-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Ja wpłaciłam ;) W poniedziałek kaska powinna dojść. I tu pytanie.. Czy w ciągu niecałych 2 tygodni Wandrus zdąży wysłać mi papiery (zdążyć zdąży), one dotrą do mnie i ja zdążę wysłać do obozu? Tak się zastanawiam... Gdyby papiery zostały wysłane w poniedziałek, do środy powinny być, ja bym we środę odesłała..
-
Łojeju, mini de luxe jest straasznie mała, na początku ją chciałam, ale stwierdziłam, że bez sensu. Foto zrobię później, ok? Ale to taka sama jak ma Smallpati, tylko, że moja 5 m i róż. I tak, to taśma.
-
A ja mam na sprzedaż Flexi Summertime 1 (5 m) różową, w bdb- stanie.. Byłby ktoś chętny?^
-
A ja mam do sprzedania konga dla szczeniaków, rozmiar S. Nowy, nieużywany, jedynie metki nie ma. 15 zł +przesyłka, możliwość negocjacji
-
No właśnie ten ciemny to Retro Rex ;) Te liski pomarańcz to Funky Retro ^^ Ja mam pytanie... Nie chciałby ktoś tych obróż z podpisu? Za Icecream chce 10 zł, Green 7... Pink Hearts tylko przesyłka.. A i to może spuszcze z ceny, bo mi jedynie zależy, zeby szybko sie tego pozbyć.
-
No własnie! czuje sie przeszkoda zebys jechala na inny turnus ;(((
-
A dla mnie to cudo! Szczerze.. Chciałabym sie pozbyć wsystkiego (tartana, icecream i pink hearts) i zostawić sobie tylko bones on red i właśnie od smallpati funky i planeta ;d
-
Rysiu, no wiesz co? ;( Obrażam się!
-
Moja Daisy też tak za parówami nie szaleje ;) Ja biorę paczkę Brita Care Let's bite, kurczak i ryba- 100% mięsa. Do tego... Jakieś tam psismaczki z Karuska, ponoć dobre. I z Puriny Funtastiksy bekon i ser, czy coś takiego. I też chyba wezmę płucka, bo ponoć dobrze się dzielą nawet. Ala, pamiętasz? Chrupki pedałki ;***
-
Mnie też dzisiaj nie było ;) Podobnie jak wczoraj i jutro. Durnia sobie kleje (czytaj: nic nie robie), w niedziele mam tylko trening z Daisy i w następnym tygodniu troche pochodze, potem po świadectwo i w weekend piknik agility. A po pikniku to będę powooli się szykować na obóz^
-
Mysiu, już wiesz, że ja nie biore, bo nie mam gdzie! ;d
-
A u mnie coś w podpisie się pojawiło! Green Tartan, Icecream Bone i Pink Hearts na łańcuszku ;>
-
16 najlepsza?xD Drzwi podrapane, radio nie działa, drzwi sie nie zamykają ;P Wiem, bo byłam ^ P. Gosiu, a jeśli będzie wolny domek, to będzie możliwość?
-
Ja też proszę! My będziemy wcześnie, to sobie weźmiemy ;) P. Agnieszko.. w sumie nie wiem. Bo Kamila z goldenem jedzie, bierzemy też jednak dość dużo rzeczy. Ja własnie dostałam plecak usztywniany duży, to sobie go wezmę i dojdziemy :D
-
P. Karolino.. Będzie możliwość, żeby w jednym domku były 3 osoby? Polubią się. Jak coś to ja bede gdzieś do kogoś dzwonić pytać sie jak do ośrodka trafić ;) Bo jednak rok temu sie bylo. ;P
-
Serio blisko jest? Bo mi na zumi pokazuje co innego niż na google.. I się mylę ^ W każdym razie postanowione, że jakby coś to właśnie taxi weźmiemy i jakoś dotrzemy ;) Najgorzej w Rynie będzie :P
-
Ruda- ale to nie chodzi o nagrodę czy coś! Tylko o fajną zabawę i tyle ;)
-
Guptaś, nie martwiaj się! Zobaczysz, że będzie fajnie! I nikt, podkreślam nikt ani nic nam tego nei zepsuje! ;***
-
Można spróbować coś tam porobić ^ Mam pytanie.. Czy na OZP1 będą 2 grupy posłuszeństwa?
-
a witam Pani Agnieszko :).w sumie od zamku dałoby się jakoś dojść. Ja coś tam pamiętam. Najwyżej będziem dzwonić ;p najgorzej w giżycku od pkp do pks jest 4 km i nie wiem co mam robić... Ryś musimy się kontrolować! Coraz więcej kadry tu jest! A ja mam pytanie. Czy jakbym była z koleżanka tak po 11 przed 12 to nie byłoby strasznie za wcześnie? Bo w giżycku będziemy o 9.20 pks do rynu mamy o 10.40
-
Głównie chyba pytanie do kadry... Czy wie ktoś na jakiej ulicy w Rynie jest przystanek PKS? Albo gdzie jest przystanek PKS najbliżej ośrodka? Bo jadę z koleżanką na początku PKP do Giżycka, potem z Giżycka do Rynu PKS i potem do ośrodka trzeba dotrzeć.
-
To ucz się więcej! A ktoś z OZP1 umie jeszcze grać?:D
-
sama jak rzłuf! Czy ktoś mi powie, jak mam zabrać się pociągiem: z psem na rękach, klatką w jednej ręce, torbą w drugiej, plecakiem na plecach i gitarą.. gdzieś?:D
-
Hahahahah! Tak tak, my cemy się zintegrować, chociaż my już baaardzo dobrze się znamy! Szółfiu!
-
Lżejszy na 100000%! Moja waży 2,45, podskoczy mi ktoś?! Ha!