-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Nie ma butterfly -.-
-
Ahahahaha ;p Ale na serio?;p
-
Próbowałam zrobić ale z moim talentem nie wychodzi ^^ W jednym miejscu wyszło 16 mm a w drugim 10 mm :D W przyszłym tygodniu po prostu podjade z młodą do zoologików gdzie są rogzy i pomierzę. Ja osobiście wole obroże- i bym wzieła taki komplet, ale klips topornie wyglada w Mkach ;/
-
Słuchajcie, planuję we wtorek albo w piątek jak pogoda dopisze wziąć psa i przejechać się na madro do zoologika i na legionową do zoologicznego, a potem do parku troche psa rozruszać. Chciałby może ktoś się przyłączyć?:)
-
Ah dzieki Madziu ;* Marta, myslisz? ;/
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/2vs0lyg.jpg[/IMG] :)) No wiem, ze te sa w sam raz
-
Kurcze, a myslicie, ze jak beda szelki 16 mm wygladaly na mojej? Bo sie boje ze za topornie ;/ To, ze za dlugie beda to pojde do szewca i mi skroci, jak radzilyscie.
-
A dziekujemy ;] Myslicie, ze szelki 16 mm beda dobrze wygladaly?:) Bo planujemy takowe zakupic z Rogza
-
Naprawde? ;]
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/2m7cbyb.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/y8p2.jpg[/IMG] Obiecane zdjęcia mojej Daisy w 15 mm. Mi sie wydaje, ze jest ok. Sory za jakość, ale komórka jednak dokucza ;/
-
Chce ktoś smycz krówkową z rogza 11 mm?:D Widzę las rąk :D
-
Czyli jak coś ze zmniejszeniem szelek do szewca? :) Dzieki wielkie ;* Katie- ok, zrobie później i pokaże :D
-
A bez maszyny da sie ?:D
-
A ja mam takie pytanie. Czy zmniejszał ktoś szelki Rogzowe? Trudne to?
-
A Tośka RCookie niby wiele większa? ;ppp
-
Magda, cicho! Ja jestem chora i kupuje :D O szerokość sie nie boje, boje sie, ze klips moze byc troche za duzy, ale huk. Obroze sucz ma 15 mm i jest ok. Narazie zapraszam do podpisu, bo musze sie tego pozbyc :D
-
A ja chyba kupuje od RCookie szelki i smycz butterfly rogza :D
-
Chantell, skąd obroża krowiasta? Ja znaleźć nie moge nigdzie
-
A moglby mi ktoś powiedzieć jakie są prezenty w tym konkursie świątecznym?:D Bo nie mam jak kupić gazety, bo przez zapalenie płuc nie mam jak z domu wyjść, a rodzina nie śpieszy się, żeby mi ją kupić. A nigdzie e-wydania nie moge znaleźć ;/
-
A no właśnie, jak jechać pociągiem to dokąd najlepiej? :)
-
Ja na 50 % :D
-
A, Ewa coś tam gadała ;pp Że może by sie kiedyś udało ;]
-
Tak naprawde, nie ma dużo psich obozów. Jest chyba tylko ten, a reszta to już typowo- agility, posłuszeństwo, tropienie, etc. Tak naprawdę nie ma chyba obozów konkretnie dla danej grupy wiekowej. Ten jest zasadniczo od 12 lat, ale są od 16 lat itp.
-
To nieprawda, że do 18. Może każdy, tylko fakt- większosć to nastolatki, głównie wiek 12-16 lat :) Magda- ale chyba nie ma zbytnio gdzie na 2 tygodnie :D To i tak bedzie nasz ostatni taki oboz, jeżeli w ogóle pojade. Potem to już tylko agilitowe :D (Może u mnie takowy bedzie :D)