to na pewno? Moja mama pewnie w czwartek mi powie ostatecnzie (w co i tak wątpię) czym jadę... Ale tak na 90% wpycham sie do pociągu i mam to w dupie ;PP Bo wolę sama sie na obozie wypakować i w ogóle, a nie tu mama będzie gadać, że to to i tamto! Bądź grzeczna (oj, nie wypali chyba xD) itp. :P
-
Hahaha nieźle ;P Ja też o 6 jade, tyle,że mama mnie o tej godzinie na dworzec wiezie ;) O 6.48 będę miała pociąg bezpośredni do Giżycka. Ciekawe jak my wsiądziemy tam do PKS...
-
Ty, jaka delikatna aluzja ;pp Eej, ja zgram filmy na kome, to sie gdzieś najwyżej odtworzy czy coś :P Ej ja nie moge niic brać, bo sie nie zabiore -.- Chociaż... Może COŚ do badmintona wezme, w co wątpię bo sie wywale w pociągu ^^ Ciekawe jak ludzie w Rynie zareagują na 14latke (prawie!) z małym szczurem, plecakiem na plecach DUUUŻYM, klatką, torbą i cosiem do badmintona :P
-
Funky: [IMG]http://i46.tinypic.com/mrtyf8.jpg[/IMG] Planet: [IMG]http://i50.tinypic.com/3467ziw.jpg[/IMG] A tak mniej więcej normalnie wygląda obroża na moim psie (bez odgarniania sierści) [IMG]http://i50.tinypic.com/198tgg.jpg[/IMG]
-
Ola- masz rację ;) Pamiętam jak ja w tamtym roku czytałam forum. Powracały dziewczyny z OZP1, 2 itp. i płakały, że tak super było i już sie skończyło, a ja myślałam - a to wszystko przede mną! :PP Ale ja już teraz nie mogę doczekać się mojego turnusu, współczuję Wam dziewczyny ;****
-
Rysia, Rysia, Rysia :PP Już mnie za to opierdziela ;**** Kurde.. Jeszcze 3 dni (pon,wt,śr) i będę sie pakować! Ale czad :P
-
Ja pamietam jak w tamtym roku sie denerwowałam, że moja dostanie cieczki na obozie ;) Ale całe szczęście nie dostała.
-
A zapłaciłaś już i w ogóle? Dlatego ja swoją wysterylizowałam, bo nie chciałam mieć takich 'przykrych niespodzianek'
-
Kurde.. Wakacje to właśnie taki okres.. Bo sie wyjeżdża, to nie ma co z psem zrobić..
-
Ty mi tu nie podpadnij przypadkiem, bo na tym betonowym czymś przed domkiem wylądujesz :PPP A tak w ogóle... Wiecie, że za 5 dni to ja już będe się pakować na OZP !? Haha. W poniedziałek jade kupić smycz, bo wyczaiłam fajną^^
-
Ej, to patrz, bo jak nie to w tej kuchence małej zamieszkasz :PPP
-
Ooo, a no właśnie ;PP O, Marta lat 14 :PP Nie dość, że imienniczka to ten sam wiek ^^ Ryyysiuuu! Szykujesz mi już prezent na urodzinki? :)
-
Ale błu, błu, błuuu!!!!!!!!! Powiedz niech sie wali i niech....! :( A ja wam powiem, że dzisiaj wysłałam umowę do Wandrusia, ale tylko to i nie wiem czy nie za mało czegoś xD Zaraz ide do zoologika kupić 2 piłki i hantel do aportu ;pp Musimy 'wykuć' przynoszenie na obozie...
-
ej no! ja chce jego na ozp1 !!! :(
-
Słuchajcie.... Co z tymi dokumentami robić? Tzn. które wysłać a które na obóz przywieźć? Mogłabym wszystko zabrać na obóz? Bo nie wiem, czy dokumenty zdążą dojśc do Wandrusa znając moją pocztę...
-
Boooże, nie przesadzaj. Na obóz nie jadą tylko dogomaniacy. Dogomaniacy to tak... 1/4, 1/5 jak czasem nie mniej uczestników całego obozu. Na pewno znajdzie sie ktos na miejscu z kim bedziesz w domku.
-
Chce wiedzieć, bo jeśli byś jechała na jej turnus to czy byłybyście razem w domku :D
-
Razem ze mną na OZP1 :PPP
-
Haha, też się cieszę, że jeszcze tydzień i już będe w sumie kłaść sie spać, żeby tylko sie obudzić o 6 z rana! Bo jedziemy pociągiem, z czego bardzo się cieszę :))) Nam tylko w poniedziałek/wtorek przyjdzie klatka, karma i smaczki i jesteśmy gotowe ;) Jeszcze ja dla siebie ewentualnie trochę kosmetyków i jedzenie.
-
O, Guptuś ;pp To nie będzie źle ;P A dzisiaj zaopatrzyłam sie w śweitną torbe w Croppie ;pp Czyli mam już wszystko 'w co sie spakować' :P I większość rzeczy na obóz też mam . Tylko w następnym tygodniu (mam nadzieję) dojdzie nam klatka, żarcie i smaki :P I obroże i szelki.