Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. [B]Ciotki, sorry za offa...[/B] Zobaczcie jaką biedę znalazłam w Markach: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193892-CO-STOI-NA-ŚRODKU-ULICY-10-ran-4-w-uchu-41st.gorączki-apatia-sierść-jak-skorupa[/URL]..
  2. Może na wątku tego biedaka też kiedys będziemy się tak cieszyć i może jemu też będzie dane mieć własny fanclub :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193892-CO-STOI-NA-ŚRODKU-ULICY-10-ran-4-w-uchu-41st.gorączki-apatia-sierść-jak-skorupa[/URL].. Zajrzyjcie proszę, mam nadzieję, że Kana i Maja mi wybaczą...
  3. Ifciastu - ale mają u Ciebie fajnie :)
  4. Jestem. Qrcze, jeszcze kilka dni i ten biedak dokonałby żywota pod jakimś płotem... Dobrze, że znalazło się miejsce w hoteliku i że vetka SBD na nas poczekała. W weekend porobimy mu lepsze zdjęcia. Ma niesamowite, całkiem białe oczy, dlatego kiedy pierwszy raz go zobaczyłam, byłam przekonana, że jest niewidomy.
  5. [quote name='mru']maluchy nazbierały tyle kasy :) 2010-09-21 ANNA O. 120,00 zł 2010-09-27 ANNA D. 10,00 zł 2010-09-28 PAWEŁ W. 40,00 zł 2010-09-28 ANNA M. 20,00 zł 2010-09-30 GONIA 13 30,00 zł 2010-09-30 JULITA K. 50,00 zł 2010-09-30 AGNIESZKA Ł. 200,00 zł 2010-09-30 EWA S. 150,00 zł 2010-10-01 AGATHA S.-B. 200,00 zł razem: [B]820,00 zł[/B] proponuję oddać Adze, jeśli zechce, za hotelowanie itd. oraz resztę trzymać na szczepienia itp.[/QUOTE] [B]Mru[/B] , ja też jestem "za". I zgadzam się ze Sleep, że trzeba pamiętać o szczepieniach Bree i Myszki, oraz o karmie dla nich. Swoją drogą została jeszcze mamusia... i ta druga suczka. Być może Aga będzie jutro na działce i dowie się jak wygląda sytuacja. [B]Ifciastu[/B] - czyli z DS Myszki u Ciebie przysłowiowe [I]nicii[/I]? :cool3:
  6. [quote name='obraczus87']Odi nie gniewaj sie :) prosimyyyyyyyyyyyyyyyyyy :)[/QUOTE] Odi - ja też proszę - nie gniewaj się :)
  7. [quote name='Martens']Mój transport jest nieaktualny... Auto przed chwilą sprzedane :( Więc niestety pomoc potrzebna.[/QUOTE] Jeśli jutro rano jesteś w stanie złapać sukę - pojadę po nią z Pauliną i zawieziemy ją do Megi1. Czekamy na odpowiedź .
  8. [quote name='ifciastu']ja mam dwie przecież:eviltong: Bree ma już ogłoszenia, a Myszka jeszcze jest boidudek, więc jeszcze nie do adopcji:eviltong:[/QUOTE] Kundel Bury prześle zdjęcia Manieczki z akcji przed-adopcyjnej .. Ifciastu - i jak z Myszką? Otworzyła się choć troszkę?
  9. Zgadzam się z Burym Kundlem :), dajmy sobie spokój na razie z przenoszeniem wątku. Ps. Tripti - wybacz..., domyślam się o co się gniewasz.. przepraszam..
  10. [quote name='tripti']no widzisz kupiłaś twarzowe szeleczki to i nowy kolor poznałyśmy :) a tak swoją drogą to przenieś panienkę do działu Mają dom, to już najwyższy czas :) kolejna szczęśliwie zakończona adopcja, a takich ostatnio ciągle zbyt mało :([/QUOTE] Tripti.. Kana ma bana.. i nie może przenieść.
