Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. No i wzięłam róż;P
  2. Pardzo chętnie! ;p Ej pomóżcie mi.. [INDENT] [URL="http://allegro.pl/item1086330370_szelki_szorki_obroze_smycze_dla_psa.html"]http://allegro.pl/item1086330370_sze...e_dla_psa.html[/URL] dla Daisy niebieski czy różowy? Tutaj widać niebieski z polarkiem: [URL="http://allegro.pl/item1086326647_kantarek_kantar_halti_obroza_uzdowa_dla_psa.html"]http://allegro.pl/item1086326647_kan...a_dla_psa.html[/URL] [/INDENT]
  3. Ja właśnie też za różem, ale znowu jak mi pies wejdzie w kałużę czy coś, to nie będzie to taki fajny róż;p
  4. [url]http://allegro.pl/item1086330370_szelki_szorki_obroze_smycze_dla_psa.html[/url] Słuchajcie, dla Daisy niebieski czy różowy? Tutaj widać niebieski z polarkiem: [url]http://allegro.pl/item1086326647_kantarek_kantar_halti_obroza_uzdowa_dla_psa.html[/url]
  5. No ja mało co nei padłam. A dzisiaj mój pies był bezbłędny... Jeśli ona mi taki numer wywinie na obozu to ją chyba gdzieś wyrzuce i sama se bede siedziec....... A zachowała sie tak, jak rok temu, gdy nie u miała NIC! No, ponad rok. Z półtora.
  6. Haha, ty mnie nie pobijesz! Wczoraj (wczoraj? wczoraj albo przedwczoraj) umówiłam sie z Kamciakiem na spacer na łące. I my se tak czekamy i czekamy i pies bez smyczy mój stał, bo miałam kaczkę (suszoną!) w łapie, więc okej. I ona mi nagle wy*******iła na ulice.. Jedne przejście- przebiegła! Drugie tak samo -.- Całe szczeście, że było zielone światło. Myślałam, że zawału dostanę. A dzisiaj mi pies z odległości 500 m przybiegał. Ojaaa
  7. Więc pewnie podejrzewasz jaka jest Daisy, jeśli mnie już znasz :PP
  8. No bo Kufer może i fizycznie choruje, ale psychicznie nadal zdrowa! (co jest dziwne, mając taką właścicielke x]
  9. Misiek- nie martw się! Zobaczysz, że będzie z Kufcią wszystko okk ;**
  10. Ależ kto tu sie ściga? Trudno, jeśli będziemy jechać pociągiem to sobie najwyżej gdzieś posiedzimy i poczekamy do tej 14... ;) Haha, ale kadra zawsze była w 21 ;pp Bo tam lodówka jest :D Jeśli miałybyśmy jechać późniejszym pociągiem to byłybyśmy godzina 21 jak nie później, bo pociąg przyjeżdża po 20....
  11. Myślę, że każdy chciałby być wcześniej, żeby zając lepszy domek ;) A jaki chcecie? 12 ?:cool3:
  12. No to ok, będziemy później. Ale jeśli będziemy jechały pociągiem to będziemy dużo przed 14, bo następny pociąg mamy tak, że byśmy były dobrym późnym wieczorem już na obozie....
  13. Ja też bym chciała się dowiedzieć ;) Bo jeśli będziemy jechać pociągiem to będziemy po 11, przed 12. A jeżeli samochodem to po 12 ;) Bo chcemy wcześniej, żeby psy się dłużej mogły zaklimatyzować i w ogóle :D
  14. Ale ja sie nie denerwuje ;) A tak poza tym, to nie jadą sami psiarze kochana :) Będziecie w autokarze z uczestnikami też innych obozów ^^
  15. No proszę Cię, dziwisz sie, że ludzie są źli, że pies leży na siedzeniu? Nie przesadzaj. Potem Ty z psem wychodzisz a siedzenie całe w kłakach, no dziwne! W autokarze.... Fakt, z dużym psem nie ma miejsca.
