Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29112
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Asiu, w moim pierwszym poście Tyle ostatnio tych psiaków, że już się myli która komu zakładała wątek
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy Kado za wpłatę stałej 20 zł dla Foresta
  3. Miodek bardzo lubi bawić się pluszakami, szarpakami. Do tego stopnia, że wczoraj dorwał się do kapcia Anecik i zmasakrował go dokumentnie. Był z siebie bardzo zadowolony i nie krył się z tym wcale. Anecik wszystko mu wybaczyła, bo jest nim zachwycona,. Mówi, że to przewspaniały psiak.
  4. Opłaciłam pobyt Fidusia w lutym. Rachunek 785/23 - 290 zł.
  5. Opłaciłam pobyt Bonusa w lutym u Kasi. Rachunek 785/23 390 zł
  6. Na początek warto zrobić na Kraków i Opole. Z Warszawą wstrzymałabym się jeszcze. Trochę daleko.
  7. Myślę, że miałyby powodzenie. Na pewno kupiłabym dla moich psiaków
  8. Dokładnie tak Poker. Poprzednie psiaki były szczepione, sterylizowane, kastrowane przez Anecik, ale każdy z nas ma jakieś dno finansowe. To nadal jest BDT, ale musimy uzbierać na weta.
  9. Teraz kilka dni będzie stres, ale Pani Viola mówi, że jest dobrze. Państwo spokojni, a to jest dla Blanki najważniejsze.
  10. Będzie lepiej za kilka dni z Pimpusiem i Czekoladką. A nasz maluch młody jeszcze, może go życie jeszcze nie przetargało.
×
×
  • Create New...