Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ula i tak weź swoje, bo tam wegetariańskie jest takie sobie ;) Moja koleżanka dostawała i mówiła, że dobre nie jest. Najwyżej weźmiemy na współę jakąś nutellę czy coś ;) Guptasek, byłaś na turnusie p. Gosi? ;pp Moglabys mi pokazac która to pani? ;)
  2. I ktoś? Nie wiadomo jeszcze kto? ;ppp Bez przesady, od kiedy to tropienie jest na zaawansowanym? U nas w posłuszeństwie niby podziału na grupy nie było, a i tak jak mieliśmy posłuszeństwo to było pare psów, które więcej pracowały... I u nas żadnego aportu ani tropienia nie było ;) A teraz jedziemy na zaawansowany. A mógłby mi ktoś pokazać ze strony obozu jak wyglada p. Gosia?;pp
  3. jeśli namówie brata to tez będę miała aparat. Rudawa a gdzie będziesz nocować? Bo my właśnie nim mamy gdzie.
  4. Rudawa, wybierasz się na warszawską? Gdzie mieszkasz w ogóle?;)
  5. O, fajnie, że będą dni Rynu ;pp Pójdziemy, zobaczycie ;) Ja namówię p. Karolinę :P Moja Daisy ogółem psów się boi, więc ja za wczasu apeluję do uczestników OZP2- nie puszczajcie psów do Daisy ;) Chyba, że sama będzie zachęcać do zabawy. Bo zbyt długo z nią pracuję, żeby znowu coś zwalić. A będzie ktoś do Mikołajek jechać?
  6. [quote]Rozpisek nam też nie trzeba, bo nie jadę psa zatyrać na śmierć i latać non-stop po torze. Jadę jedynie dobrze się bawić z innymi psami i ich właścicielami.[/quote] Przepraszam bardzo, ale ja nic takiego nie napisałam. Biorę rysunki torów, bo nie jestem człowiekiem który w 2 sekundy potrafi wymyśleć ustawienie toru ;)
  7. Moim zdaniem Rafola przesadza. Na śniadanie i kolację zazwyczaj są bułki i chleb, do tego wędlina, ser żółty, serki topione, warzywa. Czy to skarpety to ja nie wiem. Obiadów w sumie nie pamiętam, może i nie były oh i ah, ale ja się najadałam i jak wzięłam zupki chińskie itp. to połowę do domu przywiozłam. Zależy czy ktoś jest wybredny.
  8. Ja to wiem, bo sama umówiłam się z Shetanką, że będziemy razem w domku i wgl., a na miejscu zostałyśmy 'sprawdzone' i czy psy się polubiły. Dlatego mówię, jeśli ozik Rudawy (bo pewnie jego bierze) do psów tak od razu biegnie z radością itp., to ze wspólnego domku nici, bo Daisy będzie sie bała.
  9. U mnie skasuj to, że szukam osoby ;p Bo najprawdopodobniej z Rudawą będę. Jeszcze zobacze jak jej pies.
  10. Hej, mógłby ktoś jeszcze raz wstawić tutaj ten skan z MP? Bo mam zatrzaski itp., mam też mulinę i chciałabym coś porobić, spróbować tą inną techniką.
