-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Czy ja wiem czy sens... Moja kazdą obroze emke ma na minimum ;) Foty, foty foty!
-
To teraz po kolei co kupiłaś ;P Bo ja widzę kliker, linkę, frontline, smaki z vitakraftu, stress out, jakies smaczki w sloiku, saszetke, karme, obroze rogza, szelki ? rogza ;) I co jeszcze?
-
Ja jednak zmieniam zdanie! Te z pacyfkami i serduszkami są świetne! Tylko drogie, faktycznie. No i są od 3 cm ;P
-
Lekko ;P Ale dla mnie tylko kilka się podoba ^^ Całe szczęście. A ja chyba dokupię do funky smycz pomarańczową i będzie fajnie ;d
-
A może coś od Marty? Chociaż Manmat niczego sobie ;)
-
Tak jak na początku to przeczytałam to taki zonk i o co chodzi ;PPP Kuurde, czemu ten obóz jest taki drogi. Gdyby był tańszy to bym jeszcze pewnie na 5 pojechała. A tak to tylko zbierać kasę na następny rok ;>
-
Ale jeśli czarny to retro rex będzie słabo widać :( Mi on się w ogóle nie podoba. Ja bym wzięła Butterfly! Jest świetny, piękny i cudowny ;)
-
Bo moja mama nie potrafi założyć guardów, a to ona wychodzi z psem na flexi i narzeka, że pies ma niepasującą obrożę ;P
-
A patrz, czy wyślą Ci :) Bo z tego co ja wyczytałam to oni wysyłają tylko na terenie Warszawy, Marek i chyba jeszcze gdzieś :) Chociaż zawsze możesz pojechać do ich siedziby. Ja najprawdopodobniej szeleczki kupię na sklep-zoo.pl . Tylko sprawdzą czy mają kolor różowy.
-
Gucci, jesli prosze o zapinane od góry to nie pokazuj mi guardów (te z 2 obręczami) bo ich jest od cholery ;) Ale za tego drugiego linka dzieki, musze popytac czy maja rozowe.
-
Tak, o te :(( I koniecznie zapinane od góry.
-
Kurcze... Dla Daisy szoreczki lepiej wziąć Ski czy Mki? Jeśli Ski to gdzie je dostanę różowe odblaskowe rogzowe?:( Bo na pm nie ma.
-
Mam pytanie.. Czy ciężko jest zmniejszyć szorki? (zapinane od góry)
-
A no moja nosi Mki :) Waży 2,3 kg i w szyjce ma ok. 22 cm, Mki są od 25-26 ale jest dobrze. Ma co prawda na minimum ale dla mnie podwójna taśma nie przeszkadza :) Narazie mam tylko obroże emeczki, ale chce w najbliższym czasie kupić szelki i tak ciągle po głowie mi chodzą myśli czy szelki nie będą za szerokie, ale chyba zaryzykuję i kupię :P Tu w Funky: [IMG]http://i30.tinypic.com/e7f5mc.jpg[/IMG] Planet: [IMG]http://i27.tinypic.com/lyxoz.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/15fiq1j.jpg[/IMG] Ja swojej nie wyobrażam w 1 cm bo nie dość, że moim zdaniem to wygląda jak sznurek, to pies mi sie dusi na niej, chociaż rzadko kiedy ciągnie. I naprawdę dla yoreczka większego od mojej brałabym 16 mm i nie zastanawiała się nad cieńszym. Na obozie był szczeniak jacka, ale większy już od Daisy i miał obróżkę 1 cm i strasznie się dusił i dziewczynie szkoda było pieniędzy żeby kupić coś szerszego :(
-
Nie chciałam nikogo urazić ;) Chodziło mi o normalnego, że jako tak o jadącego sobie bez psa, nielubiącego psów i jadącego gdzieś tam sobie ot tak ;) Olu akurat wtedy nie zwracałam uwagi jak pisze, bo zazwyczaj malo mnie obchodzą duże literki itp. itd.
-
Oczywiście! A co, Rysia sie nie pochwaliła? Bo nie miałam czasu i ochoty siedzieć i wymyślać torków ;P Zresztą, nie twoja sprawa.
-
Wyobraź sobie, że rozpisek nie było :)
-
Taak, strasznie śmieszne! Ja nie mówię, że mi przeszkadza, tylko jakbym była normalnym podróżującym to bym nie chciała siedzieć na siedzeniu pełnym sierści po jakimś psie. Tyle! Mówię ogólnie, a nie o kimś tu piszącym. Szczerze? Cieszę się, że jednak nie jadę na ozp4 bo nie chce Cie poznac.
-
Ale ja nie rozumiem. Masz coś do mnie? To powiedz mi to wprost, a nie walisz głupie teksty. Bo mnie to akurat nie śmieszy.
-
No dobrze, ale są ludzie, którzy by nie posprzątali :) A na agi miałam jechać, niestety nie miałam opiekuna, a tam obóz jest od 16 lat. Jakaś ironia?
-
Po pierwsze nie labek, a golden :) Po drugie ja mowię tylko jak było u mnie jak ja jechałam w obie strony. Że co chwila się burzyli. Ola- chyba jest różnica jak sie siedzi na siedzeniu całym w sierści... I to moja sprawa na jaki obóz jadę. Bo chce spedzic czas ze swoim psem
-
Tak tak, to chaba ma takie czerwone :) Ogółem z tej ich serii jest jeszcze niebieski z beżowymi kostkami i drut kolczasty szary ;P
-
Ale ja nie wiem ile od was będzie jechało osób! Zresztą to sie mozna dogadac jak sie siada. Ja jechałam w obie strony z moim psem a koleżanka ze sporym goldenem i on się wyłożył na praktycznie cały przedział a oprócz nas jechały jeszcze 2-3 osoby. I jakoś było miejsce :) Wybacz, ale ja na przykład kazałabym zdjąc psa z siedzenia, bo nie chce siedzieć tam, gdzie jest kupa sierści po psie. Wybacz.
-
Ryś... po raz setny uszy do góry i trzymaj się! ; ***** No właśnie, do małego psa (mojego) się czepiali, że leży na siedzeniu na kocu to wątpię, zeby dla twojego pozwolili. I za przeproszeniem nie traktuj swojego psa jak królową bo to jest lekko denerwujące ;)
-
Wyobraź sobie, że nie wchodząc do przedziału widać, gdzie jest pies. a co Ci szkodzi jak na ziemi poleży? może dupa jej nie zamarznie.