Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='gosiaja']tak i na razie same wypadają :)[/quote] I dobrze, nowe nie są już takie szpilkowate ;)
  2. [quote name='Maks i Spark']...tylko u nas taki problem, ze komp jest na górze...i do pokonania jest sporo schodów co obecnie jest niemożliwe :shake:[/quote] No tak, to zupełnie inna sytuacja.... My w bloku wszystko mamy na tym samym poziomie....
  3. Przyszłam Cię zmobilizować! Wstaw fotki!
  4. [quote name='Basia&Safi'][B][I]ooo jak sie za wami steskniłam :) ale jako stak lenia ostatnio mam :) mam naweto nowe fotki ale jakos no nie wiem nie wiem chyba mi motywacji trzeba heheh :) jak sobie pomysle ile trzeba zrobic zeby te fotki wstawiac :evil_lol:[/I][/B][/quote] A ładnie to tak mieć lenia? My chcemy fotki zobaczyć!! [quote name='evaxon']:siara::siara::siara:[/quote] [CENTER]:hand::hand::hand::hand::hand: [/CENTER]
  5. [quote name='evaxon']lubie ale na kolacje nie do woodki :roll::roll::roll:[/quote] A kto mówił o wódce? Ja piłam piwo :)
  6. [quote name='gosiaja']Witamy wieczorną porą sprawdzanie uzębienia [/quote] O, widzę, że wymiana ząbków na drugie ;)
  7. [quote name='Medorowa'][CENTER]:hand::hand::hand::hand::hand:[/CENTER] [/quote] [CENTER] :hand::hand::hand::hand::hand:[/CENTER]
  8. jbk

    Anioły i Demony

    Cześć Karolcia :)
  9. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    ...................................................
  10. No i jak z tymi Tatrami?
  11. Widziałam fajne fotki :)
  12. http://i526.photobucket.com/albums/cc344/fairytalle3/chester522.jpg - pięknie wyszedł :)
  13. A jakie problemy z komputerem?
  14. Witanko wieczorne :)
  15. [quote name='jamnicze']Jeszcze trochę i zwątpię czy są psy, które nie maja takich dolegliwości, mój pierwotniak niestety też jest do wyciskania :shake:[/quote] Nasze nie mają tego, ale nigdy nic nie wiadomo......
  16. [URL]http://images40.fotosik.pl/56/ca58c783f1c803ec.jpg[/URL] - świetnie wyszedł :)
  17. [quote name='sota36']Z cukrem waliliowym????[/quote] Oczywiście ;)
  18. Witanko wieczorne :) Kiedy będą jakieś fotaski nowe?
  19. jbk

    Fotoblog Pandy (:

    Heloł.....................
  20. I co tam nowego??
  21. [quote name='Iza i Avanti']Cześć Dżołanka![/quote] Ucałuj Avantiego ode mnie :)
  22. [quote name='evaxon']a dziękuje nie narzekam aczkolwiek bywalo lepiej :roll::roll::roll:[/quote] A czego Ci potrzeba do szczęścia??
  23. [quote name='Iza i Avanti']a kcesz pifko? Masz! :evil_lol:[/quote] Wirtualne? Niech będzie i takie, jak nie ma innego ;)
  24. Wiedziałam, że Baaj umie się zachować w każdej sytuacji :) I przykro ['] :-(
  25. Wymiziaj go ode mnie :)
×
×
  • Create New...