-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Na Allegro prawie tysiąc wyświetleń. Jutro 2 psiaki jadą do nowych domów, ale nie wiem dokładnie które.[/QUOTE] Jutro do domu jedzie 1 sunia i 1 piesek (nie z ogłoszeń). Tym sposobem do adopcji pozostaną 4 suczki. Dzisiaj odebrałam 2 telefony- jeden z Włocławka, drugi ze Śląska. Pan z Włocławka nie bardzo wiedział o co mu chodzi... Pani ze Śląska chce adopować 2 psy (docelowo duże), ponieważ niedawno odszedł jej schorowany owczarek niemiecki... I tutaj:Uwaga! Uwaga! z powodu alergii syna tenże owczarek MIAŁ WŁOSY. NIE SIERŚĆ :crazyeye: Cuda jakieś czy co? Czekamy dalej... Jest jeszcze pomysł od jednej z dogomaniaczek, aby zareklamować psiaki w komunikacji miejskiej w Bydgoszczy! -
[quote name='__Lara']Cioteczki, podajcie namiary w sprawie Maksia.[/QUOTE] [B]Uważam, że pieniądze powinny być zbierane na konto Neris.[/B] W końcu to ona zapłaciła za zabieg i byc może niedługo poniesie dodatkowe koszty, związane z kontrolą vet. Maksia. Jestem zdania, że nie ma sensu, aby dokonywać przelewów na konto Kikou, która będzie przekazywać je na kono Neris. Zwłaszcza, że Kikou rzadko bywa na tym wątku i ma problemy z netem. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości - zróbmy głosowanie. Nie możemy przelewać kasy na różne konta, ponieważ powstanie niepotrzebny chaos i bałagan. Optuję za kontem Neris.
-
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='as_ko']A może się zrzucimy i zamówimy pakiet ogłoszeń na którymś z bazarków? Już sama nie wiem.[/QUOTE] As_ko? A na czym to polega i ile kosztuje? Neris - dam radę. A poza tym.... :loveu: w czwartek kolejna sunieczka na 99,99% jedzie do nowego domku w W-wie! Pani, u kórej byłam na wizycie przedadopcyjnej w sobote (ta szukająca dorosłego, dużego psa), zdecydowała się jednak na szczeniaka! Przygarną sunię nr 1 lub 4. -
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Niestety, jeśli chodzi o odzew z ogłoszeń - zerowy. Jest spora szansa, że jeden ze szczeniaków zostanie adopowany przez osobe, kóra pracuje w jednej z firm, znajdujących się na tym terenie. Jutro kluski zostaną po raz pierwszy zaszczepione. Acha, jest jeszcze jeden fajny potencjalny domek w warszawie, podeślę państwu linka do wątku. Wprawdzie szukają dorosłego duzego psa, ale kto wie...? -
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Uwaga, uwaga! [B]Sunia nr 5 pojechała przed chwilą do swojego nowego domu w Wilanowie![/B] Zaadoptowali ją bardzo fajni ludzie, którym kilka dni temu odszedł pies w typie kaukaza. "Mała" (ma 8 tygodni i waży ok.4kg :crazyeye:), będzie miała do dyspozycji ogromny ogród i została wybrana po naprawdę długiej rodzinnej naradzie. Oby tak dalej! Jeszcze tylko 6 domków :razz:.... Ps. Neris, Zwierzuś na pewno się zgodzi na plakat, ja mogłabym powiesić u swoich vetek na Wyspowej i obok siebie w lecznicy. Tylko kto nam pomoże w jego zrobieniu? Marta, te z tesco - to nie nasze, przynajmniej ja nic o tym nie wiem. -
To mam nadzieję, że Kikou po uporaniu się z netem wreszcie zajmie stanowisko i wyartykułuje wszystko, co ma do powiedzenia w sprawie finansów.
-
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Wiem, ale trochę bliższe stanowi rzeczywistemu. Chociaż masz rację - trzeba zrobić nową sesję fotograficzną. Tyle, że ja nie mam aparatu :) Może pożyczę od Evy2406. -
[quote name='Neris']Od Agnieszki wpłata jest :) Operacja wyszła 1127, jak widać na potwierdzeniu wpłaty. Bo jeszcze kołnierz itp... Leki od Zwierzuś brałam już na "krechę", w Elwecie są bardzo wysokie ceny leków i wyszło by bardzo dużo. Wytrzepałam obydwie karty kredytowe i na razie nic więcej nie mam.[/QUOTE] Sorry, ale czegos nie rozumiem. Kto jest odpowiedzialny za Maxa? Ty? Przyjęłaś go na bezpłatny DT?
