-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Rysia to żółw! xD No jestem dziecko nienażarte, cóż zrobić ^ Czy ktoś mi może powiedzieć, czy na obozie jakiś obóz albo coś miałby zestaw badmintonowy?;>
-
Cyklop 3oki wita przybyszów z innej planety! Cyklop chce papu!
-
A czemu nie? Ja rok temu też podobnie sie zapisywałam. Znam przypadki, gdzie ludzie zapisywali się dzień przed obozem albo na samym obozie ;)
-
Ja Cię otworze! Już o to się nie martw ^^ Właśnie rezerwuje obóz i zaraz wpłacam całą kwotę :multi:
-
Poznałam po przeszkodach ;) Spotkamy sie kiedyś na zawodach, co nie?;d
-
Biegacie u Magdy! Pozdrów ją kiedyś od Marty i Daisy ;) Ej, do OZP1 jeszcze tylko 17 dni!? Elliot! Dopisz do OZP1 Kamilę- 15 lat- golden.
-
Na ryśka można zawsze polegać! Nie ma to jak powiedzieć 'w miarę dużo' ;pp
-
Cóż za czapusia! ;d Tak sie zastanawiam ile wziąć smaczków..
-
a moją widzicie w avku ;) miałam jej kite ścinać, ale zostawie ^ łobuziaka będzie ;dd
-
Tak, tak! Własnie wróciłyśmy z prześwietlenia, sunia ma czyste bioderka i łokcie! ;) Możemy swobodnie jechać na obóz :multi:
-
Postaramy się ;) Guptasku... mamy ważną misję do wykonania na obozie ;) Ja coś czuję, że przy Tobie to mi jeszcze bardziej odpali niz w 2009... ;p
-
A wiadomo ;) My sie nie poddamy! xD Zresztą jeśli Kufa będzie ignorowała Daisy, to Daisy ją tym bardziej :P
-
Tak tak... Chyba xD Mam nadzieję, Pani Karolino, że to nie przeszkodzi, żebym razem z Ryśką była w domku ;) My naprawdę spokojne i grzeczne dziewczynki! :diabloti:
-
Ok, ok zobaczymy co będzie o 22 ;pp A jeśli ktoś nie będzie dał rady spać? :) Bez przesady, jeśli Pani przeżyła prawie cały obóz ze mną (już 1 wariatka), to myślę, że z 2 taką da sie przeżyc xD Chociaż nie twierdzę, że to bezpieczne ;) Powiem tak- postaram się wyprosić lekarza o podwójną dawkę leków xD Mam nadzieję, że pomogą ^
-
Nie szpanuj, że oglądasz reklamy! Tak, Kuba pedofil ;pp Weź, to żalowo brzmi! A tak na serio, komu chce sie obozu?:P
-
Mwahaha, very zabawne! Patrz, żebyś nie miała takiego ubawu, jak się okaże, że jestem Kazimierzem, lat 49 i przyjechaŁEM z krową! xD
-
Ja wezmę mulata, Ciebie Pucek obroni (co nie?;pp) I będą równe szanse! ;d;d;d Kadro droga, czy cisza nocna będzie na pewno o 22?;pp
-
A myślisz, że moja Daisy czemu kuleje? Bo ją uczę kung-fu, żeby na Ciebie naskoczyła! ; **** Weź, bo kadra będzie musiała wkroczyć w akcję! Tak tak, zapomniałyśmy dzisiaj leków! :D
-
Zobaczysz, że wrócę z obozu z siną twarzą i bez ręki! xD Skoro już zapowiadasz, że zepsuje(my) (się) zlew... Mrrr <3 Nie no, ciekawe ile u nas ludu będzie! Boże, przeżyć ten tydzień, wtedy zacznę naprawdę rzeczy kupować! :D 20 dni do obozu!
-
Ej, wykruszają się! Zobaczysz, jeszcze tak wyjdzie, że 1 turnus, a my 2 tylko, hahaha!
-
Bo jak to Rysia napisała 'bo mnei pobiją' hehe :eviltong: A ja wiem, że obóz i tak będzie super, na pewno nie zapomne, bo i lokatorka świetna i kadra świetna :loveu:
-
Ależ ja się nie bulwersuję ;) Pytam się jedynie, po co jest napisane na stronie, że od 12 lat ;) A ja jutro ze swoją jadę na prześwietlenie, mam nadzieję, że się szybko wykurujemy. I na dniach zamawiam frisbee, woreczki i coś tam jeszcze. I w tym tygodniu ma przyjść karma, częśc smaczków i klatka ^
-
Jezu, bo nie chce mi sie ciagle pisac uczestnicy uczestnicy! Dobrze, ja jadę na inny turnus, ale chyba mam prawo wyrazić swoje zdanie? Ja po prostu uważam, że chyba po coś jest napisane, że obóz jest od 12 lat. Pani Gosiu- wiadomo, zawsze jest tak, że czasem 10 latek jest mądrzejszy od 16 latka, ale jednak... Albo dobra, ja nic nie mówię.
-
Jeeezuuu! Bez przesady, zasady to zasady! Ja wam mówię, za rok 10latki pojadą itp.............. Ryś, ale to nie ma znaczenia czy duży czy mały! Chodzi mi o to, że rodzice tak czasami głupio gadają 'ale ja znam dziecko, ono zapanuje nad pieskiem!'
-
No to z opiekunem, tak?