Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ciocia poczta się kłania ^^
  2. Moim zdaniem 25 mm też lepiej ;) 40 to troszkę za dużo. Super się na niej prezentują obroże, szczególnie Pink hearts *.*
  3. Lucky jaka to ta obroża Yarro?
  4. A my przez przypadek kupiłyśmy dzisiaj w Zoonaturze Icecream Bone eMke Rogza ;]
  5. Ja tez bede z tą samą kadrą ^^
  6. p. Marek i p. Agnieszka ;)
  7. Mam pytanie, bo właśnie doszły adresówki. Są świetne! Tylko pytanie do ludzi mających obroże półzaciski lub łańcuszki dla psów. Gdzie zawieszacie ID? Bo ja nie wiem wlasnie ;p Na którym kółku?
  8. Wypisanej nie mam, ale wiem jaka kadra jest na OZP2 i 4 ;]
  9. cieplej to minus wlasnie, ale ponoc lipiec ma byc chlodny ;) no coz. my jedziemy na ozp2, znamy kadre, zapowiada sie fajnie ;) o ile treningi nie beda znowu w slonce.
  10. Paula, a Ty ile masz lat? ;p Mi OZP3 nie pasuje, bo mam obóz klubowy, a Ty jechać nie możesz na OZP2?;]
  11. dawaj dawaj, nieciekawa ^^
  12. ej, a smycze i szelki?;d
  13. Mozna powiedziec, ze to york ;p Ja jeszcze musze tylko oznajmic dla rodzicow, ze zmieniam turnus i juz tez bede rezerwowac.. Chociaz.. znajac mnie to moja decyzja bedzie sie zmieniac 100000 razy, wiec zarezerwuje 1 czerwca ;D
  14. Ja jeszcze dodam że jakby chciał ktoś coś z agility porobić to spoko bo ja wezmę dużo rozpisek torów żeby biegać i mogę jak coś pomoc ;)
  15. Jeszcze nie. Rezerwowalam OZP4, ale nie zaplacilam jeszcze. no ok, mozemy byc razem. Boze, uwielbiam shelciaki ;p
  16. Ja teraz 14. Możesz jechać na OZP2 ;) Ja jednak postanowione, ze jade na ten turnus właśnie. 3 sierpnia przyjeżdża koleżanka ze Szczecina i widziałybyśmy się tylko 2-3 dni, bez sensu. Jakby co, to szukam osoby do domku
  17. Tak, na ozp1 i ozp2 p. Karolina. No i wlasnie jesli szkoleniowiec to nie wiem. chociaż ozp2 bardziej mi pasuje
  18. aha. No bo ja wlasnie się dowiedziałam że na ozp2 będzie pani karolina i nie wiem kiedy jechać...
  19. ej a jedzie ktoś na drugi turnus?
  20. Moja koleżanka nie jedzie jednak na obóz... Jedzie ktoś na OZP4 i nie ma z kim być w domku?;dd
  21. RC- właśnie tak patrzę. Na stronie rogza są szelki te z 1 nitką- więc Chantell tam na tym zdjęciu po prostu jest zdjęcie z innego rozmiaru ;)
  22. Chantell- wlasnie spojrzalam na p-m i szelki 11 mm odblask to chyba są guardy. Patrzylam na symbole. A czemu szorki koniecznie?
  23. Christiane- kupiłaś tą smycz od Marty? ;p Ta smycz moja początkowo była ^^ Moja Daisy waży 2,5 kg i chodzi na smyczy Summertime 1 do 15 kg bodajże czy do 20..
×
×
  • Create New...