-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Robimy zrzutę na baterie do pilota od pogody ;) Takie duracell, co by długo wytrzymały ;)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='crazydaisy']Oduczyć mi się udało jak jeszcze 2-3 miesięcznym gówniarzem była, bowiem zawsze zaczynała ujadać jak ze spaceru około 6 wracałyśmy ;)[/quote] Ale jak?? Jak to się robi? -
A właśnie, muszę się pochwalić :) [SIZE=4]Vadir podnosi nogę do siusiania :)[/SIZE]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Podstawa to wyczyścić ząbki ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images45.fotosik.pl/7/3e770f1f43d06d14.jpg"]http://images45.fotosik.pl/7/3e770f1f43d06d14.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] Ząbki poczyścimy kością :) Patyczki są dla przyjemności ;)
-
Loluś, a u Ciebie jak było?
-
Najpierw oczywiście postanowiliśmy kupić psa. Trzy hodowle miały mioty, losowaliśmy ;) Padło na Elbląg. Najpierw odezwałam się do Kasi właścicielki w necie, potem mężu szczegóły jeszcze ustalał przez telefon, a potem pojechaliśmy po Vadira :) I od razu zapałaliśmy do siebie wszyscy sympatią :) Bo cała moja rodzinka natychmiast zeszła do parteru witać się z psami, psy nas zaraz wyczuły i kazały się miziać, a Kasia z mężem jako psiarze psom swoim wierzą ;) I do dziś mamy z Kasią stały kontakt i jest super dziewczyna :) I radzi mi i pilnuje :) Dzięki temu mam pewność, że Vadir się będzie dobrze rozwijał ;)
-
Kominek w bloku mógłby wyglądać ciekawe, Aluś, jak zamontujesz, to daj znać, ja też se gdzieś wsadzę ;) Kawka pychotki ;)
- 78403 replies
-
Prawdziwa królewna :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/2284575cd14d9fea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/272/472257d2a91a62e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/271/6d656991f61ff8e8.jpg[/IMG][/URL]
-
A może jednak nie? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/271/eaaf793eef44e510.jpg[/IMG][/URL] Patyczek na deser ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/7/3e770f1f43d06d14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/7/7804c32b58e6eb83.jpg[/IMG][/URL] Ach, ta postawa :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/7/10f79ebf15c8dc85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/272/ed145170c5e62edc.jpg[/IMG][/URL]
-
Każde w swoją stronę ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/7/90d7a94c445717a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/7/d733fdee1096594a.jpg[/IMG][/URL] Przyczajka w trawie ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/271/ebca95cf74447b78.jpg[/IMG][/URL] Beczułka ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/5cdce752cdef6afc.jpg[/IMG][/URL] A może mała drzemka? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/7/7390f353be106930.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='lolka75'][URL]http://images34.fotosik.pl/355/aad9d7663957cde8.jpg[/URL] jakie malenkie zabki jeszcze:loveu: a taki wielki chlop:evil_lol: sliczne te bialaski:multi:[/quote] Ząbki już wszystkie są nowe :)
-
[quote name='M&T']hejka wszystkim :) morze zimą jest piękne :loveu: porobię w zimę zdjęcia, żebyście mogły zobaczyć :) a, i chciałam powiedzieć, że od teraz na dgm będę jak już to wieczorkiem i tylko przez przez ok. godzinkę i zdjęcia to przeważnie w weekendy będą, bo mam nawał nauki :placz: papa :hand:[/quote] To czekamy na foty zimowe, chociaż zastanawiam się, czy mam ochotę na zimę? BRRRR. Ucz się ucz ;)
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Żeby nie było :roll:..... przyszłam powiedzieć Dzień Dobry :loveu::multi:...i oznajmić nowinę że ....U MŁA GRZEJĄ KALORYFIORKI :bigcool: z tym że ostrzegam przed wyjściem na zewnętrzny .... jest 4na +:placz::placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] FUJ FUJ FUJ! Ta pogoda! FUJ! A moje psiury skubane na balkonie śpią w najlepsze, czemu my nie mamy takiego futra? Od dziś nóg nie golę!
-
A ja mogę opowiedzieć o moim spotkaniu z Sonatą Arctica? Mogę? Mogę?
-
Zamknięcie Żabek to chwyt był reklamowy ;)
-
Następni jadą? Ale masz życie towarzyskie ;)
-
Na "d" w suszarce to pewnie dyfuzor ;) A co to w tej Biedronce? zabawki jakieś? Fajne?
-
[URL]http://images31.fotosik.pl/363/6f2c931e1206c43fmed.jpg[/URL] - jaki uśmiechnięty ;)
-
Kurde, masz metala prawdziwego w domu! Jak ja dawno nie widziałam prawdziwego metala.... :)
- 78403 replies
-
Dlatego ja nie pozwalam psom szczekać na naszym balkonie ani podbiegać do psów szczekających ze swoich balkonów. Jakby każdy swojego przypilnował, to by było dobrze.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Jak to się robi, żeby nauczyć psa szczekania? I oduczyć też ;) -
Bonusiem się chwalić trzeba ;)
-
[quote name='AngelsDream']Cześć puchatki :)[/quote] Witamy, witamy ;) [quote name='basia bonnie']Aaaa super musi być się tak wtulić w te puchacze :loveu:[/quote] Najmilsze podusie na świecie :) [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:atak klonów ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images39.fotosik.pl/7/e488e3e6d77b0777.jpg"]http://images39.fotosik.pl/7/e488e3e6d77b0777.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] Tylko z tyłu ;))
-
Mam w domu dwa psy i królika, królik był pierwszy, prawdę mówiąc bardziej obawiałabym się o psy, niż o królika, bo poprzedniemu psu chodził po grzbiecie (już chory był i nie reagował), poza tym ząbki króliś ma cudne, jakby tak psa w nos dziabnął...... Nie puszczamy ich wszystkich luzem, królik lata po jednym pokoju za zamkniętymi drzwiami, żeby się z psami wzajemnie nie denerwowali.