-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Piękne foty :)) Szarikowe i wsiowe i w ogóle widać, że dobrze sobie radzisz ze sprzętem :)
-
Witamy Basiu ;)
-
Z tym uczeniem to jest niezła zabawa :)
-
Muszę filmiki zacząć zamieszczać, normalnie Ci pozazdrościłam ;)
-
A czemu miałabyś nie wejść na kompa?
-
Smarkanie przeszło? Ciekawe, dlaczego malamutek uciekł właścicielowi....
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jbk replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]hej:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]pracy owszem, dużo...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]jeszcze zaczęła mnie 8-ka napierniczać :placz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]a smutno, bez zdjątek... bo...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]z tym naszym serwerem problemy się porobiły :roll: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]było duuuużo zdjątek wakacyjnych ;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]i obiecuję, że dziś będą działać :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]i będą następne:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]buziaki wszystkim zaglądającym i pamiętającym :loveu:[/COLOR][/B][/quote] O, to dla mnie też buziaki :)) :buzi: Gdzie zdjęcia? -
Cześć wtorkowo, jak samopoczucie na dziś?
-
Można pobrać mapy google na telefon ;)) Działa jak GPS :)
-
Plaża, na którą mogą wejść wszystkie zwierzaki - SUUUUPER :))
-
[URL]http://images42.fotosik.pl/15/853261aa718d4d56.jpg[/URL] - Aluś, strasznie dużo zdjęć Ci wyszło do góry nogami, źle chyba aparat trzymałaś :diabloti:
- 78403 replies
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Cudne cudo z tego Baaja :)) Oko w Twoim podpisie wygląda tak groźnie i poważnie, a to takie kochane maleństwo :) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
jbk replied to Selket's topic in Foto Blogi
Melduję się z rańca :) -
Zepsutego psa należy oddać do warsztatu :) :evil_lol:
-
Witaj Japko ;) Mam nadzieję, że nie odleciałas od tego wczorajszego machania? :diabloti:
-
Jesień - jakby cały czas była jak na Twoich fotkach - z marchewkami rosnącymi na drzewach - to niechby już sobie została ;) Skojarzenie ze ślinką na widok jajec też miałam ;) Jak nie Leszek, to co? Ale masz zajeczerwone włosy ;)) Pasujesz do Klocusia IDEALNIE :diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
To kiedy Ty masz czas na zabawę z Salsą, jak tyle pracujesz? I kto się nią zajmuje, jak w pracy jesteś? -
I buziaczek na koniec zabawy ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/13/fa64fce33d4fd98e.jpg[/IMG][/URL] Jak widać, psiury kochają leżeć na balkonie, na szczęście udało nam się nauczyć je, że zamykamy drzwi za nimi, jak jest za zimno ;) Poleżą z godzinę, dwie, a potem szczeknięciem mówią, że wyjść chcą ;)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/13/1af9d8e17cea53bd.jpg[/IMG][/URL] Vadir zazdrośnik, też się chce pomiziać :) Albo chociaż ugryźć pańcia :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/13/6a73d55cf0fc7a9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/13/140601f278019c7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/4995069e2f4eedf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/13/9af680efe3299560.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/13/ec9fd421aa31a217.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/13/9085bfedcc72213b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/fa660cc21c266b50.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/13/85d0c4a1694ce36b.jpg[/IMG][/URL] I znowu przytulanki z mężem ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/bed4c4ca9dd2986e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/13/900743866ca8410e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/13/aad7bb54462bdb71.jpg[/IMG][/URL] Fialka została nazwana "żoną" mojego męża, z racji częstego przytulania :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/13/90589137a024bce2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/13/e4625c13df427f5d.jpg[/IMG][/URL] I znowu balkonik ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/5e25fa36a39f70d5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/a36e73ec38170c5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/44b9d455bbfe115f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/13/dac8232adb4b7c8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/278/d0bc1d605e21ee86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/13/7942ab6b177a69be.jpg[/IMG][/URL]
-
To teraz sesyjka domowa kolejna, niestety, duuuużo deszczu było ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/13/17b183667ae675de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/13/ef3ffb1b68e63b15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/278/77b92f34df367a0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/13/1d17f8f9893dfafa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/5c78ce73ee341173.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='AngelsDream']Baaj lubi tylko używane ;)[/quote] [quote name='Bursztynka13']Bursztyn gustuje w zurzytych husteczkach i skarpetkach Maly pożeracz:diabloti: Świetne zdjęcia;)[/quote] Używane raczej wyrzucamy od razu ;) A skarpetki też lubi, daliśmy mu nawet parę, zwiniętą, do zabawy ;) [quote name='basia bonnie']Heeelo;) przyszłam zapytać,czy zdradzisz mi,gdzie kupiłaś te czarne soczewki? swietne są!![/quote] Jak to gdzie, na Allegro ;) [quote name='lolka75']uff...jak to dobrze ze nie jestem sama z nieszczesciem:diabloti:.... ja przy Maxinie nie wiedzialam co to niszczacy pies ...nie licze papieru toaletowego ktory rozdzierala z luboscia.... A teraz jak przyjechal Borys to zaczyna sie jazda:shake:. Obskubana tapeta, pogryzione kable, wynoszone buty, powyrywana tapicerka z krzesel...... No trafil mi sie diabelek:mad: takze lacze sie w bolu:evil_lol:[/quote] Może to tylko chłopaki tak mają? Mam tylko nadzieję, że to minie z wiekiem :) [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi:jakie piękne białe dywaniki na podłodze masz :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A jak się przyjemnie na nich leży ;) [quote name='Mysia222']Ślicznego masz białaska :) prawie jak mój tylko troszkę inna rasa ale to szczegóły :razz::razz:[/quote] W awatarze masz czarnego coś..... sprawdzę za chwilę, czy prawie ;) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Oooooooooooooooooooooooooooooooooooo:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images24.fotosik.pl/278/aac03dfb0d66e79a.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A to byłam Jo Japkowa:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Dzień dobry Jabłuszkowa :) [quote name='Klaudysiaczek']Piękne zdjęcia :loveu:[/quote] Dzięki :) [quote name='pusia2405']Jak zwykle zdjęcia śliczne! Jak dobrze, że moich soczewek psy nie dosięgną;). Ale tak swoją drogą, jeszcze nie słyszałam o psie pożerającym soczewki kontaktowe:evil_lol:.[/quote] Soczewki sobie cały czas spokojnie na stoliku leżały, włącznie z innymi moimi gadżetami, było wiadomo, mój stolik, psom nic do niego, ale widzisz, chyba mu się nudziło, wsadził łeb i porwał :) Pojemnik mu się pewnie spodobał, idealny do gryzienia :)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]w piąteczek też sie nie idzie do pracy :cool1: ani w czwartek, ani środe, wtorek... poniedziałek :diabloti: wieczny weekend czyli :eviltong::eviltong::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] AAAAAAA.......le masz dobrze :))