Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. O jezu jezu, straszne ^ I tak niech jedzie na ozp1 ;pp I Ty też masz mi jechać! Z kim ja bede nadawać o agi i wgl. o zmianach itp.?;pp
  2. Bartek od Gordona.. Hm ;pp Ale on chce jechac na oboz wandrusowy ? Niech jedzie na OZP1 ;pp Zawsze to jakis chlopak ;]
  3. a mnie proszę przepisać na 1 turnus :) guptasku namyśliłaś się już? ;Pp
  4. Klaudia- mysle, ze ok... 8 zł? ;) A co, zainteresowana?:pp A uwierz mi, że autokarem nie jest dobrze jechać. Serio. Kilka dziewczyn z forum mówiło, że dzieci z rodzicami jadący na inne obozy nic nie wiedizeli o psach, częśc z nich miała alergie na psy i był wielki bulwers i wgl... I nie byłoby żadnego postoju, gdyby psiarze nie zarządali sami.
  5. Moja kolezanka jechala, dokladnie z Katowic ;) Normalnie, najlepiej wybiegać psa przed podróżą, żeby się załatwił itp. Jeśli źle znosi podróż, to dać tabletkę od weterynarza. Nie dawać jeść, mieć miskę i wodę ;)
  6. ej, Guptasek to daj znac ;pp Jedz na OZP1, ja tez pojade moze wtedy
  7. A ja może jednak na OZP1 pojadę ;p
  8. To taka miska z butelką, mieści się w niej 500 ml.
  9. Mi sie wydaje, że jest taka możliwość, sama nawet przez chwilę rozważałam 2 turnusy obok siebie ;pp A ja mam pytaaanie.. Chciałby ktoś smycz, miski, miske podróżną albo obroże dla psa? ^
  10. Pani Gosiu, spokojnie, pomożemy :P Moja Daisy też miała taki okres, bo strasznie zaniedbałam socjalkę przez weta- przez ok. miesiąc (?) nie wychodziła z domu, przez to teraz boi się psów i jest do każdego nieufna i sie wszystkiego boi. Ale 2 lata pracy i jest już widoczny efekt:P
  11. O, to jeśli linki są to ja bardzo chętnie, zrobię młodej piłkę na sznurku ;)
  12. Ogółem ona psów się boi, więc jeśli pies jej nie zaczepia, to ona jest obojętna, ew. będzie próbowała gdzieś tam podejsć, bo ona ma kumpla jakby goldena, to za nim chodzi krok w krok ;)
  13. Elliot (sory, ze skracam ale gubi mi sie Twoj nick ;p) a no tak, bo my razem na turnusie ;) Z kim w domku będziesz? Co do linki. Ja na posłuszeństwie linki nie bd używać. A tak co do wywietrzenia domku to ja wiem, mi bardziej chodzi jak z psem bede na podwórku siedziec, ale to albo na smyczy (flexi) albo bez.
  14. Ja jako tako linki nie bd miała, ale mam zamiar kupić flexi, a jeśli nie kupię to sama zrobię tak z 5 metrową, bo swoją sprzedaję.
  15. U mnie Daisy przybiegała ze smyczą, ale powoli.
  16. gusiak u nas tak samo było ale moja daisy lepiej przybiega bez niczego. A tollera chciałabym mniejszego z importu ale jeśli chodzi o polskie psy to dancer, emi lub chilli.
  17. Alarm nocny? Oho ;p Jak wyglądał? Mój następny pies to toller, ew. shelciak, sunia o imieniu Viva :)
  18. Jeśli dla 4 miesięcznego szczylka grzywka, to właśnie tyczki na ziemi, ew. na pierwszym, może tunele biegać, kładeczkę ;) Reszty bym nie polecała, naprawdę.
  19. Słuchajcie, a przydało Wam się coś na biegu terenowym? :P
  20. Boze, border, border !? Łaał! :D Jeah ;pp
  21. To co obowiązkowe, hia hia ;pp Czyli jakie chociaż w części u nas będą psy? 2 haszczaki, york, shelciak, ozik, kundelki? ;p
  22. A mi.. około 40 bodajże ;pp Co zabieracie na obóz? I dla siebie i dla psa. O, i można dopisać, że szukam kogoś do domku ;]
  23. I na ozp2 tak samo ;)) Kurcze, tak sie zastanawiam czego moge potrzebowac na obóz ;) Czego nie mam
  24. Strona 241. sie kłania ;) Abiutka i Frotka jadą ;P
  25. Nie, jadę na 2 ;) A czemu pytasz?
×
×
  • Create New...