-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Żeby nie było, że niby Oli to nie pasuje. Napisała całkowitą prawdę. Na początku naprawdę była lipa i z kadrą i z uczestnikami... Potem już kadra się poprawiła, uczestnicy... przemilczmy ;) Jedzenie naprawdę fuuuj. Dzisiaj zjadłam 2 kotlety to od razu jak nowo narodzona ;) I w ogóle kocham WAS! : ******
-
Jacy jesteśmy? ZAJEBIŚCI! JACY !? ZAJEBIŚCI! Kuuurde chyba sobie pojade znowu na Mazury, wynajme domek w rynie i bede zapieprzać na ośrodek siedzieć z kadrą! Już tęsknię..... Bezgaśnicy.pl xD 'A zrobi pan obóz fanów dżastina bimbera?' :PPPPP
-
No ja też Was wszystkich kochanych pozdrawiam! I świetne nocne kible..... I cudne alarmy! ; ****
-
Może ktoś jeszcze wejdzie z OZP2ówiczów ;) Błagam Was dziewczyny! Wytulcie, wycałujcie i pozdrówcie goopią p. Gosię i p. Karolinę! Strasznie tęsknię........
-
Dżestem!!!! Boooże, kocham WAS gOOpie dzieeeci! Było mega zajebiście, na początku lipa, pod koniec świetnie :(((((( gOOpią kadrę tez kocham ;*** Powiedzcie wy mi od której strony ja mam zacząć to wszystko czytać :P
-
12 dni ;) Gratki Gupciu! To może coś tam z obozu skorzystasz ; *** Ja już ubrana, zjadłam sniadanie, za 15 minut jadę z mamą na dworzec! Plecak mam meeeeeeeega ciężki, do tego torba, klatka i pies. Nie dojdę! Chociaż... Najwyzej Rysiek po mnie przyjedzie ; ** Nara OZPowicze! Jak dorwę na obozie neta to coś Wam napiszę! ;*
-
O to, że jeśli wybierzesz tą opcję, to zaznaczasz bank z którego robisz przelew i wyskoczy ci nowa strona z danymi do przelewu i jak zrobisz ten przelew przez tą opcję to od razu sprzedający ma pieniądze u siebie. Tylko jeśli kupisz, to zaznacz w komentarzu, że prosiłabyś więskze smaczki. Pokaż te smaczi jakie ty kupiłaś
-
Te macedowe mojej nie smakują. A pokaż jakie to smaczki. Masz dużo czasu, kup te: [url]http://allegro.pl/item1098563514_pies_domowe_ciasteczka_smakolyki_nagrody_mix.html[/url] Są jeszcze po 0,5 kg. Ze swojej strony mogę naprawdę polecić, kobieta piecze je na bierząco, widać, że własnej roboty. Nawet moja mama je pochwaliła. Są dosyć małe jak dla Fanty, więc jeśli sie na nie zdecydujesz, to poproś sprzedającą żeby ci większe upiekła. Sama upiecz jesli chcesz miec pewnosc!
-
No dokładniej ;) Zresztą mój pies jest już znany, w sumie ta karta niepotrzebna ;P A na odwrocie tej karty jest, że regulamin psa na obozie i podpis opiekuna, czyli rodzica?;)
-
Abiutka- na umowie napisane, że do wysłania, a karta psa, że do zwrotu ;) Czyli wziąć ze sobą ;) Ale jeśli się wyśle, to rpzecież nic sie nie stanie
-
Łaaa! Właśnie ściągam piosenki na komę, potem na płytkę do DD jakby coś i potem skonwertuję kilka filmów żeby mi na komie odtworzylo. A potem naszykuje ubrania itp. dla siebie, spakuję psa i jedzenie do mniejszej torby, a jak mama wróci to razem mnie spakujemy :)
-
Nie ;) Wysyłało się tylko 1 egzemplarz umowy. Ja właśnie nie wiem co napisze w charakterze psa... I odbyte szkolenia... 'Pies biega w agility od 9 miesięcy' ?
-
Te zielone z zółtym są świetne!
-
Ale gazowana, czy nie? ;) O jaaaaaa! To gdzie wy po to zajedziecie?
-
Że co?;P Sory, ale nie zaczaiłam tekstu :PPP Boże, 2 zgrzewki wody bierzesz na obóz?;) Czy do domu?
-
Jakie owoce? ;) Co kombinujesz?:P
-
Hahaha mam tylko jogurty :P Taak, opowiem, opowiem! Całe szczęście, że jak my już wrócimy i Wy (wszyscy) będziecie dopiero jechać, to Ryśka do mnie przyjeżdża i nie będzie mi smutno ! ;dddd
-
Taka troche lipna ta rozmiarówka :( Tam XSka by sie przydała, ale w obwodzie będzie za mała, natomiast Ska w szerokości zła :(
-
ojeju! Po co mówiłaś? Teraz rysia mi zje :) ja owoce kupię na miejscu. Kurcze to już jutro! Nie wierzę naprawdę. Nie wiem kiedy ja się dziś spakuje. Muszę do lekarza, do brata do salonu włosy mi zetnie a drugi brat ma dzisiaj urodziny i na obiad do niego jadę.
-
Koks, nie? 4 brzoskwiniowe i 4 maliniaki!
-
Na co ci micha?;P Ja zupki itp. w kubku bede żarła. Ja biore kubek, łyżkę, łyżeczkę i jakiś nóż czy coś ;) Bo ja w ogóle biorę takie małe dżemiki wiec jak cos to bedizemy latać do spożywczaka ^^
-
Hahaha. Ej ja biore herbatki liptona, chcesz?;P
-
E tam, mydłem! Ej dobra, to weź dla mnie też trochę; ***
-
Dlaczego? Moja jadła te ciacha i nic jej nie było, wręcz przeciwnie. Poprawia bardzo smak, a nie szkodzi ;) Rysiuu! Tak... Majtki też mam ci pożyczyć? hahaha :P Tak sie zastanawiam...... Jaka bedzie najszybsza droga z zamku do ośrodka?:P
-
Misiu pysiu to weź zrób jakieś, bo ja na obóz biorę ciasteczka Doggie Woogie, dropsy trixie małe jogurtowe, kurczaka i ser suszony, trochę kaczki suszonej, ciastka zwierzaczki i kosteckzi miętowe i z algami ;)