  11. [quote name='ifciastu']Wczoraj sobie wymyślił, że Myszkę zostawimy na stałe :crazyeye: QUOTE] A czy Tilka też jest tego zdania? Może to całkiem dobry pomysł?:loveu: I dzięki za zdjęcia - fajnie, że maluchy są u Was :) Nie biegają po lesie, w poszukiwaniu jakiegokolwiek jedzenia..
  12. [quote name='Kundel_Bury']Fajnie fajnie ... a ile smalcu z tego będzie ... nie wiele cholera :P Podtuczyć trzeba :D[/QUOTE] Bosheeee.... Komu my psa na DT wydaliśmy :diabloti: ???
  13. Nes - czy możesz obliczyć ile potrzebujesz kasy na transport Radom-Kraków (Twój DT)?
  14. [quote name='Nes2009']A może to inny Tłuszcz jednak...(mam cichą nadzieje)[/QUOTE] Nes2009 - pocieszę Cię - to chyba "inny" Tłuszcz :) Ten w którym przebywa Bono, położony jest pod Warszawą. Dokładnie ok.40km od Warszawy. Czyli od Krakowa dzieli go jakieś 360km (w jedną stronę). Hmmm, w sumie w dwie strony będzie jakieś 700km.
  15. [quote name='mru']cud, że się tak fajne domy tymczasowe trafiły :):):)[/QUOTE] Święte słowa, święte słowa....
  16. Odi - Kana zdziałała cuda, jeśli chodzi o psychikę Majeczki. Na smyczy chodzi tak, jakby się w niej urodziła :evil_lol:. Oczywiście Maja, nie Kana :lol:
  17. Mamę (i jej koleżankę-biało-czarną- suczkę-karmiącą) będziemy łapać w niedalekiej przyszłości. Ja na pewno będę :) I sądzę, że reszta dotychczas "zainteresowanych" również. [B]TYLKO? Co z nią zrobić? I gdzie umieścić?[/B] [B]Ifciastu - [/B]fajnie, że przyzwyczajasz Myszkę do smyczy, pozwalając jej chodzić w tym "oprzyrządowaniu" po domu. Jestem pewna, że wkrótce sytuacja ulegnie diametralnej poprawie. Nie zapominajmy, że szczeniaki jeszcze tydzień temu nie miały pojęcia, że człowiek daje jeść i pozwala włazić do łóżka. Że istnieje coś więcej poza leśnym światem, spankiem w wydrążonym w ziemi korytarzu i zdobywaniem pożywienia w wywalanych przez kogoś śmietnikowych resztkach. Dziękujemy [B]Kanie[/B] i [B]Ifciastu[/B] za troskliwe DT :)
  18. Rozmawiałam już z jhet. Na razie poczekamy na Ulę i potwierdzenie (bądź nie) deklaracji DT. Potem pomyślimy o transporcie:razz:
  19. Halo!!! Ciotki! Żyjecie? Dwie suczynki dostały juz imiona - Myszka i Bree - są w superaśnym DT. A jak nazwiemy małą krwiożerczą piranię, która trafiłą do Kany? Może wkrótce pojawi się Matka Chrzestna i sama coś zaproponuje? :) Ps. Kana - do Ciebie mówię.
  20. [quote name='mru']tak, teraz szukamy wszystkim domów! :)[/QUOTE] Ola - zmień tytuł :) Będziemy potrzebować pomocy w ogłoszeniach i trochę kasy na szczepienia.
  21. Fotek z wczoraj nie mam, bo w całym ferworze spotkania po prostu nam to umknęło.... Na watku, którego link podałam wcześniej jest juz fotorelacja ze spotkania sunieczki, którą Kana przygarnęła na DT z pozostałymi psimi domownikami. Serdecznie zapraszam :)
  22. Łał :) Zatkało mnie....
  23. Sorry, ale jak to historia skończyła się to dla tej malutkiej suczki?
×
×
  • Create New...