  16. Proszę Cię, autokarem fajniej !? Może na takie trasy tak, jak można zrobić przesiadkę, ale ja zawsze zawsze wolałam pociągi. Nie cierpię autokarów. A z dobrych informacji to może moja mama zawiezie mnie i Kamilę ^^ I niby mam już pełną listę rzeczy, ale czuję, że to nie wszystko
  17. Boże... 200 zł za głupi dojazd? oOoOoOoO Nigdy, ale to przenigdy nie pojechałabym za tyle. Już bym wolała sama jechać. A płaci sie tyle tylko za to, że sie jedzie z opiekunem i ma sie miejsce....
  18. A ja bym była za planetem! Rogzette mi sie nie podoba.. Zdecydowanie. Jeśli zacisk, to weź planeta ;) Śliczny jest
  19. O. Dzięki za pomoc :* zapomniałabym psa wziąć bo resztę zapisałam ^^ P. Karolino... A o której najwcześniej jako tako można być na obozie? Jeśli byłybyśmy przed 12 nie byłoby za wcześnie? Bo następny pociąg mamy późnym popołudniem...↲A wiecie co? Śnił mi się dzisiaj obóz :dd
  20. Gitary nie biorę ;dd Ale biorę telefon, ładowarkę, książkę, też karty, zeszyt, długopis... Czapencję;dd
  21. Ojej, to faktycznie ;) Ja biorę materiałówkę, w torbie na dodatek. Stwierdzam, że w plecak ten się spakuję, tylko teraz będe siedzieć i się głowić co mam wziąć -.-.-.-.-.- Ruda- ale o czym tu więcej pisać? Każdy wie (mniej więcej) jak jest na obozie itp... A że pierwszy turnus (jupi!) zbliża się mega wielkimi krokami, to sie tak gada ^^
  22. Wiesz, ja jade pociągiem do Giżycka, potem PKS do Rynu i w Rynie jeszcze iść od zamku, pamiętasz gdzie to jest?:D A biorę plecak duży usztywniany (moje rzeczy), torbę taką podręczną (rzeczy psa), w drugiej ręce klatka dla psa i jeszcze pies! ;d
  23. Wątek obozowy ^^ Teraz sie pakuje tak próbnie, bo pożyczyłam plecak usztywniany i chce zobaczyć czy sie do niego zmieszcze... A jak nie to bede szukac czego innego. No i co DLA MNIE jeszcze, bo mam: * bokserki * t-shirty * spodnie * dresy * bluzy * buty Jeszcze dojdzie bielizna, to pewne. Kosmetyki też gdzieś powinnam wcisnąć. Jeszcze ręczniki... Ale coś jeszcze? Leki czy coś takiego do mniejszej wrzucę... Żarcia nie biorę. Miałam gdzieś zeszyt z tamtego roku z listą rzeczy do wzięcia i mi przepadł :(
  24. No Ruda, nie przesadzaj, ok? Moja suczka jest pół roku po sterylce- nadal tak samo zapieprza na torze, bawi sie baardzo chętnie, nie ma zadnych zaburzeń ruchowych. Prosze Cie, jedzenie jedyną przyjemnością po sterylce? Dobre żarty.. Moja jedynie troche na początku jadła chętniej, bo jest niejadkiem, przytyła może z 20 dag? Ja sie ciesze, bo zawsze to taki chuderlak był.
  25. Zpsemnawakacje= wandrus. Wandrus, bo to on jest organizatorem po zapłaceniu zaliczki (chyba) wysyła 2 egzemplarze umowy do podpisania i kartę o psie (imię, wiek, płeć, szkolenia, charakter) Właśnie czytam, że jeszcze jakaś karta uczestnika. To to o psie czy jeszcze coś? Bo już nie pamiętam.. Wszystko musimy wypełnić, jeden egzemplarz umowy zostawiamy sobie, drugi wysyłamy do wandrusa. Kartę uczestnika trzeba przywieźć ze sobą na obóz. A ta karta o psie? Sory, nie pamiętam wszystkiego dokładnie ^^ Dziewczyny, co do spraw cieczkowych polecam jedno- sterylka! Moja też by na obozie pewnie dostała, ale wyciachałam ją w styczniu ;P
×
×
  • Create New...