Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. O rany! Ale numer! Hurra!!! Dobrze, że już nie koczuje w tej rurze biedaczek ;;;
  2. DIF, na razie zapisuję.
  3. Wiking, dawaj dane. Wysłałeś mi niekompletne.
  4. Przepraszam, że tak późno, ale wreszcie dotarłam na dogo i niniejszym pragnę z całego serca podziękować [B]Yourney[/B] :) za wspaniałą i fachową opiekę, jaką obdarzyła Bambi i Myszkę. Tego nie da się opowiedzieć - a ja miałam okazję zobaczyć na własne oczy, dotknąć i pogłaskać suczki, które jeszcze miesiąc temu wyglądały jak brudne i smierdzące szmatki do podłogi, bojące się własnego cienia... Justynka, wkej je na "Metamorfozy", pleaseeeee..... bambi i Myszka są bez pamięci zakochane w Yourney, Myszka chodzi, patrząc jej głęboko w oczy :) Bambi też kontroluje, czy Pani jest w pobliżu. Pod blokiem próbowały nawe "pogonić" haszczaczkę :) A co? Yourney - dzięki! [B]AniaRe[/B], dziękujmy za opiekę nad Tonickiem :)
  5. Mam nadzieję, że nie będziemy zmuszone startować z ogłoszeniami w necie...
  6. Paulinka - jestem. Co do słomy, to dowiem się może od p.Małgosi ;)
  7. DIF, mam nadzieję, że z zabiegiem Łukaszka to nic poważnego? Wizyta wstępnie umówiona na przyszłą sobotę. Proszę trzymać kciuki ,,,
  8. Yourney - już się nie mogą doczekać :) Pamiętam brudne, skołtunione i przerażone stworzonka, wciśnięte w kąt kontenera. A jutro będę świadkiem cudownej przemiany :) Szczerze powiedziawszy zarówno zachowanie suczek, jak i Tonica nie rokowało najlepiej, jesli chodzi o socjalizację... Ciotki - wykonałyście kawał wspaniałej roboty!
  9. Mru, a czy jego/jej płeć nadal jest tajemnicą? Czy już rozwikłałaś zagadkę? No i jak ma na imię?
  10. SBD, Eva...? Przyszło mi do głowy, że jesli Paweł nie podoła z logicznymi i profesjonalnymi tłumaczeniami, mogę zabrać swojego Amorka... żeby pokazać pani jak potrafi zachowywać się pies po kastracji :diabloti: Jaki to on biedny "okaleczony", "nieruchawy" i "ospały" :evil_lol:
  11. Monday - prześlij mi na PW nr konta i dane adresowe wpłace grosik..
  12. [quote name='Monday']Dobra dobra dziewczyny. Mieszko pomyślał tak: "siedzę tutaj, w tym ich ciepełku...babki się nade mną rozczulają. Mówią, że dom mi znajdą, ale jakoś lipa. Mizerne takie w tym szukaniu,a jak już na coś trafią, to niewiadomo jakie wymogi będą miały. A mnie niewiele potrzeba - luksusów nie potrzebuję, tylko kogoś kto nakarmi i nie będzie się naprzykrzał... Sam se znajdę dom...nikt nie będzie za mnie decydować!!! Czekam tylko na okazję, żeby stąd zwiać"[/QUOTE] Monday, to całkiem prawdopdobny scenariusz. Całkiem, całkiem...
  13. [quote name='yoko100']zapisze narazie[/QUOTE] Ja też. Zrobię zestawienie budżetu... ale nie mogę nic obiecać na 100%
  14. Trzymam kciuki za Kajtunka... Alice midnight, czy doszła moja wpłata?
  15. Grizabella znalazła DOM ?! Megii, podeslij mi linka do Grizi.
  16. Na Boga! Co masz na mysli pisząc o podwyzszonej pewności siebie i samoocenie ? :) Bo przygodę Mieszko z cała pewnością przezył... po raz pierwszy od 2 miesięcy (odkąd go wredni ludzie uwięzili w hoteliku, a potem w cieplutkim DT) ruszył przed siebie. Cwaniak, kierował się ewidentnie w stronę Marek :crazyeye: Podejrzewam, że za jakieś 12 godzin jadąc ul. ************** w Markach doszłabym do wniosku, że mam deja vu :evil_lol: Ola, wolę jechać z Tobą, DIF możemy też zagarnąć, jeśli będzie czasowa. To co? umawiamy sie na przyszły weekend?
  17. Ja też z utęsknieniem i zacisnietymi kciukami czekam na rozwój wydarzeń...
  18. Mru, dzięki za linka :) Zdjęcie kociaka byś wstawiła - Kąsek i maluch wygladają niemalże jak bracia. Obydwaj czarni, obydwaj mają cztery łapy, ogonek, a charakterologicznie też podobni :)
  19. OK, dosyć tego licytowania,,, Co slychać u naszych antagonistów? Stosunki sie ociepliły? Słyszałam, że podejście Mieszka do kotków mozna okreslić mianem "rodzicielskiego"? :)
  20. Klembów nie ma podpisanej umowy z Tłuszczem. Nie liczyłabym również na wsparcie finansowe ze strony tamtejszych władz... Znam trochę "tłuszczowskie klimaty" . Magda, czy ta Pani dokarmia suczkę i małe? Czy sunia jest oswojona? Ile mają maluchy? Czy w razie interwencji (o ile znajdzie się jakies lokum dla rodzinki) można zabrać je bez problemu, czy będzie powtórka spod Płocka..?
  21. [quote name='sleepingbyday']nie wiesz nawet, jak bardzo cię rozumiem. twój aparat spiskuje z moim :-)[/QUOTE] A możecie przestać narzekać na "sprzęt" :evil_lol:? Jaki by nie był, ale go macie. Nie to co ja ...
  22. Zlituj się... Ola ... Ja o 22.00 chodzę spać. Myślisz, żeby zamknąć? Mru? Zamykamy? Ps. Muszę skopiować filmik z pierwszej strony, przedstawiający to cudne żółte stworzenie, które w pewnym momencie spadło z wagi :loveu:
  23. [quote name='Syla']Raczej nikt nie zadawał by sobie trudu, żeby operacyjnie usuwać takiej maliznie ząbki, a potem wywalić bez żadnych skrupułów.Chyba jednak same je tracą, jedne wcześniej, a inne później.[/QUOTE] Takie małe rasy mają tendencje do osadzania kamienia. jesli jest nieusuwany - zęby trzymają się na "szkielecie" z kamienia i same razcej nie wypadają. Skłaniam się ku wersji, że komuś zwiała/zgubiła się przy odrobinie szczęścia znajdzie właścicieli. Tak jak pisała ms hume -ogłoszenia papierowe w okolicach zwłaszcza w tych, z których przybiegła są naprawdę wskazane.
×
×
  • Create New...