  11. Więc... my jedziemy na OZP2, z yorkiem, w domku będę z... nie wiem kim. (Rudawa, Kajus_ka?)
  12. U mnie tylko Daisy i jeden szczeniak cziłki był, ale on w innej grupie. I nie chciało się dla kogoś zmniejszać hopek itp., to mój pies biegał praktycznie na Mkach, sama jej zmniejsałam. Ej, nie żartujcie, że na początkowe turnusy jeżdżą słit dzieci z kosianymi psiakami :P
  13. Mhm ;pp Może coś Ci sie znudzi.. (a fioletu już nie masz?), to wtedy na zlocie kupie ;]
  14. Slami- nie no, minimalna różnica ;pp Rozrysowanie torów- chodzi o to, że ja będę miała na kartkach rozrysowane różne tory, jak masz na przykład przeszkody: hopka, tunel, slalom, kładka, to będę miała rozrysowane że np. raz biegniesz na początku hopkę, skręcasz w lewo na slalom, a raz, że zaczynasz od tunelu a na prawo kładka, o tutaj np.: [url]http://img196.imageshack.us/i/19191208.gif/[/url] [url]http://img150.imageshack.us/i/17762674.gif/[/url]
  15. Hehehe.. To myślcie i jedźcie ;) A tak wgl. jakiego masz psa?^
  16. Kocham was, 2:2 wyszło narazie ^^ Droga Natalio! Na komplet mnie nie stać, obrożę wezmę jak coś od Lucky ;) A masz coś jeszcze do sprzedania?;]] No właśnie, jak coś to mam do sprzedania Pink Heartsa na łańcuszku i Icecream Bone chyba... Nową ;p
  17. Slami- widzę, że płeć przeciwna ;) A na wiek to nie odpowiedziałeś ;pp Wiesz co.. nie wiem jak na innych turnusach, ale jeśli chcesz coś z agi naprawdę porobić, to jedź na OZP2. Ja tam będę, biegam z Daisy rok w agility (większosć przeszkód mamy opanowane, tylko duża huśtawka nieznana i slalom robimy metodą tunelową), rozrysuję różne tory, będę mogła pomóc jak coś.
  18. Który rogz dla Was ładniejszy: Rogzette czy Icecream Bone?
  19. Są 2 grupy agi- jedna na smyczy, druga bez. My bylysmy w tej bez, ale Daisy raz nie chciala slalomu biec, to tylko slyszalam 'weź ją na smyczkę i biegnijcie!', a ja focher i w ogóle nie przebiegłam toru ;) Ja tak samo teraz jużgłupia nie bede, bedziem pracować swoją metodą, mam to delikatnie w dupie, nie bede zawalać posłuszeństwa mojego psa ;) Abiutka, też jedziesz na OZP2? My friiisbee bierzem ;) I jak coś, to wezmę rozrysunki torów.
  20. Ja powiem tak- nie ufam dyskom plastikowym (taki jak ten z trixie) innych firm niż Hero, Hyperflite etc. Na pierwszy raz polecam coś z Hero lub właśnie Hyperflite. Jeśli nie możesz tego zdobyć to może to: [url]http://animalia.pl/produkt,4698,66,Trixie_Dysk_gumowy.html[/url] Nie wiem jak z wytrzymałością, ale wieele osób zaczyna przygodę z psem i frisbee właśnie na tych gumiakach.
  21. Karola- zależy dla kogo niedobre ;) Dla mnie było ok, na śniadanie serek z Hochlanda, bułeczka, chleb, ser, wędlina ;) Obiady też mi większosć podpasowała. No fakt, noclegi to w nocy zimno... Ale ja teraz wiem, że w tym roku w domku na pewno tak dużo nie będę siedzieć. Wolę wyjść na zewnątrz i na kocu poleżeć ^ Średni wiek uczestników to tak 12-16 lat głównie chyba... A Ty Slami ile masz lat?;] Co do szkolenia... Jeśli boisz sie wyrazić swoje zdanie, to będziesz pracować metodą agility na smyczy, posłuszeństwo bez smaków i wgl. ;]
  22. Oj, to, że flexi są na alle to ja wiem, najtańszą znalazłam 25 zł+przesyłka, ale szukam czegoś tańszego.
  23. Jami, moglabys podeslac mi linka do watku tego bazarku, na ktorym kupilas flexi? Chcę cos zobaczyc... U nas smycz z pedigree juz siada, mechanizm lipny... I szukam smyczy flexi czarnej jak najmniejszej.
  24. p. Karolina bedzie jako szkoleniowiec ;pp Ja nie wiem czy tu tak moge pisac... Dla mnie, gdyby była opiekunem, byłaby najlepszym opiekunem na obozie (przynajmniej dla mnie), jako szkoleniowiec... Mi jej metody niezbyt sie podobaja (agi na smyczy koniecznie, szkolenie bez smaczkow), ale jak sie uprzesz to robisz jak chcesz.
  25. Rudawa a ile masz lat? Bo ja w sumie wolę być z osobami starszymi ;pp To ja już nie wiem, bo z Kajuską sie umawialam ze razem bd w domku, ja i shelciaki i oziki kocham ^^ Rudawa, moze tak spytam. Podejrzewam, ze jedziesz z ozikiem. Ten pies jak reaguje na inne psy? Małe?
×
×
  • Create New...