-
Posts
29109 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Tolu, bardzo dziękujemy! Tej faktury również nie wpisałam w rozliczenie. Przed chwilą uzupełniłam. Za chwilę z konta Bonusa zrobię przelew na ZEA 350 zł, żeby było 450 zł na opłacenie pobytu w marcu.
- 1565 replies
-
Bardzo dziękuję. Dopiero dzisiaj wpisałam w rozliczenie na pierwszej stronie Bardzo serdecznie dziękujemy Równie serdecznie dziękujemy Alaskan za wpłatę 50 zł i Dorci01 za wpłatę 20 zł stałych na kwiecień
- 1565 replies
-
Dziękujemy bardzo serdecznie za wpłaty stałych: Agnieszce znajomej elik - 40 zł Mari23 - 20 zł Pisałam do Kikou z prośba o jakieś zdjęcie, informację jakiś czas temu. Mam nadzieję, że znajdzie chwilę, żeby coś napisać.
- 1565 replies
-
Tak, oczywiście,. W rozliczeniu mam wpisany marzec. Tylko tu pomyłka. Zaraz poprawię.
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Malwie za wpłatę stałej z bonusem na marzec i kwiecień. Miało być 80 zł, a jest 100 zł
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł i Asce7 za wpłatę 10 zł stałych na marzec dla Bonusa
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty dla Bonusa: Agnieszka znajoma elik - 40 zł Kate1 - 40 zł syn b-b - 30 zł
- 1565 replies
-
- 1
-