-
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
Abrakadabra replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neigh']Powiem jedno - nie wiem gdzie leży prawda (.......) Ileż takich osób funkcjonuje i dobrze prosperuje dzięki dogo. I tyle offa. Nie żebym piła do kogokolwiek osobiście:-)[/QUOTE] Neigh - a znasz osobę, która podczas interwencji z Bajk21 (w Białobrzegach) podała sie za inspektora TOZ i wcisnęła naszej drogiej Joli ok. 7 szczeniaków z parwo? Plus mamusie tychże? Dla ułatwienia i odświeżenia pamięci: [B]Nick rozpoczynający się na literę N, a kończący na H :)[/B] [B]A potem miała wszystko w doopie? [/B] Nie żebym piła do kogokolwiek osobiście :) :) :) Ps.Idusiek, ciotki - wybaczcie mi proszę tego offa! Po prostu mi się "ulało"... Tak zwyczajnie, po ludzku... -
Rozmawiałam dzisiaj z Państwem, którzy adoptowali Bubę vel Carmen. Jeśli chodzi o stan psychiczny, przezwyciężanie lęków i naukę poruszania się w nowym otoczeniu - mała czyni spore postępy. Na razie jednak jest bardzo nieufna w stosunku do obcych. Z psim kolegą - sztama, przyjaźń i miłość od pierwszego wejrzenia! Razem demolują mieszkanie, szaleją i uskuteczniają różne psie zabawy. Nowy Pan cały czas pracuje nad tym, aby Carmen była ułożonym psem - suczka zna już komendy "siad" i "łapa" :) Niestety - okazało się, ze mała ma młodzieńcze zapalnie pochwy, zapalenie oskrzeli i uszy zainfekowane jakimiś bakteriami. Państwo wyprowadzają ją powoli na prostą. Za kilka tygodni mamy spotkać się osobiście.
-
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Niektóre wyglądają kaukazowato. Jest nawet mała hienka (bo hienek zaginął). Neris - moze lepiej wkleić te nowesze fotki. Jakby nie było kluski troche się zmieniły. -
[quote name='Neris']Widzę że jest głodny, dostał "kotlet" i glukozę w kroplówce dożylnej. Szuka wody więc mu strzykawką zwilżam buzię w środku, bo ma ją unieruchomioną w pozycji półotwartej, więc pewnie wysychycha śluzówka.[/QUOTE] Qrcze, Neris... I tak przez min. 2 miesiące? Biedni jestescie obydwoje...
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Abrakadabra replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']a jednak się udało ! :sweetCyb: :bigcool: :Cool!:[/QUOTE] Te dwa domki w Warszawie też już sprawdziłysmy, ale Aga już chyba wszystko wie od SBD ;). Szykujcie 2 kolejne suczki! -
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
No, fajne jest! -
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła do mnie jakaś kobieta z dolnośląskiego. Chce szczeniaczka dla swojej 70-cio letniej mamy. Tlumaczenia, że pomysł z powodów wiadomych nie do końca jest trafiony niewiele dały. Poza tym pies ma byc docelowo mały. Napiszę do dziewczyn z Wrocka - może one jakoś się z nią dogadają, zrobią wizytę i jakaś bieda znajdzie domek? -
Z całej siły trzymam kciuki za Maxia i za powodzenie zabiegu. I jestem pełna podziwu dla Neris - ponieważ operacja to dopiero połowa sukcesu. Neris czeka co najmniej 6-cio tygodniowy kawał żmudnej pracy i opieki nad psiakiem. Dopóki wszystko sie nie zagoi - karmienie musi odbywać się za pomocą strzykawki.... Ps.Co do rozsiewania "wątpliwości"... Im nudniejsze, szare i bezbarwne ktoś ma życie, tym częściej szuka stymulacji z zewenątrz, wietrząc tanie sensacje, wywołując aferki i tworząc teoryjki spiskowe. Smutne..., ale prawdziwe....
-
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Niestety z ogłoszeń ZERO odzewu. Maluchy najprawdopodobniej trafią do schroniska. I niestety nie Na Paluch. -
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
Abrakadabra replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Uprzejmie donoszę, że grzybek w uszach został całkowicie wyleczony. Kana przeprowadziła się do domu z ogrodem i Majeczka trochę nieśmiało zareagowała w pierwszych chwilach na nowe warunki. Bardzo szybko jednak się zaaklimatyzowała i nawet usiłowała odgyźć opony w samochodzie TZa Kany :) W przyszły weekend jedzie do DS! -
[B]Neris - sorry, ale : Czy osoba decyzyjna w kwestii Maxa może się wypowiedzieć co dalej?[/B] Ten pies ewidentnie cierpi ! Nie może jeść i nie może pić! Żuchwa dynda mu na "prawo i lewo". Najbliższe godziny upłyną mu spokojnie, ponieważ Zwierzuś zaaplikowała mu zastrzyki przeciwbólowe, antybiotyk i kroplówkę.
-
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
Abrakadabra replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Koosiek - trzeba przyznać, że akcję przeprowadziłaś błyskawicznie :)