Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ja wpłaciłam ;) W poniedziałek kaska powinna dojść. I tu pytanie.. Czy w ciągu niecałych 2 tygodni Wandrus zdąży wysłać mi papiery (zdążyć zdąży), one dotrą do mnie i ja zdążę wysłać do obozu? Tak się zastanawiam... Gdyby papiery zostały wysłane w poniedziałek, do środy powinny być, ja bym we środę odesłała..
  2. Łojeju, mini de luxe jest straasznie mała, na początku ją chciałam, ale stwierdziłam, że bez sensu. Foto zrobię później, ok? Ale to taka sama jak ma Smallpati, tylko, że moja 5 m i róż. I tak, to taśma.
  3. A ja mam na sprzedaż Flexi Summertime 1 (5 m) różową, w bdb- stanie.. Byłby ktoś chętny?^
  4. MakeBelieve

    kong

    A ja mam do sprzedania konga dla szczeniaków, rozmiar S. Nowy, nieużywany, jedynie metki nie ma. 15 zł +przesyłka, możliwość negocjacji
  5. No właśnie ten ciemny to Retro Rex ;) Te liski pomarańcz to Funky Retro ^^ Ja mam pytanie... Nie chciałby ktoś tych obróż z podpisu? Za Icecream chce 10 zł, Green 7... Pink Hearts tylko przesyłka.. A i to może spuszcze z ceny, bo mi jedynie zależy, zeby szybko sie tego pozbyć.
  6. No własnie! czuje sie przeszkoda zebys jechala na inny turnus ;(((
  7. A dla mnie to cudo! Szczerze.. Chciałabym sie pozbyć wsystkiego (tartana, icecream i pink hearts) i zostawić sobie tylko bones on red i właśnie od smallpati funky i planeta ;d
  8. Rysiu, no wiesz co? ;( Obrażam się!
  9. Moja Daisy też tak za parówami nie szaleje ;) Ja biorę paczkę Brita Care Let's bite, kurczak i ryba- 100% mięsa. Do tego... Jakieś tam psismaczki z Karuska, ponoć dobre. I z Puriny Funtastiksy bekon i ser, czy coś takiego. I też chyba wezmę płucka, bo ponoć dobrze się dzielą nawet. Ala, pamiętasz? Chrupki pedałki ;***
  10. Mnie też dzisiaj nie było ;) Podobnie jak wczoraj i jutro. Durnia sobie kleje (czytaj: nic nie robie), w niedziele mam tylko trening z Daisy i w następnym tygodniu troche pochodze, potem po świadectwo i w weekend piknik agility. A po pikniku to będę powooli się szykować na obóz^
  11. Mysiu, już wiesz, że ja nie biore, bo nie mam gdzie! ;d
  12. A u mnie coś w podpisie się pojawiło! Green Tartan, Icecream Bone i Pink Hearts na łańcuszku ;>
  13. 16 najlepsza?xD Drzwi podrapane, radio nie działa, drzwi sie nie zamykają ;P Wiem, bo byłam ^ P. Gosiu, a jeśli będzie wolny domek, to będzie możliwość?
  14. Ja też proszę! My będziemy wcześnie, to sobie weźmiemy ;) P. Agnieszko.. w sumie nie wiem. Bo Kamila z goldenem jedzie, bierzemy też jednak dość dużo rzeczy. Ja własnie dostałam plecak usztywniany duży, to sobie go wezmę i dojdziemy :D
  15. P. Karolino.. Będzie możliwość, żeby w jednym domku były 3 osoby? Polubią się. Jak coś to ja bede gdzieś do kogoś dzwonić pytać sie jak do ośrodka trafić ;) Bo jednak rok temu sie bylo. ;P
  16. Serio blisko jest? Bo mi na zumi pokazuje co innego niż na google.. I się mylę ^ W każdym razie postanowione, że jakby coś to właśnie taxi weźmiemy i jakoś dotrzemy ;) Najgorzej w Rynie będzie :P
  17. Ruda- ale to nie chodzi o nagrodę czy coś! Tylko o fajną zabawę i tyle ;)
  18. Guptaś, nie martwiaj się! Zobaczysz, że będzie fajnie! I nikt, podkreślam nikt ani nic nam tego nei zepsuje! ;***
  19. Można spróbować coś tam porobić ^ Mam pytanie.. Czy na OZP1 będą 2 grupy posłuszeństwa?
  20. a witam Pani Agnieszko :).w sumie od zamku dałoby się jakoś dojść. Ja coś tam pamiętam. Najwyżej będziem dzwonić ;p najgorzej w giżycku od pkp do pks jest 4 km i nie wiem co mam robić... Ryś musimy się kontrolować! Coraz więcej kadry tu jest! A ja mam pytanie. Czy jakbym była z koleżanka tak po 11 przed 12 to nie byłoby strasznie za wcześnie? Bo w giżycku będziemy o 9.20 pks do rynu mamy o 10.40
  21. Głównie chyba pytanie do kadry... Czy wie ktoś na jakiej ulicy w Rynie jest przystanek PKS? Albo gdzie jest przystanek PKS najbliżej ośrodka? Bo jadę z koleżanką na początku PKP do Giżycka, potem z Giżycka do Rynu PKS i potem do ośrodka trzeba dotrzeć.
  22. To ucz się więcej! A ktoś z OZP1 umie jeszcze grać?:D
  23. sama jak rzłuf! Czy ktoś mi powie, jak mam zabrać się pociągiem: z psem na rękach, klatką w jednej ręce, torbą w drugiej, plecakiem na plecach i gitarą.. gdzieś?:D
  24. Hahahahah! Tak tak, my cemy się zintegrować, chociaż my już baaardzo dobrze się znamy! Szółfiu!
  25. Lżejszy na 100000%! Moja waży 2,45, podskoczy mi ktoś?! Ha!
×
×
  • Create New...