-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Z rodzicem jedzie? I moim zdaniem znowu bez sensu... Może ja tak tylko odbieram. Albo nie! Cicho, nic nie mówię. Wszystko jest pięknie, ładnie, świetnie!
-
Ej no, bez przesady... Zobaczysz Rysiuu, za 2-3 lata będą jeździły 7latki na obóz ;) Ej no, ja rozumiem, że zaraz się rzucą niektórzy, że dzieci też mają prawo itp., ale bez przesady! Na obóz jeżdżą osoby głównie (tak myślę) 14-16 lat, ew. 13 i nie każdy, szczególnie z tych starszych chce być na obozie z tak naprawde dzieckiem, które nie powinno być. I mnie nie przekonają teksty 'zapanuje nad psem' itp. To po co jest napisane że od 12 !? Całe szczęście, że nie jadę na OZP2. Ciekawe ile będzie dzieci na OZP1 ;p
-
Ja rozumiem, że my niezrównoważone, ale bez przesady! :)
-
Co tu taka cisza? Helooł!
-
Ooj, to fakt. My z posłuszeństwa tak jakby trafiłyśmy do początkujących, bo musiałam pracować z Daisy w największy upał i słońce... A wiadomo, że żadnemu psu sie wtedy nie chce. Chociażby na własnym przykładzie, jak ćwiczę z Daisy w klubie u siebie. Jest sekwencja (biegamy agility), super wychodzi nawet, piłeczka w nagrode a gdzie pies? zamiast mi przynieść to spieprza pod palisade do cienia.
-
Tak ^^ Z jadących na OZP1- kto w jakim stopniu zaawansowania? My oczywiście zaawansowany (lol) i agi bez smyczy ;pp I niepełne. I ze zmianami stron ;) I ze strefami 2o2o!
-
Tak mamusiu! Zobacys, ze ściany się rozwalą ;) Będziemy spać, a jak się obudzimy to tylko podłoga zostanie, ściany przy nas rozpdną się ;D
-
Ah tak, bo ja upośledzone 3nożne dziecko które potrzebuje opieki 'odpowiedzialnej i rozważnej' (tu ironia) mamusi! ^
-
Hahaha, jedziemy na 4? ;P A to ciekawe ^ Ej, ja chcę na OZP1 :((( Nie chce mi sie do sieerpnia czekać. Ej no bez przesady, bo to teraz będzie wyglądało tak, że my jedziemy na OZP1 załóżmy, ktoś jakby przez nas pojedzie i potem my jakby bd musiały się zajmować tą osobą i wgl.?
-
to rafola jedzie. Tez chyba na 1.
-
Klaudia- nie mam pojęcia. W ogóle nie wiem kiedy jade itp ;) Narazie musze sie fizyki uczyć :P
-
moze nic sie nie stanie jesli sie nie spotkamy na obozie, pucek ;) bez przesady, my tez wiadomo ze i tak bd zajmowac sie sobą itp., wiec my zadnym tu zbawieniem nie jestesmy ;P
-
może nie zginiesz :) a tak to mam spokoju nie dasz ;pp
-
U nas najprawdopdobniej zerwane wiązadło. Dzisiaj 2 zastrzyki poszły, jutro prześwietlenie. Więc u nas raczej też obóz jakby to powiedziec.. aktualny ;) Ale nie wiadomo co z turnusem.
-
Tak, mam nadzieję, że wróci. Ale ona już od jakiegoś czasu lekko kulała jak biegła. A ja nie miałam nigdy czasu do weta skoczyc -.- Mam nadzieje, ze to nie jest wypadnięcie rzepki, co jest bardzo możliwe u maluchów.. :(
-
Teraz nasz obóz stoi pod znakiem zapytania :-( Daisy mało co z łóżka nie spadła jak wstawała, strasznie kuleje na tylne łapkii. A nasz weterynarz chyba dziś zamknięty :placz: Mam nadzieję, że to nic poważnego i może wczoraj na grillu o coś się potknęła czy coś... Oby do obozu wszystko było ok..:sad:
-
Ostro! Ej, Rysiek, ja serio wezme wiatraczka! Będziem się chłodzić ^ Jeśli ja będe SAMA się budzić przed 7 to się zabiję -.- W tamtym roku przez calutki obóz tak się budziłam.
-
Kontakt jest ;) A wiatraczek faktycznie by się przydał ^^
-
Ja mam nadzieję, że w tym roku wytrwam do końca obozu, w 2009 się pochorowałam -.-.-.-.-.-.- Tylko uwaga, ja z Ryyysiową jesteśmy lekko..piźnięte?;P
-
Tia, ej jak coś to my bierzemy 12 domek! ;D I w ogóle będzie fajnie!^
-
Ja zarezerwuje jak mi karta do konta w banku przyjdzie, to wpłacę kasę i wtedy przeleję. dziś byłam w zoologicznym. żadnej obroży odblaskowej/świecącej..
-
To jedźcie do weta! Z tego co opisujesz nie można zwlekać.. Trzymam kciuki oby to nie było nic poważnego! ;****
-
Ale nie, ja w zoo-sklepie muszę kupić z koleżanką klatki, ja karmę, hiltony, smaczki ;) Na p-m będe brała chyba jednak planeta na zatrzask i smycz odblaskową. Ma ktoś planeta?;) Może ktoś pokazać? Kiedyś miałam ale wtedy jakoś tak..
-
Ojeju ;((((( Trzymajcie sie! Rysiu, zobaczysz, ze wszystko będzie ok! Pojedziemy razem na obóz i będziemy się super bawić ;******* Kufa pewnie Ci żarty stroi, albo ma gorszy dzień.
-
A co sądzicie o zoo-sklepie ? zoo-sklep.pl Zamierzam zamówić z dziewczynami tam kilka rzeczy, teorytycznie przesyłka byłaby darmowa, ale naczytałam się kilku opinii, że produkty nie przychodzą itp.. Więcj jednak przesyłka po 8 zł. No. I z takich zakupów to chyba za jakiś czas biorę na p-m smycz rogzową i obrożę planeta, tylko nie wiem czy zatrzask czy zacisk.. Help!