-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
IDOLKO! Przyszłam do Cię :)
-
Śmierdziuch? A cóż to za epitety na mojego pięknego Avantiego?? Cześć Izu porannie :)
-
Dzień dobry Alutka :) Jestem dziś śpiąca nieziemsko, ale co zrobić, pracować trzeba. Tak więc velvecik w garść i jedziemy z tym koksem :)) Buziaczki i miłego dzionka Ci życzę :)
- 78403 replies
-
[quote name='Asiaczek'][B]Michał [/B]- na pewno masz rację, ale ja jak mogę pomóc komuś bliskiemu, to nigdy nie oglądam się na innych. Po prostu pomagam i juz.:lol: Pzdr.[/quote] Piękne podejście, szkoda, że mało jest takich ludzi..... Marysiu, jak Ania?
-
[quote name='sota36']Rozpoczynam akcje protestacyjna! Przeciwko temu, co pada za oknem - fuj!!!!!!! [CENTER][SIZE=5][B][COLOR=seagreen]chce zielone albo domowe, a nie to biale g..... !!!![/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER] [/quote] Kochana, ja Cię znakomicie rozumiem, mogę nawet poprotestować z Tobą :) Na temat tego, co za oknem :) Zwłaszcza, że na zewnątrz jest coraz większy bajzel ;) Ale w galerii będzie PO KOLEI :diabloti: Czyli na razie biało :diabloti:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/56/8d3996d57a3270ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/56/a5a8da680772aebe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/56/055217950ae1a0bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/320/c57eef9096fa576a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/56/21d0205fd0012e92.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/321/f65bee05f0e4cabc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/61f958ff42b34467.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/320/0555d19f7205293d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/56/a8e4f3d9efbafdfd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/04c8131ce4727af2.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/57486a0b5f712d50.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/4851d7652166ed02.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/56/7e95347b4905ba26.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/3422a4724f945c16.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/455/ec5b2df729e30122.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/4427845ccdeb0547.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/320/091fe47b7c43e32e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/0063496b3c6fcfb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/56/a19d00b149f8cac0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/b736c6b4765dbb51.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/56/9eac3e068771399d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/56/3472bca7ec49a986.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/40f8068335225de6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/cdc2e439bc9162fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/ccb3f367263357bb.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/107fedd8b35de432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/455/9b3538897a5489ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/320/fa1cab0da6088133.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/56/58b459acef1e782b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/56/9bf7b67545c68096.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/56/8a293531ab6d6d05.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/450/0a18a025ca0d48ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/320/46432a1c277aeb22.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/56/a7ded621c36d8be2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/56/82ff19e5a5602d65.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/f9d7bb3bf0d97ce4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/aa035b6c5a492a3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/e220399b8915449f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/4df48a8ffc5d5f56.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/56/4ec85c75fabc7ba2.jpg[/IMG][/URL]
-
Fotasie poranne :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/455/0f637eb15a7de232.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/56/9949ce501b1bd449.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/56/5fa0b8fecded56ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/56/180fbc48b9d81279.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/56/3410c47f2ac51e24.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja']:hmmmm: :hmmmm: :hmmmm:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='evaxon'] [CENTER]:niewiem::niewiem::niewiem::niewiem::niewiem::niewiem:[/CENTER] [/quote] :-o:-o:-o [quote name='Maks i Spark']jbk! jak to jest, że u Ciebie mam zawsze najwięcej do nadrobienia ;) :eviltong: a białasy jak zawsze cudne i do wymiziania tylko :loveu::loveu::loveu: m.[/quote] Może najrzadziej tu jesteś?? :diabloti: [quote name='deer_1987']Dobranoc!!!!!![/quote] Dzień dobry :) [quote name='Darianna']Dzień dobry :diabloti: Sio z łóżka, na spacer!:mad:[/quote] Kochana, ze spaceru to my wróciliśmy o wpół do siódmej, teraz już jestem w pracy od godziny ;)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]arbuza dla Madzialeny też wczoraj zjadł :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Pewnie ma siedem żołądków, jak Alf :)
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja']:hmmmm: [FONT=Arial][COLOR=red][B]no taaaa tylko zaproponowała :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]pewnie Jola :grins:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]....o wiem ......DARECKI :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Kurde no, co za facet, wszystko zjadł :diabloti: Całkiem sam :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='bonsai_88'][B]Zerduszko, Agmarek[/B] bodło was obie? Toż wiem, że przy wzroście 172 poniżej 62 kg jest niedowaga :mad: [B]Agmarek[/B], ciebie niedawno na zdjeciu widziałam - co jak co, ale figurę masz rewelacyjną ;) Pamiętajcie, że kobieta musi mieć cycki i tyłek... chłop nie pies, na kości nie poleci :roll:[/quote] Mój mężu dał mi widełki - od 50 do 80 i jest git ;)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']czipsikiem tez nie pogardze:razz: ale to na łonie natury :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] A w czterech ścianach czipsiki nie?? -
[quote name='evaxon'][CENTER]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/CENTER] [/quote] [CENTER] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/CENTER]
-
[quote name='evaxon']:icon_roc::icon_roc::icon_roc::icon_roc:jeszcze nas nie poczęstowałaś :roll:[/quote] No jak to?? To kto mi to wszystko zeżarł??? :crazyeye:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']drugie piwo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] W sumie ja też uważam, że trzeba zawsze do pary :) -
A teraz to już chyba pora spać iść............ Wszyscy się najedli?
- 78403 replies
-
:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']eee do piwa tym bardziej nie lubie :roll:[/quote] To co lubisz do piwa?