Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ej, jest mi przykro :(( Będę jednak z Kamciakiem w domku!
  2. No właśnie Rysiuś ;PP JA to podejrzewam, że nawet jak 1 raz sie zobaczymy to zaczniemy gnić z siebie i wgl. ;) Kobieto, nie z nami skrępowanie :P
  3. Skarbie, jesteś pewna że będzie zmuła? Zobaczymy czy nadal tak będziesz sądzić jak przyjedziesz na obóz i nie bedziesz miała gdzie sie podziać, hahaha :evil_lol::diabloti:
  4. A ja jade za... 3 dni! Za 3 dni już bede spakowana i bede latać po domu czego jeszcze zapomniałam ;) Pójdę wcześnie spać, aby szybciej ;PPP Rysiek, będzie fajnie, nie!? Pani Gosiu, Pani Karolino nie ma co sie martwić xdddd
  5. tą, bestia ;p mi tez się podoba i w tym i w tym :dd
  6. Ty myślisz, że u mnie to na pewno? Moja mama pewnie w czwartek mi powie ostatecnzie (w co i tak wątpię) czym jadę... Ale tak na 90% wpycham sie do pociągu i mam to w dupie ;PP Bo wolę sama sie na obozie wypakować i w ogóle, a nie tu mama będzie gadać, że to to i tamto! Bądź grzeczna (oj, nie wypali chyba xD) itp. :P
  7. Hahaha nieźle ;P Ja też o 6 jade, tyle,że mama mnie o tej godzinie na dworzec wiezie ;) O 6.48 będę miała pociąg bezpośredni do Giżycka. Ciekawe jak my wsiądziemy tam do PKS...
  8. Ty, jaka delikatna aluzja ;pp Eej, ja zgram filmy na kome, to sie gdzieś najwyżej odtworzy czy coś :P Ej ja nie moge niic brać, bo sie nie zabiore -.- Chociaż... Może COŚ do badmintona wezme, w co wątpię bo sie wywale w pociągu ^^ Ciekawe jak ludzie w Rynie zareagują na 14latke (prawie!) z małym szczurem, plecakiem na plecach DUUUŻYM, klatką, torbą i cosiem do badmintona :P
  9. Funky: [IMG]http://i46.tinypic.com/mrtyf8.jpg[/IMG] Planet: [IMG]http://i50.tinypic.com/3467ziw.jpg[/IMG] A tak mniej więcej normalnie wygląda obroża na moim psie (bez odgarniania sierści) [IMG]http://i50.tinypic.com/198tgg.jpg[/IMG]
  10. Ola- masz rację ;) Pamiętam jak ja w tamtym roku czytałam forum. Powracały dziewczyny z OZP1, 2 itp. i płakały, że tak super było i już sie skończyło, a ja myślałam - a to wszystko przede mną! :PP Ale ja już teraz nie mogę doczekać się mojego turnusu, współczuję Wam dziewczyny ;****
  11. Rysia, Rysia, Rysia :PP Już mnie za to opierdziela ;**** Kurde.. Jeszcze 3 dni (pon,wt,śr) i będę sie pakować! Ale czad :P
  12. Ja pamietam jak w tamtym roku sie denerwowałam, że moja dostanie cieczki na obozie ;) Ale całe szczęście nie dostała.
  13. A zapłaciłaś już i w ogóle? Dlatego ja swoją wysterylizowałam, bo nie chciałam mieć takich 'przykrych niespodzianek'
  14. Kurde.. Wakacje to właśnie taki okres.. Bo sie wyjeżdża, to nie ma co z psem zrobić..
  15. Ty mi tu nie podpadnij przypadkiem, bo na tym betonowym czymś przed domkiem wylądujesz :PPP A tak w ogóle... Wiecie, że za 5 dni to ja już będe się pakować na OZP !? Haha. W poniedziałek jade kupić smycz, bo wyczaiłam fajną^^
  16. Ej, to patrz, bo jak nie to w tej kuchence małej zamieszkasz :PPP
  17. Ooo, a no właśnie ;PP O, Marta lat 14 :PP Nie dość, że imienniczka to ten sam wiek ^^ Ryyysiuuu! Szykujesz mi już prezent na urodzinki? :)
  18. Ale błu, błu, błuuu!!!!!!!!! Powiedz niech sie wali i niech....! :( A ja wam powiem, że dzisiaj wysłałam umowę do Wandrusia, ale tylko to i nie wiem czy nie za mało czegoś xD Zaraz ide do zoologika kupić 2 piłki i hantel do aportu ;pp Musimy 'wykuć' przynoszenie na obozie...
  19. ej no! ja chce jego na ozp1 !!! :(
  20. Słuchajcie.... Co z tymi dokumentami robić? Tzn. które wysłać a które na obóz przywieźć? Mogłabym wszystko zabrać na obóz? Bo nie wiem, czy dokumenty zdążą dojśc do Wandrusa znając moją pocztę...
  21. Boooże, nie przesadzaj. Na obóz nie jadą tylko dogomaniacy. Dogomaniacy to tak... 1/4, 1/5 jak czasem nie mniej uczestników całego obozu. Na pewno znajdzie sie ktos na miejscu z kim bedziesz w domku.
  22. Chce wiedzieć, bo jeśli byś jechała na jej turnus to czy byłybyście razem w domku :D
  23. Razem ze mną na OZP1 :PPP
  24. Haha, też się cieszę, że jeszcze tydzień i już będe w sumie kłaść sie spać, żeby tylko sie obudzić o 6 z rana! Bo jedziemy pociągiem, z czego bardzo się cieszę :))) Nam tylko w poniedziałek/wtorek przyjdzie klatka, karma i smaczki i jesteśmy gotowe ;) Jeszcze ja dla siebie ewentualnie trochę kosmetyków i jedzenie.
  25. O, Guptuś ;pp To nie będzie źle ;P A dzisiaj zaopatrzyłam sie w śweitną torbe w Croppie ;pp Czyli mam już wszystko 'w co sie spakować' :P I większość rzeczy na obóz też mam . Tylko w następnym tygodniu (mam nadzieję) dojdzie nam klatka, żarcie i smaki :P I obroże i szelki.
×
×
  • Create New...